چابهار

چابهار یکی از قطب‌های بزرگ صنعتی و اقتصادی کشور خواهد شد

وزیر راه و شهرسازی گفت: منطقه آزاد چابهار یکی از قطب‌های بزرگ صنعتی و اقتصادی کشور خواهد شد و زیرساخت‌های آن در حال توسعه است.

پیشرفت طرح‌های عمرانی منطقه آزاد چابهار طی هشت سال 62 برابر شد

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به پیشرفت 62 برابری طرح‌های عمرانی این منطقه طی هشت سال گذشته گفت: هم‌اینک از 2 هزار و 850 میلیارد تومان پروژه عمرانی، یکهزار و 750 میلیارد تومان در حال اجرا است.

امسال کرونا 30 میلیارد تومان به هتل‌داران چابهار خسارت زد

رییس جامعه هتل‌داران منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه کرونا از ابتدای امسال تا کنون 30 میلیارد تومان به هتل‌داران این منطقه خسارت زد گفت: این رقم روز به روز در حال افزایش است.

دانشگاه‌ها شتاب‌دهنده توسعه در سواحل مکران هستند

سرپرست دانشگاه بین‌المللی چابهار با اشاره به ضرورت تاسیس رشته‌های کاربردی و توسعه‌محور، برای کمک به پیشرفت و آبادانی سواحل مکُران، گفت: تاسیس رشته‌های نوین دانشگاهی نیاز اصلی دانشگاه‌های این منطقه به‌ویژه دانشگاه بین‌المللی چابهار است.

19 درصد تعهد شرکت هندی برای تجهیز بندر چابهار محقق شد

مدیرکل بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان با بیان اینکه طرف هندی صرفا به عنوان اپراتور و بهره‌بردار بندر چابهار متعهد به تجهیز و بهره‌برداری از بندر است گفت: تاکنون 19 درصد تعهد این شرکت هندی محقق شده است.

منطقه آزاد چابهار، طلایه‌دار توسعه در سواحل مکران

براساس اقدامات انجام شده در منطقه آزاد چابهار و نگاهی به وضعیت منطقه در هشت سال گذشته پی‌خواهیم برد که آینده‌پژوهی و چرخش راهبردی این خطه، از تجارتِ صِرف به سمت تولید چگونه به درخشندگی تلفیقی تولید و تجارت در سواحل مکُران منجر شده است.

سرعت توسعه چابهار آیندگان را غافلگیر خواهد کرد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه آمارها از رشد 23 درصدی جمعیت این منطقه خبر می‌دهند گفت: این یعنی سرعت توسعه در منطقه آزاد چابهار در آینده، همه را غافلگیر خواهد کرد.

معاون اول رییس جمهور بودجه 1400 مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی را ابلاغ کرد

معاون اول رئیس جمهوری، مصوبه مربوط به تعیین بودجه سال 1400 سازمان‌های مناطق آزاد تجاری - صنعتی و اصلاحیه بودجه سال 1399 آنها را ابلاغ کرد.

مرز ریمدان رونق دهنده مسیرهای داخلی تجاری ایران و پاکستان است

مدیرعامل منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار گفت: مرز ریمدان در محدوده دشتیاری رونق دهنده مسیرهای داخلی تجاری ایران است و می‌توان با ادامه دادن مسیر سی‌پک (کریدور اقتصادی چین- پاکستان) تا روسیه و اروپا و آسیای میانه متصل شد.

تصویب هفت مورد از تصمیمات شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی

دولت به پیشنهاد دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، هفت مورد از تصمیمات این شورا را به تصویب رساند.
1 - 10 of 2640

آخرین اخبار آرشیو