امضای پنج قرارداد سرمایه گذاری با بخش خصوصی در منطقه آزاد چابهار
سرپرست معاونت سرمایه‌گذاری و اقتصادی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: پنج قرارداد سرمایه گذاری با بخش خصوصی به ارزش 24 هزار میلیارد ریال در منطقه آزاد چابهار امضا شد.
تفاهم نامه همکاری اقتصادی مشترک بین مناطق آزاد ماکو و چابهار / راهگذار شمال به جنوب تقویت می شود
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار در حاشیه امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک با منطقه آزاد ماکو از تقویت راهگذار شمال به جنوب خبر داد.
هدفگذاری ایران برای مراودات تجاری با پاکستان پنج میلیارد دلار است
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت سیستان و بلوچستان گفت: هدفگذاری کشور برای حجم مراودات تجاری با کشور پاکستان حداقل پنج میلیارد دلار است که تاکنون در حدود 2 میلیارد و 400 میلیون دلار آن تحقق یافته است.
حجم تجارت منطقه آزاد چابهار با پاکستان هشت میلیون دلار است
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: ارتقاء سطح همکاری‌ها و توسعه روابط بین فعالان اقتصادی، تجاری و مدیران ایران و پاکستان از سالیان گذشته در دستورکار بوده و هم اینک حجم تجارت این منطقه آزاد با پاکستان سالانه هشت میلیون دلار است که این میزان باید افزایش یابد.
روابط ایران و پاکستان بسیار خوب و نزدیک است
وزیر کشور گفت: مرزهای ایران و پاکستان صلح و دوستی بوده و خواهد بود و روابط بین 2 کشور بسیار خوب و نزدیک است.
دعوت حجت الله عبدالملکی از سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی برای سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در آئین افتتاح اولین نمایشگاه بین‌المللی صادرات به پاکستان در منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه منطقه آزاد چابهار و مکران یکی از قدیمی ترین نقاط تجاری دنیا است گفت: امروز ایران در تجارت بین‌الملل رتبه خوبی در دنیا دارد. 
منطقه آزاد چابهار را باید پلی بين اقتصاد ملی و بين‌الملل در نظر گرفت
مدیر منطقه ریمدان منطقه آزاد چابهار در خصوص هدف از برگزاری اولین نمایشگاه بین‌المللی توانمندی‌های صادراتی به پاکستان گفت: این نمایشگاه با هدف معرفی توانمندی‌های صادراتی، صنعتی، تجاری، فرصت‌های سرمایه‌گذاری، توسعه بازارهای صادراتی، رشدوتوسعه صنعت به منظور صادرات‌مجدد به کشور پاکستان و همچنین توسعه سرمایه‌گذاری‌‌ها در منطقه آزاد چابهار برگزار می‌‌شود.
معرفی ظرفیت‌های تولیدی-صادراتی ایران برای تامین تقاضای کشور پاکستان
مدیرکل دفتر ترویج تجارت سازمان توسعه تجارت با بیان اینکه نمایشگاه بین‌المللی توانمندی‌های صادراتی به پاکستان نیز در همین راستا برگزار می‌شود، گفت: این نمایشگاه بر اساس ظرفیت‌های تقاضای کشور پاکستان در حوزه‌های کالا و خدمات و با هدف توسعه زیرساخت‌‌ها و معرفی ظرفیت‌های تولیدی استان‌های همجوار با دسترسی مناسب به بازار پاکستان برنامه‌ریزی شده است.
معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در نمایشگاه بین‌المللی توانمندی‌های صادراتی
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به اولین نمایشگاه بین‌المللی توانمندی‌های صادراتی به پاکستان گفت: اولین نمایشگاه بین‌المللی معرفی توانمندی‌های صادراتی منطقه آزاد چابهار و همچنین کشور برای صادرات به کشور پاکستان طی روزهای آتی برگزار می‌شود.
25 - 36 of 3277