اخبار مناطق آزاد

شرکت تولیدی آسیاپاندا چوب ارس

فیلم | شرکت آسیاپاندا چوب ارس تولید کننده انواع تخته های چندلایه می باشد و اولین صادر کننده play wood و تخته های چندلایه در ایران است. عمدع صادرات آن به کشورهای عراق، دوبی، مصر، روسیه و سایر کشورهای اطراف کشور می باشد. 99 درصد مواد اولیه برای تولیدات این شرکت از داخل ایران تهیه میشود و برای 50 نفر اشتغالزایی مستقیم در شرکت ایجاد شده است.

احداث پل شهرک امیر المومنین جلفا

فیلم | احداث پل شهرک امیر المومنین جلفا

بررسی وضعیت معماری و شهرسازی در منطقه آزاد کیش / معماری کیش نیازمند بروزرسانی

جزیره کیش، نگین خلیج فارس زمانی بنا بود به یک مقصد گردشگری بین المللی تبدیل شود و آن موقع کمتر اثری از زندگی شهری در دیگر مناطق حوزه خلیج فارس نبود، اما همین جزیره بی نظیر امروز روند کندی در ایجاد نمونه های شهرسازی و معماری جدید و جاذب دارد که باید با توجه به برند منطقه، توجه بیشتری به این موضوع صورت گیرد.

ابلاغ آخرین مصوبات شورای سلامت کیش

در راستای حکم صادر شده از سوی دادستان کیش به معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش تحت عنوان ضابط قضایی؛ افرادی که ضوابط بهداشتی را رعایت نمی کنند برخورد قانونی خواهد شد.

منطقه آزاد انزلی می تواند به هاب ترانزیتی، مالی، گردشگری و آی تی کشور تبدیل شود

سید حمید پورمحمدی، معاون امور اقتصادی و هماهنگی سازمان برنامه و بودجه کشور در جریان بازدید از زیرساخت های ترانزیتی ـ بندری، صنعتی ـ تجاری و گردشگری منطقه با محمدولی روزبهان مدیرعامل سازمان دیدار و در این نشست بر ظرفیت های متنوع تنها منطقه آزاد شمال کشور جهت تبدیل شدن به هاب ترانزیتی، مالی، گردشگری و آی تی کشور تاکید کرد.

مجموع صادرات و صادرات مجدد منطقه آزاد انزلی در سال گذشته 4 برابر واردات این منطقه بوده است

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: مجموع صادرات و صادرات مجدد منطقه آزاد انزلی در سال گذشته 4 برابر واردات این منطقه بوده است.

ثبت رکود جدید در بندر چابهار؛ واردات کالای اساسی 9 برابر شد

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از 9 برابر شدن واردات کالای اساسی از طریق بندر چابهار خبر داد.

رونمایی از سامانه الکترونیکی صدور پروانه ساختمانی منطقه آزاد قشم

سامانه الکترونیکی صدور پروانه ساختمانی منطقه آزاد قشم باهدف جلوگیری از اتلاف وقت و تکریم ارباب رجوع و افزایش دقت عمل و شفاف سازی در شیوه انجام خدمات توسط مدیریت معماری و شهرسازی، رونمایی شد.

بندر گوادر فرصتی برای تسریع در توسعه چابهار

در تمامی این سال‌ها بارها برلزوم تسریع در احداث خط آهن بین چابهار و کرمان تاکید شد، جاده مرزی و حتی احداث خط آهن به موازات مرزهای ایران و پاکستان نیز مورد بحث قرار گرفت اما، (اما و اگرها) اجازه نداد که این خطوط در اولویت قرار گیرد.

ارائه تسهیلات به فعالین اقتصادی آسیب دیده از کرونا در منطقه آزاد ارس

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس از ارائه تسهیلات به فعالین اقتصادی و کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع ویروس کرونا در محدوده منطقه آزاد ارس خبر داد.
41 - 50 of 490

آخرین اخبار آرشیو