اخبار مناطق آزاد

همراهی ۱۹۰ واحد تولیدی قشم در مسیر تحقق جهش تولید

مدیر صنعت، معدن و تسهیل تولید سازمان منطقه آزاد قشم از فعالیت ۱۹۰ واحد تولیدی در قشم خبر داد و گفت: از این فعالان عرصه تولید به مناسبت روز ملی صنعت و معدن تقدیر می شود.

ارسال نخستین محموله ترانزیتی از بندرچابهار به هند

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: برای نخستین بار یک محموله ترانزیتی از بندر شهیدبهشتی چابهار در راستای توافق سه جانبه هند، افغانستان و ایران به هندوستان ارسال شد.

احداث 4 کانال به طول بالغ بر ١٢٥٠ متر با اعتبار 80 میلیارد ریال

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از احداث یک هزار و ٢٥٠ متر کانال بتنی و ایجاد صدها متر جوی و کانال فرعی برای دفع آب های سطحی و رفع آب گرفتگی های سطح شهر قشم با اعتباری بالغ بر 80 میلیارد ریال خبر داد.

شفافیت موجب افزایش اعتماد عمومی و رضایت مردم از سازمان می شود

مراسم معارفه نریمان توکلی جویباری، سرپرست جدید مدیریت بازرسی و نظارت و پاسخگویی به شکایات سازمان منطقه آزاد قشم با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و مدیر روابط عمومی و امور بین الملل این سازمان و نیروهای این مدیریت برگزار شد.

احداث سایت آموزش و تحقیقات صنایع شیلاتی در قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم با رییس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری قشم دیدار کرد.

ارائه خدمات، پررنگ ترین عامل در تحقق جهش تولید

دوازدهمین نشست شورای هماهنگی اقدامات پسا کرونا منطقه آزاد قشم باحضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، معاونان و مدیران این سازمان و شرکت های تابعه برگزار شد.

حتی یک گزارش رسمی مبنی بر قاچاق کالا از مبادی رسمی جزیره قشم به ما نرسیده است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: هرکالایی که با اسناد قانونی و از مبادی رسمی وارد منطقه آزاد قشم شود از نظر ما کالای قاچاق محسوب نمی شود ولی اگر کالایی از مبادی غیررسمی وارد شود، قاچاق است.

رفع تصرف 10434 متر مربع اراضی ملی در سه روستای قشم

مسئول یگان حفاظت و اجراییات اراضی ملی و دولتی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: در اجرای سیاست های رییس هیات مدیره و مدیرعامل این سازمان مبنی بر احقاق حقوق مردم جزیره قشم افزون بر 10هزار و 434 مترمربع از اراضی ملی جزیره قشم به ارزش یک میلیارد و 628 میلیون ریال در قالب سه قطعه زمین واقع در سه روستای این جزیره توسط این یگان رفع تصرف شد.

معرفی واحدهای تولیدی منطقه آزاد چابهار در شبکه تلویزیونی ایران کالا

مدیر روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: شبکه تلویزیونی ایران کالای سیمای جمهوری اسلامی ایران با همکاری سازمان، واحدهای تولیدی منطقه را در این شبکه معرفی می‌کند که تاکنون ۵ واحد تولیدی در قالب برنامه‌های بیش از شش دقیقه تولید و پخش شده‌اند.

ورود ۱۴ کشتی اختصاصی ویژه کالاهای اساسی افغانستان به بندرچابهار

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: ۱۴ کشتی اختصاصی در ۲ سال اخیر برای حمل کالای اساسی افغانستان به بندرشهیدبهشتی چابهار وارد شده که تنها پنج کشتی حامل گندم اهدایی دولت هندوستان به این کشور امسال وارد این بندر شده است.
41 - 50 of 509

آخرین اخبار آرشیو