سیاه‌کارزاده: گسترش همكاری‌ها از مهمترین اولویتهای دو نهاد است
به مناسبت گرامیداشت هفته معلم، محمد‌سجاد سیاهکارزاده، رییس هیأت مدیره و مدیر‌عامل سازمان منطقه آزاد انزلی با رییس دانشگاه و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی انزلی دیدار و گفت‌و‌گو کرد.
كارگروه بندر و پسا ریل به ریاست مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی تشكیل شد
در آستانه بهره برداری رسمی از طرح ملی اتصال خط ریلی به مجتمع بندری کاسپین این منطقه، کارگروه بندر و پساریل این سازمان تشکیل شد.
استقبال چینی‌ها از بسته‌های سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد انزلی
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در دیدار با هیئت چینی: منطقه آزاد انزلی به لحاظ قرارگیری در مسیر کریدورهای تجاری به عنوان شاهراه ترانزیت کشور شناخته می‌شود.
پایگاه فوتبال ساحلی در منطقه آزاد انزلی احداث شود
مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال ایران از زیرساخت ها و امکانات ورزشی ساحلی این منطقه بازدید به عمل آورد.
معرفی بسته‌های سرمایه‌گذاری در نمایشگاه «حمل و نقل و لجستیک» مسکو
مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی با حضور در این رویداد مهم بین المللی ضمن مذاکره با شرکت‌های روس و چندملیتی، بسته‌های سرمایه‌گذاری نخستین منطقه آزاد شمال کشور در حوزه‌های ترانزیتی، حمل و نقل منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای، و سرمایه‌گذاری در مجتمع بندری کاسپین را در اختیار شرکت کنندگان این نمایشگاه قرار دادند.
یک مجتمع گردشگری با سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در انزلی افتتاح شد
یک مجتمع گردشگری به مساحت هفت هزار متر مربع و با سرمایه‌گذاری 80 میلیارد تومانی بخش خصوصی با حضور نماینده ویژه رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در منطقه آزاد انزلی به بهره‌برداری رسید.
پایان عملیات اجرایی اتصال ریل به بندر کاسپین در قطعه منطقه آزاد انزلی
نماینده ویژه رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور: عملیات اجرایی پروژه راه آهن رشت - کاسپین شامل بتن ریزی، ریل گذاری، نصب سینی دوار و سوزن‌ها در داخل بندر کاسپین منطقه آزاد انزلی به اتمام رسیده و با رسیدن بتن به مقاومت استاندارد، طی روزهای آینده آماده بهره برداری است.
رشد 100 درصدی تحقق سرمایه‌گذاری خارجی در منطقه آزاد انزلی
هفتمین و آخرین جلسه ستاد جهش سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد انزلی در سال 1402 با حضور حجت الله عبدالملکی، نماینده ویژه رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مدیران و اعضای هیأت مدیره این سازمان برگزار شد.
منطقه آزاد انزلی در زمینه تولیدی، بازرگانی و ترانزیت بین المللی از ظرفیت و آینده خوبی برخوردار است
ژان خو مدیر بخش بازرگانی سفارت چین، با محمد سجاد سیاهکارزاده، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار کرده و در خصوص سازوکارهای گسترش همکاری‌های دو کشور براساس ظرفیت‌ها و مزیت‌های این منطقه به گفتگو پرداختند.
13 - 24 of 1793