اخبار مناطق آزاد

منطقه آزاد قشم از فعالیت‌ اقتصادی دریا محورحمایت می‌کند

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم با تاکید بر حمایت از سرمایه‌گذاران در بخش اقتصاد دریا محور قشم، بر ساماندهی اسکله‌های صیادی این جزیره هم تاکید کرد.

مشوق‌های مالیاتی و گمرکی برای مناطق آزاد پیش‌بینی شود

مشاور رييس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی با بیان اینکه برای صادارت به سرمایه گذاری نیاز داریم، گفت: براساس تجربه مناطق آزاد در کشورهایی مانند چین، امارات، ترکیه و... باید مشوق‌های مالیاتی و گمرکی برای این مناطق پیش بینی شود و به دنبال آن هستیم که با ایجاد بانک آفشور و بورس بین المللی به اقتصاد سرزمین اصلی نیز کمک کنیم.

هوشمندسازی گمرکات و افزایش خدمات به تجار و بازرگانان در منطقه آزاد انزلی

ابوالقاسم یوسفی نژاد ناظر گمرکات گیلان با علی اوسط اکبری مقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و در خصوص افزایش همکاری های دو سویه تبادل نظر کردند.

30 دی‌ماه مهم‌ترین رویداد لجستیکی سال در چابهار برگزار می‌شود

مهم‌ترین رویداد مرتبط با حوزه حمل و نقلِ ترکیبی سال 1400 تحت عنوان «همایش و نمایشگاه لجستیک چابهار» با حضور اعضای کارگروه ملی دیپلماسی حمل و نقل وزارت امور خارجه از 30 دی‌ماه به مدت سه روز در منطقه آزاد چابهار برگزار می‌شود.

احتمال تاسیس بانک آف‌شور در سال آینده با سرمایه‌گذار ایرانی مقیم خارج/ مناطق آزاد باید اختیار صدور مجوزهای خاص را داشته باشند

سرپرست منطقه آزاد قشم از مذاکره با دو گروه سرمایه‌گذار برای راه اندازی بانک آف‌شور در قشم خبر داد.

تداوم عملیات احداث و آماده سازی شهرک خدمات تجارت بین الملل منطقه آزاد ماکو

عملیات اجرایی پروژه شهرسازی و امورزیربنایی شهرک خدمات تجارت بین الملل منطقه موسوم به زون B در 60 هکتار از اراضی پس کرانه مرز بازرگان با قدرت تمام در حال اجرا است.

عزم راسخ سازمان منطقه آزاد قشم برای تکمیل مجتمع ها و برج های بزرگ در حال ساخت قشم

سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم در بازدید از مجتمع در دست احداث تجاری، اداری و هتل زیتون قشم بر عزم راسخ این سازمان برای تکمیل و اتمام پروژه های عمرانی نیمه تمام و مجتمع ها و برج های بزرگ در حال ساخت قشم تاکید کرد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از صادر کننده صنعتی منطقه دیدار کرد

علی اوسط اکبری مقدم، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی بهمراه معاون اقتصادی و مدیران سازمان از شرکت تولیدی ـ صادراتی زاج آهن که در شهرک صنعتی ناحیه یک منطقه واقع شده، بازدید به عمل آورد.

آنچه «شهيد حاج قاسم سليمانی» را متمايز با بقيه كرد «دل سپردگی به ولايت» بود

مشاور رييس جمهور و دبير شورايعالی مناطق آزاد تجاري - صنعتی و ويژه اقتصادی با تسليت به مناسبت فرارسيدن ايام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) و سالروز شهادت سپهبد حاج قاسم سليمانی، تقارن اين دو مناسبت را نشان دهنده ارادت سيد شهدای جبهه مقاومت شهيد سليمانی به بانوی دو عالم دانست.

سفیر جمهوری اسلامی ایران در آنکارا؛ توسعه‌ پروژه خط‌ آهن «جلفا-چشمه‌ثریا» ضروری است

 استاندار آذربایجان شرقی تاکید کرد: ضرورت گسترش دیپلماسی اقتصادی آذربایجان‌شرقی با محوریت کشورهای همسایه
41 - 50 of 341

آخرین اخبار آرشیو