انزلي

آشنایی اساتید دانشگاه پکینگ چین با ظرفیت های منطقه آزاد انزلی در معادلات ترانزیت و سرمایه گذاری بین المللی

نخستین منطقه آزاد شمال کشور میزبان تعدادی از اساتید و دانشجویان مقطع دکترای دانشگاه پکینگ کشور چین بود.

بازدید وزیر اقتصاد کشور ارمنستان از غرفه سازمان منطقه آزاد انزلی

واهان کروبیان وزیر اقتصاد کشور ارمنستان همراه با حجت الله عبدالملکی مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد در اولین روز از نمایشگاه عرضه بسته‌های سرمایه‌گذاری و توانمندی‌های صادراتی مناطق آزاد از غرفه منطقه آزاد انزلی بازدید کرد.

بازدید میدانی سرپرست سازمان از طرح ملی اتصال ریل به منطقه آزاد انزلی

سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی از طرح ملی اتصال خط ریل سراسری به مجتمع بندری کاسپین که توسط وزارت راه و شهرسازی در حال تکمیل است دیدار کرد.

انعقاد 10 تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد انزلی در نمایشگاه بین المللی گردشگری سلیمانیه

مدیر فرهنگی، اجتماعی وگردشگری سازمان از انعقاد 10 تفاهم نامه همکاری با شرکت های حاضر در نخستین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری سلیمانیه عراق خبر و اظهار داشت: در راستای برنامه های نمایشگاهی مناطق آزاد تجاری صنعتی ایران، حضور در نمایشگاه صنعت گردشگری اقلیم کردستان عراق در قالب پاویون مناطق آزاد ایران در دستور کار این سازمان قرار گرفت.

انعقاد تفاهم‌نامه همکاری چند جانبه به منظور تجاری سازی و صادرات محصولات دانش بنیان گیلان

عبداله حاتم زاده رییس پارک علم و فناوری استان گیلان با اکبر نیازی سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار کرده و در خصوص توسعه همکاری های مشترک در زمینه هسته‌ها و شرکت های فناور، نوآور و دانش بنیان به بحث و تبادل نظر پرداخت.

آمادگی منطقه آزاد انزلی برای گسترش همکاری های منطقه ای اوراسیا و حاشیه دریای خزر

نشست وبیناری معرفی ظرفیت‌های صادراتی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان‌های شمالی کشور (گیلان، مازندران، گلستان) در سالن ملل منطقه آزاد انزلی با حضور مدیران استانی دولتی و بخش خصوصی گیلان برگزار شد.

توسعه بندرکاسپین موجب رونق تولید و اشتغالزایی برای جوانان می‌شود

مدیر بخش خصوصی در مجتمع بندری کاسپین، توسعه بندرکاسپین را همراه با رونق تولید و اشتغالزایی برای کشور برشمرد و گفت: با هدف بکارگیری جوانان نخبه و تحصیلکرده استان گیلان تاکنون توانسته‌ایم برای 150 نفر بصورت مستقیم شغل ایجاد کنیم.

آغار به کار دفتر مستقل امور مالیاتی ویژه فعالان اقتصادی منطقه آزاد انزلی

در دیدار رضا برهانی‌نیا مدیر کل امور مالیاتی استان گیلان با اکبر نیازی سرپرست سازمان ضمن گفتگو در خصوص افزایش تعاملات و ارتقای خدمات به فعالان اقتصادی و برگزاری دوره های آموزشی برای آنان جهت آشنایی با آخرین قوانین و مقررات مالیاتی پیرامون نحوه بهره برداری از خدمات حوزه مالیاتی از طریق سامانه‌های الکترونیکی و آشنایی بیشتر با قانون جدید پایانه فروشگاهی رایزنی صورت گرفت.

خبرنگاری جزو مشاغل سخت بوده و با توجه به اهمیت رسالت خبرنگاران باید تمام سال قدردان شما بود

سرپرست سازمان منطقه آزاد کیش در آیین گرامیداشت روز خبرنگار با بیان اینکه خبرنگاری جزو مشاغل سخت بوده و با توجه به اهمیت رسالت خبرنگاران باید تمام سال قدردان شما بود، اظهار داشت: به عنوان یک گیلانی نسبت به استان خود عرق داشته ودارم و به عنوان سرپرست نخستین سازمان منطقه آزاد شمال کشور امیدوارم مدیری مسئولیت سازمان را بر عهده گیرد که باعث پیشرفت منطقه و استان و مردم شریف گیلان شود.

تخلیه و بارگیری بیش از 176 هزار تن کالای اساسی در بندرکاسپین / تامین کالاهای اساسی کشور از برنامه های در دستور کار منطقه آزاد انزلی است

سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی گفت: در راستای تامین کالاهای اساسی کشور از ابتدای سال جاری تا‌کنون با پهلوگیری 45 فروند کشتی 166 هزار و 500 تن روغن خام و غلات در مجتمع بندری کاسپین تخلیه و به سراسر کشور حمل شده است.
11 - 20 of 1684

آخرین اخبار آرشیو