انزلي

تقدیر از 76 برگزیده جشنواره فرهنگی همسایه من تالاب در منطقه آزاد انزلی

هم زمان با روز گرامیداشت دریای خزر مراسم تقدیر از برگزیدگان جشنواره همسایه من تالاب در سازمان منطقه آزاد انزلی با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان و نمایندگانی از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و آموزش و پرورش استان گیلان برگزار شد.

دیدار اعضای هیأت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های استان گیلان با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی

به مناسبت روز خبرنگار و اعضای هیأت مدیره خانه مطبوعات گیلان و جمعی از مدیران مسئول پیشکسوت نشریات مکتوب با مهندس اکبری مقدم رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و گفتگو کرند.

خبرنگاران طلایه داران آگاهی بخشی جامعه می باشند

  • انزلي,
  • يکشنبه 17 مرداد 1400 - 10:44
مهندس علی اوسط اکبری مقدم، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی،شهدای اهل رسانه هشت سال دفاع مقدس و عزیزان خبرنگاری که در دوران همه گیری بیماری کرونا به مقام شهادت نائل آمدند، اظهار داشت: خبرنگاران طلایه داران آگاهی بخشی جامعه می باشند و فرآیند گردش اطلاعات و اخبار بر دوش این قشر خستگی ناپذیر است.

افزایش بهره وری از گردشگری در راستای تقویت اقتصاد ملی با محوریت منطقه آزاد انزلی

سردار عباس مطهری رئیس سازمان اردویی، راهیان نور و گردشگری سپاه و بسیج کشور با علی اوسط اکبری مقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و پیرامون توسعه همکاری های دو سویه در حوزه گردشگری گفت و گو و تبادل نظر کردند.

باید از موقعیت منطقه آزاد انزلی در توسعه روابط با اوراسیا بهره برد

دبیر انجمن ژئوپلیتیک ایران گفت: موقعیت ژئوپلیتیکی و ژئو اکونومیکی مناطق آزاد مسیری مناسب برای رسیدن کشورهای اتحادیه اقتصادی اوراسیا به آبهای آزاد و خنثی کردن تحریم های یکجانبه است.

اظهارات غیرکارشناسی رییس بانک مرکزی در خصوص تاثیر مناطق آزاد بر بازار ارز / از حقوق قانونی خود دفاع می کنیم

رییس هیأت مدیره انجمن سرمایه گذاران و کارآفرینان منطقه آزاد انزلی گفت: عدم شناخت از کارکرد مناطق آزاد، قانون تجارت کشور و قانون مناطق آزاد سبب شده تا رییس بانک مرکزی چنین اظهارات غیرکارشناسی در خصوص مناطق آزاد مطرح کنند و یقینا بخش خصوصی و به صورت ویژه تولید کنندگان مستقر در محدوده مناطق آزاد از حقوق قانونی خود در این مناطق دفاع می کنند.

مجموع صادرات منطقه آزاد انزلی از مرز 76 میلیون دلار گذشت

از ابتدای فروردین ماه تا پایان تیرماه سال 1400، مجموع صادرات این منطقه به 76.67 میلیون دلار بالغ شد.

انعقاد تفاهم نامه همکاری و ایجاد آزمایشگاه تخصصی استاندارد در منطقه آزاد انزلی

غلامرضا شریعتی رئیس سازمان ملی استاندارد به همراه معاونین این سازمان و مدیر کل استاندارد گیلان با علی اوسط اکبری مقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و پیرامون افزایش همکاری‌های دوسویه تبادل نظر کردند.

منطقه آزاد انزلی دروازه ورود با بازار ایران است

رییس اتاق بازرگانی روسیه و ایران گفت: مناطق آزاد ایران می توانند به معبر و مرکزی برای همکاری های اقتصادی روسی ـ اوراسیایی با کشورهای حاشیه جنوبی خلیج فارس و اقیانوس هند تبدیل شوند .

پرداخت حقوق های نجومی در مناطق آزاد تکذیب شد

دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در مورد خبری پیرامون: «پرداخت حقوق‌های نجومی در مناطق آزاد» در خبرگزاری فارس توضیحاتی ارائه کرد.
51 - 60 of 1359

آخرین اخبار آرشیو