واردات کدام خودروها به منطقه چابهار آزاد شده است؟
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: عطف به مصوبه هیات وزیران، واردات انواع خودروهای کشنده، کامیون، اتوبوس، مینی بوس و ون که سن خودرو بر مبنای سال ساخت در زمان ورود به کشور کمتر از 5 سال باشد، به مناطق آزاد کل کشور به ویژه منطقه آزادچابهار آزاد شد.
کاهش مراحل بروکراسی اداری توسعه سرمایه‌گذاری را افزایش می‌دهد
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، کاهش بروکراسی و فرآیند اداری را موجب افزایش رضایتمندی عمومی دانست و اظهار داشت: لازم است مسیر مراجعات مردم به ادارات دولتی و انجام امور اداری تسهیل شود.
آزاد شدن واردات خودروهای کشنده، کامیون، اتوبوس، مینی بوس و ون به مناطق آزاد
مدیر بازرگانی سازمان منطقه آزاد جابهار، از آزاد شدن واردات انواع خودروهای کشنده، کامیون، اتوبوس، مینی بوس و ون به مناطق آزاد خبر داد.
دیدار استاندار سیستان و بلوچستان با مدیرعامل منطقه آزاد چابهار
محمد کرمی استاندار سیستان و بلوچستان در دیدار با امير مقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، نقش منطقه آزاد چابهار را برای اقتصاد کشور مثبت ارزیابی کرد.
پیش بینی درآمد 2 میلیارد دلاری بندر چابهار از ترانزیت
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار اظهار داشت: برای درآمد بندر شهید بهشتی از محل ترانزیت 2 میلیارد دلار پیش بینی کرده ایم اما در حال حاضر در بهترین حالت یک میلیون دلار است.
زمینه‌سازی سازمان جهت تأمین آب محدوده منطقه آزاد چابهار
دیدار محمدحسن اسدی مدیرعامل شرکت تأمین آب صنایع و معادن (ایمواسکو) و هیات همراه با امیر مقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره با رویکرد جدید وزیر صمت و تجربه انجام مگا پروژه‌های ملی، از آمادگی این شرکت جهت تامین و بهره‌مندی آب صنایع، آب شرب منطقه و روستاهای محدوده منطقه خبر داد.
چابهار میزبان دانشجویان دانشکده هنر‌های زیبای دانشگاه تهران
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار از حضور دانشجویان کارشناسی ارشد معماری دانشکده هنر‌های زیبای دانشگاه تهران در این منطقه با هدف کمک به توسعه سیما و منظر شهری با محوریت گردشگری خبر داد.
اعتبار برای آسفالت 80 هزار مترمربع معابر تیس چابهار تامین شد
معاون عمرانی و زیربنایی منطقه آزاد چابهار گفت: توافقنامه سه جانبه بین منطقه آزاد، استانداری و بنیاد مسکن برای بهسازی و نوسازی معابر سطح روستای تیس با پیش بینی اعتبار در فاز نخست پنج میلیارد تومان توسط منطقه آزاد و سه میلیارد تومان از محل دفتر امور روستایی استانداری، تامین و آسفالت به میزان 80 هزار مترمربع توسط بنیاد مسکن اجرا می‌شود.
تفاهم‌نامه 480 میلیار ریالی برای عمران روستای تیس چابهار امضا شد
مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری سیستان و بلوچستان گفت: تفاهم‌نامه 480 میلیارد ریالی برای اجرای طرح هادی روستای تیس با هدف عمران و آبادانی این روستای تاریخی بیش از 2 هزار ساله امضا شد که نوید دهنده تحول در تامین رفاه و آسایش مردم است.
61 - 72 of 3274