چابهار

6/ مشاور رییس جمهوری خانه فرهنگ کمالان در منطقه آزاد چابهار را افتتاح کرد

خانه فرهنگ کمالان با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهوری و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، استاندار سیستان و بلوچستان، مدیرعامل منطقه آزاد، فرماندار و جمعی از قشرهای مختلف مردم در منطقه آزادچابهار افتتاح شد.

5/ افتتاح نخستین خانه امید روستایی مشارکتی در چابهار با حضور مرتضی بانک

نخستین خانه امید روستایی مشارکتی بنیاد فرهنگی دکتر مجتهدی ( عام المنفعه) با سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار در روستای کم برخوردار کُمب با مشارکت و حمایت مالی خیر نیک اندیش خسرو ستوده، افتتاح شد.

4 / کارخانه سپید پلاستیک منطقه آزاد چابهار با حضور مشاور رییس جمهور افتتاح گردید

کارخانه سپید پلاستیک منطقه آزاد با حضور مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور و احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان افتتاح شد.

3 / میزان جذب سرمایه گذاری در مناطق آزاد تاییدی بر رویکرد توسعه ای در این مناطق است

مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور گفت: میزان جذب سرمایه گذاری در مناطق آزاد تاییدی بر رویکرد توسعه ای در این مناطق است. منطقه آزادچابهار در سالهای اخیر عملکرد موفقی داشته و با اعتبارات لازم و دلسوزی مدیران آن در حال تکمیل زیرساخت‌ها است.

2 / مشاور رییس جمهور از بزرگراه چابهار ـ کنارک بازدید کرد

مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفر دوروزه خود به منطقه آزاد چابهار، از پروژه زیرساختی بزرگراه چابهار ـ کنارک باردید کزد.

1/ مشاور رییس جمهور به منطقه آزاد چابهار سفر کرد

مرتضی بانک مشاور رییس جمهوری و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، با استقبال عبدالرحیم کردی مدیرعامل، اعضای هئیت مدیره، معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد چابهارد وارد فرودگاه کنارک شد.

فولاد مکران تا پایان سال به پیشرفت 40 درصدی می رسد

مدیرعامل فولاد مکران گفت: با باز شدن ال. سی داخلی از محل صندوق توسعه ملی به مبلغ 112 میلیون یورو، طرح فولاد مکران جانی تازه گرفته و با انجام خریدهای داخلی و خارجی مربوطه، تا پایان سال به پیشرفت 40 درصدی خواهد رسید.

هند نیازمند گسترش روابط اقتصادی با ایران است

اخیرا، هند، ایران و ازبکستان مذاکرات سه جانبه ای داشته اند که طی آن، شیوه های استفاده مشترک از بندر چابهار برای تجارت بحث و بررسی شده است.

رشد 71 درصدی واردات کالای اساسی از طریق بندر چابهار

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان از رشد 95 درصدی تزانزیت کالا و 71 درصدی واردات کالای اساسی در سال 99 از طریق بزرگترین بندر اقیانوسی کشور خبر داد.

برگزاری مسابقات چهارجانبه کریکت (t10) در چابهار

مدیر امور اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار از برگزاری مسابقات چهارجانبه کریکت (t10) بین تیم‌های شهرستان‌های چابهار و کنارک خبرداد و افزود: این مسابقات به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی با همکاری سازمان، اداره ورزش و جوانان شهرستان چابهار و شهرداری بندر چابهار در ورزشگاه اختصاصی کریکت در پارک بهاران چابهار برگزار شد.
51 - 60 of 2640

آخرین اخبار آرشیو