چابهار

فرش قرمز برای ورود سرمایه‌گذاران به منطقه آزاد چابهار

معاون اقتصادی و جذب سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه روند ثبت شرکت و سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد چابهار بسیار کوتاه است گفت: قابلیت اجرای طرح‌های مختلف اقتصادی در این منطقه که به پایتخت دریایی ایران شهرت یافته است وجود دارد.

مرکز مهارت‌آموزی و توانمندسازی ندامتگاه چابهار افتتاح شد

نخستین ندامتگاه اشتغال‌محور در بین مناطق آزاد کشور با حضور نصرالله ابراهیمی مسوول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار، مهدی حسین‌زاده معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورای‌عالی مناطق آزاد،معین‌الدین سعیدی نماینده مردم چابهار، جواد سپاهی فرماندار چابهار و جمعی از مسوولان در زندان این شهرستان راه‌اندازی شد.

اشتغالزایی و مهارت‌آموزی زندانیان چابهار قابل تعمیم به تمامی مناطق کشور است

مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه اشتغالزایی و مهارت‌آموزی زندانیان چابهار قابل تعمیم به تمامی مناطق کشور است گفت: هدف از راه‌اندازی مرکز این است که زندانیان، مهارت‌های لازم را فرا گرفته و با داشتن یک شغل مناسب وارد جامعه شوند.

سفر مشاور عالی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به چابهار

احمد صدری مشاور عالی وزیر در امور هنری با هدف حمایت، کمک در راه اندازی و ایجاد مراکز نوآوری و صنایع خلاق در صنعت مد و لباس، ساخت ادوات چوبی از جمله سازهای محلی و حمایت از برگزاری فستیوال ها و رخدادهای فرهنگی و هنری به چابهار سفر کرد.

امکان سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی «بدون محدودیت» در چابهار وجود دارد

مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه امکان سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی «بدون محدودیت» در چابهار وجود دارد گفت: سرمایه‌گذاران قزاقستان می‌توانند بر اساس توانمندی‌های کشور خود به صورت مشارکتی در پروژه‌های زیرساختی چابهار فعالیت کنند.

برگزاری آزمون جامع گردشگری در دانشگاه بین‌المللی چابهار

طاهره شهرکی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد چابهار از برگزاری آزمون جامع گردشگری خبر داد و گفت: آزمون های دوره جامع گردشگری در دو دوره راهنمایان ایرانگردی و جهانگردی و مدیریت فنی دفاتر خدماتی و مسافرتی روز جمعه مورخ ششم خرداد ماه برگزار شد.

عمان به موافقتنامه چابهار افزوده می‌شود

وزیر راه و شهرسازی به منظور توافق در زمینه های مختلف حمل و نقلی به مسقط سفر کرد.

شرکت دانش‌بنیان تولید سیمان و قطعات بتنی در دانشگاه بین‌المللی چابهار آغاز به‌کار کرد

سرپرست دانشگاه بین‌المللی چابهار با بیان اینکه شرکت دانش‌بنیان تولید سیمان و قطعات بتنی در چابهار آغاز به‌کار کرد گفت: این شرکت نخستین مجموعه دانش‌بنیان و دارای دانش فنی در زمینه تولید همزمان برق و سیمان سبز است.

رسالت ما حفظ و نگهداری فرهنگ، هنر و میراث تاریخی با ارزشمان است

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منطقه آزاد چابهار گفت: حفظ و نگهداری فرهنگ، هنر و میراث تاریخی که می‌تواند به توسعه پایدار کمک کند رسالت ما است.

نمایش تصویر ناشیانه لباس بلوچ در یک سریال تلویزیونی

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار در یادداشتی با تاکید بر اینکه سوزن‌دوزی در کنار زیبایی‌ها و جذابیت بصری بی‌مانندش، روایتگر زندگی زنان بلوچ است، از نمایش تصویر ناشیانه یک قاچاقچی در مرز ترکیه با لباس استانی که لااقل 2000 کیلومتر از آن فاصله دارد را در سریال ساخت ایران 3 انتقاد کرد.
21 - 30 of 2973

آخرین اخبار آرشیو