چابهار

مسابقات ورزشی کارکنان سازمان منطقه آزاد چابهار جام دهه فجر خاتمه یافت

مدیر توسعه منابع انسانی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: مسابقات ورزشی کارکنان سازمان جام دهه فجر یادواره سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی باهدف ایجاد نشاط در رشته‌های مختلف ورزشی بین کارکنان برگزارشده بود، امروز ۲۰ بهمن‌ماه خاتمه یافت.

استقرار نظام‌مهندسی ساختمان در منطقه آزاد چابهار

دومین جلسه ساماندهی خدمات مهندسی ساختمان در محدوده منطقه آزاد چابهار با حضور مهندسان ناظر ذیصلاح و دارای مجوز فعالیت در منطقه آزاد چابهار برگزار شد.

بازدید معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار از روستاهای گردشگری

محمداکبر چاکرزهی عضو هیئت‌مدیره و معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار به همراه ادهم کرد مدیرکل ورزش و جوانان استان به‌منظور بررسی و کمک به ایجاد زیرساخت‌های توسعه از روستاهای گردشگری " کم شهر" و "تنگ" شهرستان کنارک در غرب چابهار بازدید نمود.

احیای ۵۵ درصد خاک ایران با توسعه کریدور جنوب ـ شمال

معاون حمل و نقل و ترانزیت منطقه آزاد چابهار با تاکید بر اهمیت توسعه محور جنوب ـ شمال گفت: مسیر مهیاست اما ضعف‌های جدی دارد که اگر رفع شود، ۵۵ درصد از خاک ایران احیا شده و مردمان این مسیر از مزایای آن بهره‌مند شوند.

چابهار در مسیر توسعه

چابهار پس از پیروزی انقلاب اسلامی توسعه چشمگیری پیدا کرده بطوریکه امروز یکی از 4 شهر لجستیکی کشور است.

ماجرای یک دستور ویژه به نیروی دریایی ارتش از سوی رهبر انقلاب / ارتش، پای ثابت آبادسازی سواحل مکران

حضور میدانی ارتش در سواحل مکران، روند توسعه این منطقه راهبردی و استراتژیک را پُرشتاب کرده است.

توسعه منطقه آزاد چابهار، ابر اولویت پارادایمیک اقتصاد کشور

بندر چابهار، نگین اقتصاد ایران همان‌گونه که در دوره جنگ تحمیلی برای اقتصاد ایران راهگشا بود، امروز نیز می‌تواند برای مقابله با تحریم‌های نابخردانه آمریکا مؤثر واقع شود. این بندر دارای موقعیتی استراتژیک و فرصت‌ساز برای تقویت جایگاه بین‌المللی اقتصاد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به شمار می‌رود.

اجرای حمل و نقل ترکیبی با هدف کاهش قیمت تمام‌شده کالا

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه به دلیل اهمیت قیمت تمام شده کالا، به دنبال حمل‌ونقل ترکیبی هستیم، گفت: فقط در صورتی از موافقت‌نامه‌ها بهره درست می‌بریم که بتوانیم زیرساخت حمل‌ونقلی خوبی را فراهم کرده و در کاهش قیمت‌تمام شده کالا سهم داشته باشیم.

پشتیبانی کامل مناطق آزاد از موافقت‌نامه اوراسیا 

پنل معرفی امکانات و فرصت‌ها در مناطق آزاد در همایش مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و توسعه همکاری‌های اقتصادی با کشورهای همسایه 19 بهمن ماه در مرکز همایش‌های بین المللی صداوسیما و با حضور محمدولی روزبهان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، محسن نریمان مدیر عامل سازمان منطقه آزاد ارس، عبدالرحیم کردی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار، محمدرضا عبدالرحیمی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو و رحیم مهدی‌زاده قائم مقام مدیرعامل و عضو هیات مدیره منطقه ویژه سرخس برگزار شد. 
21 - 30 of 2096

آخرین اخبار آرشیو