چابهار

کاهش 4 درصدی هزینه های نگهداری و تعمیر شناورها در چابهار

معاون فنی و مهندسی بنادر و دریانوردی سیستان و بلوچستان گفت: هزینه های نگهداری و تعمیر شناورهای بندر چابهار 4 درصد کاهش پیدا کرده است.

استاندار سیستان و بلوچستان: طرح جامع منطقه آزادچابهار در حال تکمیل است

استاندار سیستان وبلوچستان گفت: طرح جامع منطقه آزادچابهار در 14 هزار هکتار مساحت قبلی تکمیل شده و با توجه به الحاق شهر، بنادر شهیدبهشتی و کلانتری و بیش‌از 30 روستای همجوار در مساحت 82 هزار هکتار در حال تکمیل است.

مدرسه 6 کلاسه روستای کچ چابهار افتتاح شد

مدرسه 6 کلاسه روستای کچ چابهار با حضور استاندار سیستان وبلوچستان، مدیرعامل منطقه آزادچابهار و قشرهای مختلف مردم و مسوولان این شهرستان افتتاح شد.

چابهار قطب مهم پتروشیمی و فولاد ایران می‌شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزادچابهار گفت: چابهار با توجه به موقعیت راهبردی و اقدامات در حال انجام قطب مهم پتروشیمی و فولاد ایران می‌شود.

مشارکت منطقه آزاد چابهار در ساخت 200 کلاس درس

مدیرعامل منطقه آزاد چابهار گفت: این سازمان در راستای عمل به مسولیت‌های اجتماعی علاوه‌بر توانمندسازی جوامع محلی در ساخت 200 کلاس درس با خیران و سازمان نوسازی مدارس مشارکت کرده و نقش مهمی در استانداردسازی فضای آموزشی منطقه داشته است.

رونمایی از سامانه هوشمند شهرسازی چابهار با حضور دبیر شورایعالی مناطق آزاد

سامانه هوشمند شهرسازی منطقه آزاد چابهار همزمان با سفر مرتضی بانک، مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد رونمایی شد. هوشمندسازی و شفافیت در ارائه خدمات شهری ازجمله دستاوردهای برجسته این سامانه اختصاصی به شمار می‌رود.

6/ مشاور رییس جمهوری خانه فرهنگ کمالان در منطقه آزاد چابهار را افتتاح کرد

خانه فرهنگ کمالان با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهوری و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، استاندار سیستان و بلوچستان، مدیرعامل منطقه آزاد، فرماندار و جمعی از قشرهای مختلف مردم در منطقه آزادچابهار افتتاح شد.

5/ افتتاح نخستین خانه امید روستایی مشارکتی در چابهار با حضور مرتضی بانک

نخستین خانه امید روستایی مشارکتی بنیاد فرهنگی دکتر مجتهدی ( عام المنفعه) با سازمان منطقه آزاد تجاری صنعتی چابهار در روستای کم برخوردار کُمب با مشارکت و حمایت مالی خیر نیک اندیش خسرو ستوده، افتتاح شد.

4 / کارخانه سپید پلاستیک منطقه آزاد چابهار با حضور مشاور رییس جمهور افتتاح گردید

کارخانه سپید پلاستیک منطقه آزاد با حضور مرتضی بانک مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد کشور و احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان افتتاح شد.

3 / میزان جذب سرمایه گذاری در مناطق آزاد تاییدی بر رویکرد توسعه ای در این مناطق است

مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور گفت: میزان جذب سرمایه گذاری در مناطق آزاد تاییدی بر رویکرد توسعه ای در این مناطق است. منطقه آزادچابهار در سالهای اخیر عملکرد موفقی داشته و با اعتبارات لازم و دلسوزی مدیران آن در حال تکمیل زیرساخت‌ها است.
41 - 50 of 2636

آخرین اخبار آرشیو