اخبار مناطق آزاد

بندر چابهار، اهرمی برای ایجاد یک انقلاب تجاری در منطقه

با افزایش رقابت کشور‌ها برای گسترش تجارت خود، بندر چابهار با توجه به موقعیت ژئوپولیتیک خود، پتانسیل آن را دارد که انقلاب تجاری در منطقه ایجاد کند.

چابهار مسیری امن، ارزان و سریع برای دسترسی به آسیای میانه است

وزارت بنادر، کشتیرانی و آبراه های هند در شهر بمبئی در آیینی به مناسبت "روز چابهار"، با بیان اینکه چابهار را به قطب مهم ترانزیت تبدیل می کنیم، این بندر را مسیری ارزان تر، کوتاه تر، سریع تر و قابل اعتمادتر از هند به آسیای میانه از طریق ایران توصیف کرد.

لایحه توسعه محدوده منطقه آزاد انزلی در مجلس شورای اسلامی تصویب شد / پهنه های صنعتی منطقه آزاد انزلی به بیش از 900 هکتار رسید

در جریان جلسه روز یکشنبه (9 مردادماه 1401)، مجلس شورای اسلامی، نمایندگان مجلس با اصلاحات لایحه توسعه مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی انزلی به منظور رفع ایرادات شورای نگهبان موافقت کردند.

افتتاح پروژه 1500 مترمکعبی آب شیرین کن قشم

پروژه 1500 مترمکعبی آب شیرین کن قشم بااعتباری بالغ‌بر 90 میلیارد ریال، با کمک از توان نیروهای متخصص بومی، طراحی، مونتاژ و به بهره‌برداری رسید.

برندینگ ارس با همراهی رسانه ها و تدوین برنامه های راهبردی موثر است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: برندینگ ارس با همراهی رسانه ها و تدوین برنامه های راهبردی موثر است.

برای پیشرفت منطقه از تمام ظرفیت های ملی استفاده می کنم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: برای پیشرفت منطقه از تمام ظرفیت های ملی استفاده می کنم.

به دنبال احیا و بهره‌مندی از ظرفیت بزرگ وحدت مسلمانان در فعالیت‌های اقتصادی هستیم

مشاور رييس جمهور و دبير شورايعالي مناطق آزاد تجاري_صنعتي و ويژه اقتصادي گفت: به دنبال احیا و بهره‌مندی از ظرفیت بزرگ وحدت مسلمانان در فعالیت‌های اقتصادی هستیم.

رونمایی از طرح ساماندهی و طراحی شهری نوار ساحلی جزیره کیش

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری _ صنعتی و ویژه اقتصادی در آئین رونمایی از طرح ساماندهی و طراحی شهری نوار ساحلی کیش این اقدام ارزشمند را مبتنی بر قواعد و اصول مدیریتی، معماری، طراحی و مباحث فرهنگی و اجتماعی با حوزه های استاندارد سازی برشمرد.

 مناطق آزاد الگویی برای اقتصاد بدون نفت / Subzone طرح جدید توسط دبیرخانه شورایعالی

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، گفت: مناطق آزاد ما خودگردان هستند و ردیف بودجه در بودجه سالیانه دولت ندارند، به همین دلیل می تواند مدل و الگوی خوبی از اقتصاد بدون نفت و بدون وابستگی به بودجه دولت باشند.

تعیین راهبرد جهت حمایت‌ از واحدهای تولیدی منطقه آزاد اروند

نشست صمیمانه معاون سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد اروند با معاونت صنایع کوچک شرکت شهرکهای صنعتی خوزستان در سازمان منطقه آزاد اروند برگزار شد.
31 - 40 of 263

آخرین اخبار آرشیو