انزلي

تعیین تکلیف 13 طرح سرمایه گذاری غیرصنعتی بخش خصوصی

به ریاست اکبر نیازی، سرپرست سازمان و با حضور معاونین و مدیران و مشارکت سرمایه گذاران، طی نشستی که بیش از سه ساعت طول کشید مسائل مرتبط با 13 طرح سرمایه گذاری این منطقه به صورت جداگانه و اختصاصی مورد بررسی قرار گرفته و تعیین تکلیف شد.

حمایت از فرآیندهای تأمین کالاهای اساسی از مجتمع بندری کاسپین

حجت الاسلام و المسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری استان گیلان در جریان بازدید از مخازن مجتمع بندری کاسپین که با حضور دادستان و رییس دادگستری بندرانزلی همراه بود، بر لزوم سرعت بخشیدن به فرآیند تخلیه روغن های خوراکی مورد نیاز کارخانجات کشور تأکید کرد.

تاکید بر توسعه زیرساختهای مجتمع بندری کاسپین منطقه آزاد انزلی

احمد دنیا مالی نماینده مردم انزلی در مجلس شورای اسلامی با اکبر نیازی سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار کرده و دو طرف در خصوص سازوکارهای تقویت راهبردهای همکاری ها، کمک به توسعه زیرساخت‌های بندری با توجه به راه اندازی سه پست اسکله جدید در مجتمع بندری کاسپین به تبادل نظر پرداختند.

افتتاحیه نمایشگاه آثار هنری «چی چی نی» در منطقه آزاد انزلی

به همت معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی، نمایشگاه هنری «چی چی نی» در فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی شروع به کار کرد.

حضور پرشکوه مردم و گردشگران در رویداد استقبال از کاروان «زیر سایه خورشید» منطقه آزاد انزلی

همزمان با دهه کرامت و ولادت شمس الشموس، عالم آل طاهر، هشتمین اختر تابناک ولایت و امامت، حضرت علی ابن الموسی الرضا(ع)، فاز تجارت و گردشگری منطقه آزاد انزلی میزبان رویداد فرهنگی ـ مذهبی کاروان» زیر سایه خورشید» بود که با استقبال و مشارکت گسترده و پرشکوه مردم و گردشگران نخستین منطقه آزاد شمال کشور همراه شد.

منطقه آزاد انزلی مرکز توسعه روابط با ایران و کشورهای منطقه

با همکاری اتاق بازرگانی ایران و ورسیه و سازمان توسعه تجارت؛ مدیران دولتی و بخش خصوصی استان تِوِر روسیه در دفتر تهران سازمان با اکبر نیازی، سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی در خصوص سازوکارهای توسعه روابط با ایران و ترانزیت کالاهای روسی به بازارهای منطقه ای کشورمان به تبادل نظر پرداختند.

تأمین مواد اولیه، صادرات و تولید محصولات مشترک با شرکای خارجی با محوریت منطقه آزاد انزلی

هیأت عالی رتبه اقتصادی به ریاست اکبر نیازی سرپرست سازمان در یک برنامه کاری یک روزه با مدیران مجموعه های خودروساز سبک و سنگین، تأمین کننده قطعات و خدمات پس از فروش کشور دیدار و در خصوص سازوکارهای بهره گیری از فرصت ها و مزیت های نخستین منطقه آزاد شمال کشور در ارتباط با کریدورهای بین المللی، توسعه روابط با کشورهای حاشیه دریای خزر و اتحادیه اقتصادی اوراسیا به مذاکره پرداختند.

بازدید هیئت اقتصادی روس و پاکستان از منطقه آزاد انزلی

هیاتی از فعالین اقتصادی روسیه و پاکستان از ظرفیتهای منطقه آزاد انزلی دیدار کرده و با اکبر نیازی عضو هیئت مدیره و سرپرست سازمان در خصوص سازوکارها و راهکارهای گسترش همکاری های تجاری دو کشور مزبور با محوریت این منطقه به تبادل نظر پرداختند.

منطقه آزاد انزلی هاب صادرات تعاون‌گران به اتحادیه اوراسیا

روسای اتاق تعاون ایران با روسای اتاق های تعاون و مدیران عامل اتحادیه های تعاونی کشور در بازدید از منطقه آزاد انزلی ظرفیت های این منطقه را بعنوان هاب صادرات تعاون‌گران به اتحادیه اوراسیا مناسب ارزیابی کردند.

اهداف مناطق آزاد بدون حضور قدرتمند و هوشمندی روابط عمومی محقق نمی شود

مشاور رييس جمهور و دبير شورايعالي مناطق آزاد و ويژه اقتصادي در دومین روز از نشست مدیران روابط عمومی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور که در قالب شورای هماهنگی مدیران روابط عمومی این مناطق به میزبانی منطقه آزاد انزلی برگزار شد به بیان محورهای فعالیت رسانه ای غرب در مسیر استیلای استعمار سایر جوامع در چارچوب جریان های نظری اقتصاد جهانی پرداخت.
41 - 50 of 1684

آخرین اخبار آرشیو