چابهار با واردات دام از برزیل به هاب گوشت قرمز تبدیل می‌شود
مدیرعامل سازمان منطقه آزادچابهار گفت: چابهار با واردات دام از برزیل می تواند به هاب دام زنده و گوشت قرمز کشور تبدیل شود که در این زمینه اقدامات خوبی انجام شده است.
اختصاص 60 میلیارد ریال اعتبار جهت ساخت مدرسه استثنایی در شهر چابهار
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد در بازديد از مدرسه استثنایی هدایت شهر چابهار، از اختصاص مبلغ 60 میلیارد ریال اعتبار جهت ساخت مدرسه استثنایی خبر داد.
انعقاد توافق‌نامه سرمایه‌گذاری بین سازمان‌ منطقه آزاد چابهار و شرکت الترجمان عمانی در مسقط
توافق‌نامه سرمایه‌گذاری بین سازمان منطقه آزاد چابهار و شرکت عمانی منعقد شد.
دیدار مدیرکل ستاد بحران استان سیستان و بلوچستان با مدیرعامل منطقه آزاد چابهار
مجید محبی، مدیرکل ستاد بحران سیستان و بلوچستان در دیدار با امير مقدم مدیرعامل سازمان ضمن ابراز خرسندی از همدلی و همکاری مسئولانه سازمان منطقه آزاد چابهار در راستای فراهم ساختن زمینه‌های توسعه زیرساختی در جلوگیری از وقوع اتفاقات غیر مترقبه جوی اظهار کرد: ایجاد ارتباط بیشتر با مدیریت بحران منطقه، همکاری، ارایه آموزش‌های لازم و کاربردی با بهره‌گیری از توانمندی‌های منطقه با مدیریت واحد و کمک سایر ادارات و دستگاه‌ها جهت پیشگیری از حوادث بسیار ضروری است.
در نمایشگاه کیش اینوکس چه گذشت؟
نمایشگاه «کیش اینوکس» بزرگترین رویداد اقتصادی کشور و فرصت خوبی برای معرفی مزیت‌های مناطق آزاد بود و از چهاردهم تا هیجدهم آبانماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی کیش برگزار شد.
مجتمع آموزشی شهيد حسین علیمرادی در 1403 به بهره برداری میرسد
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار از روند تکمیل مجتمع آموزشی و شبانه روزی در حال ساخت شهيد حسین علیمرادی بخش پیرسهراب بازدید کرد.
رخداد رویدادی مهم برای مناطق آزاد کشور در چابهار
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در نشست هیأت عالیرتبه افغانستان در بندر چابهار ضمن اشاره به اینکه ایران و افغانستان دو کشور بسیار مهم در حوزه تمدن اسلامی هستند و اشتراکات فرهنگی زیادی دارند، بستر مناسبی برای توسعه تعاملات اقتصادی نیز می‌توانند باشند.
نشست هیأت عالیرتبه اقتصادی کشور افغانستان با دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی
هیأت عالیرتبه اقتصادی کشور افغانستان كه به منظور تسهيل و توسعه روابط اقتصادى ايران و افغانستان به كشورمان سفر كردند، در بازديد از منطقه آزاد چابهار با حجت الله عبدالملكى دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ديدار و گفتگو كردند.
اولویت‌های چابهار برای جذب سرمایه‌گذار خارجی | 2 چالش اساسی چابهار در جذب سرمایه‌گذار
معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد چابهار به بیان اقدامات انجام گرفته توسط این سازمان و راهکارهای حل مشکلات پیش روی سرمایه‌گذاران در حوزه جذب سرمایه‌گذار خارجی پرداخت.
49 - 60 of 3277