چابهار

وزارتخانه‌ها ظرفیت‌های همکاری با سازمان همکاری‌های شانگهای را شناسایی کنند/ بندرچابهار دروازه ارتباط با کشورهای آسیایی و جهان است

رییس جمهور اولویت سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران را گسترش و ایجاد روابط همه جانبه با کشورهای همسایه و منطقه دانست و اظهار داشت: امروز با توجه به ظرفیت بزرگی که در قالب سازمان همکاری‌های شانگهای ایجاد شده، همه وزارتخانه ها وظیفه دارند، ظرفیت‌های همکاری را شناسایی و در مسیر رشد اقتصادی کشور به کار بگیرند.

ضرورت احداث خط آهن جنوب به شمال و توسعه بندر چابهار

نایب رییس کمیسیون ویژه جهش تولید مجلس شورای اسلامی با اشاره به دستاوردهای ایران از عضویت در پیمان شانگهای گفت: ایران با متنوع‌سازی سبد ارتباطی خود، هم می‌تواند از ظرفیت کشورهای همسایه بهره‌مند شود و هم مناسبات تازه‌ای با کشورهای شرقی پایه ریزی کند. ضمن اینکه از این طریق می‌تواند برگ‌های برنده بیشتری در مذاکرات با غرب تدارک ببیند.

تاکید نخست‌وزیر هند بر افزایش تجارت با اتصال کشورهای آسیای مرکزی به بندر چابهار

نخست وزیر هند در به منظور ایجاد پیوندهای تجاری قوی تر، گفت کشورهای آسیای مرکزی می توانند با اتصال به بندر چابهار در ایران، ظرفیت‌های اقتصادی گسترده‌ای را شکوفا کنند.

چابهار پلی برای پیوستن به تجارت منطقه‌ای

در روزهای اخیر پیوستن ایران به سازمان همکاری اقتصادی، در حالی نوید بخش بهره گیری از ظرفیت‌های اقتصادی عظیم این پیمان منطقه‌ای است که بندر چابهار می‌تواند نقشی مهم در بهره گیری از این ظرفیت‌ها جهت پیوستن ایران به تجارت جهانی و رفع نیازهای اقتصادی کشور داشته باشد.

تیم فوتبال ساحلی «سواحل مکران چابهار» عازم مسابقات لیگ دسته یک کشور شد

تیم بزرگ‌سالان فوتبال ساحلی سواحل مکُران منطقه آزاد چابهار روز پنجشنبه(25 شهریورماه) عازم مسابقات لیگ دسته یک کشور به میزبانی باشگاه ملوان بندرگز گلستان شد.

حمل و نقل کالاهای اساسی از بنادر کشور به مرز 12 میلیون تن رسید

رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور گفت: 11 میلیون و 994 هزار تُن کالای اساسی طی 6 ماه گذشته از بنادر کشور حمل شده است.

پیگیری 114 پروژه مسئولیت اجتماعی در منطقه آزاد چابهار/ احداث بیمارستان 540 تختخوابی با سرمایه گذاری 200 میلیارد تومان

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار تصریح کرد: در طی دو سال گذشته همچنین 114 پروژه مسئولیت اجتماعی دنبال شده است که شامل دو پروژه محیط زیست، 14 پروژه جامعه محور، 17 پروژه گردشگری، 33 پروژه فرهنگی و 48 پروژه اجتماعی دنبال شده است.

«لیپار» به جشنواره کودک و نوجوان اصفهان می‌رود / فیلمسازی امن در سیستان و بلوچستان

کارگردان فیلم سینمایی «لیپار» که در استان سیستان و بلوچستان و با حمایت منطقه آزاد چابهار ساخته شده است، ساخت فیلم در این استان را برای فیلمسازان امن دانست.

جاذبه های شهر چابهار که شما را شگفت زده خواهد کرد

چابهار یکی از شهرهای استان سیستان و بلوچستان است که محبوبیت بسیار زیادی در بین گردشگران و توریست ها داشته و همچنین از نظر استراتژیک و راهبردی نیز به عنوان یکی از مهم ترین مناطق کشور ایران به حساب می آید.

جلای قوانین، راهکار خروج مناطق آزاد از رکود است

رییس سندیکای صاحبان صنایع کیش گفت: عرصه تولید در مناطق آزاد تجاری کشور با 500 هزار جمعیت فعال نیروی کار اکنون برای خروج از رکودهای موجود، نیازمند جلای قوانین و اجرای کامل آنها است.
1 - 10 of 2784

آخرین اخبار آرشیو