چابهار

انقلاب ریلی دولت سیزدهم در سیستان و بلوچستان / آغاز عملیات 3 پروژه ریلی مهم در شرق ایران

معاون وزیر راه و شهرسازی ‌و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل‌ونقل کشور گفت: ‌عملیات راه‌آهن زاهدان ـ چابهار، عملیات روسازی راه‌آهن خاش ـ ایرانشهر و عملیات اجرایی قطعه سوم باند دوم محور ریلی زاهدان ـ خاش آغاز شد.

آغاز به کار جامعه تخصصی فعالان صنایع دستی و هنرهای سنتی چابهار

مدیر گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد چابهار از برگزاری انتخابات جامعه تخصصی فعالان صنایع دستی و هنرهای سنتی این منطقه آزاد خبر داد.

طرح توسعه ترمینال فرودگاه و انتقال حجاج از فرودگاه چابهار

سازمان منطقه آزاد چابهار جهت بهبود کیفیت ساختمان ترمینال خارجی فرودگاه چابهار 300 میلیون تومان اعتبار در چارچوب تفاهم نامه راهبردی با فرمانداری شهرستان چابهار تصویب کرد که قسط مرحله اول آن به مبلغ 200 میلیون تومان پرداخت شد.

کارت طلایی ترانزیت ایران برای آسیای مرکزی؛ اهمیت تکمیل کریدور چابهار ـ سرخس برای اتصال به آسیای میانه

موقعیت ویژه ژئوپلیتیک ایران و ترکمنستان، اشتراکات مذهبی ـ فرهنگی، تبادل انرژی و استقرار بر سرراه کریدورهای مشترک منطقه‌ای منافع تهران و عشق آباد را تا حد زیادی به یکدیگر گره زده است.

نمایشگاه ظرفیت ها و توانمندی های صنعتگران صنایع دستی چابهار افتتاح شد

همزمان با روز جهانی صنایع دستی با هدف معرفی ظرفیت‌های ‏صنایع‌دستی و هنرهای سنتی، نمایشگاه ظرفیت‌ها و توانمندی های صنعتگران صنایع‌دستی در محل ‏مرکز آزمون اداره فنی و حرفه‌ای این شهرستان افتتاح شد.‏

ورک شاپ طراحی و اجرای دیمگر در چابهار

مدیر گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد چابهار از برگزاری ورک شاپ طراحی و اجرای دیمگر (برقع) برای نخستین بار در چابهار به مناسبت هفته صنایع دستی خبر داد.

نقش پررنگ سازمان منطقه آزاد چابهار در زمینه حل مشکلات آب شرب شهرستان چابهار

معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد چابهار؛ با ارائه توضیحات جامع از حل و رفع مشکلات آب شرب شهر چابهار و روستاها و بخش ‌های تابعه توسط سازمان منطقه آزاد چابهار آب شرب خبر داد

سیستم سرمایش بیمارستان چابهار تا هفته آینده راه‌اندازی می‌شود

مدیر شبکه بهداشت و درمان چابهار گفت: سیستم سرمایش و چیلرهای بیمارستان چابهار بیش‌از هشت سال قبل از مدار خارج و تا کنون از کولرگازی و اسپیلت استفاده می‌شد که هم‌اینک با همکاری منطقه آزاد سیستم سرمایشی این بیمارستان تا هفته آینده راه‌اندازی می‌شود.

راه‌آهن چابهار به خاش تا پایان سالجاری افتتاح می‌شود

استاندار سیستان و بلوچستان با اشاره به توافقات صورت گرفته با قـرارگاه سـازندگی خـاتم الانبیـاء (ص) گفت: تا پایان سال 1402 راه‌آهن چابهار ـ خاش افتتاح خواهد شد.

احتمال امضای توافق تجارت ترجیحی ایران و ازبکستان| چابهار؛ پل ترانزیتی شمال‌ ـ جنوب

با امضای قرارداد تجارت ترجیحی میان ایران و ازبکستان نفوذ تجاری ایران به منطقه ژئواستراتژیک و ژئوپلیتیک آسیای میانه پررنگ‌تر از قبل خواهد شد که دستاوردهای سیاسی اقتصادی مطلوبی برای ایران دارد.
51 - 60 of 3186

آخرین اخبار آرشیو