ماکو

شکوفایی و توسعه همه‌جانبه منطقه آزاد ماکو در سال99

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در گفت و گو با هفته نامه اخبار آزاد مناطق با تشریح اقدامات این سازمان در سال گذشته از شکوفایی و توسعه همه جانبه منطقه آزاد ماکو در سال جهش تولید خبر داد.

آمادگی سازمان منطقه آزاد ماکو برای مرمت و احیای بناهای تاریخی پردیسان

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در نامه ای به وزیر میراث فرهنگی و گردشگری از اعلام آمادگی سازمان منطقه آزاد ماکو برای مرمت و احیای بناهای تاریخی پردیسان ماکو خبر داد.

جشنواره فرهنگی، هنری “در خانه هنرمندانه میمانیم” در منطقه آزاد ماکو برگزار می شود

به مناسبت عید مبعث پیامبر گرامی اسلام و به منظور غنی سازی اوقات فراغت خانواده ها، سازمان منطقه آزاد ماکو “جشنواره فرهنگی و هنری در خانه هنرمندانه میمانیم” را برگزار می نماید.

معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد ماکو منصوب شد

در حکمی از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو،‌ اسدلله علیزاده به سمت معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد ماکو منصوب شد.

استقرار، نصب و راه اندازي تجهيزات پزشكي مراکز بهداشتی و درمانی در شهرستان های ماکو، شوط و پلدشت

مدیر غذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به ضرورت تجهیز بیمارستان های منطقه بخصوص در شرایط فعلی که کشور درگیر بیماری ویروس کرونا است گفت: با تامین اعتبار توسط سازمان منطقه آزاد ماکو، تجهیزات پزشکی و درمانی بیمارستانها، مراکز بهداشتی و درمانی و آزمایشگاه ر سطح سه شهرستان ماکو،‌شوط و پلدشت استقرار و به بهره برداری رسید.

فراخوان عضویت در اتاق فکر توسعه گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو

سازمان منطقه آزاد ماکو از اساتید، دانشجویان، فعالان، صاحب نظران و متخصصین حوزه گردشگری خواست تا با عضویت در اتاق فکر توسعه گردشگری در سیاستگذاری و تصمیم گیری های توسعه ای منطقه در حوزه گردشگری مشارکت کنند.

تولید روزانه ۳۰۰۰ ماسک سه لایه در بازرگان

مدیر یک واحد تولیدی ماسک یکبار مصرف در شهر بازرگان از تغییر خط تولید این واحد به تولید ماسک یکبار مصرف با هدف تامین نیازهای بهداشتی شهرستان خبر داد.

انعقاد توافقنامه احداث مسکن محرومان بین سازمان منطقه آزاد ماکو و کمیته امداد امام خمینی(ره)

مدیر اجتماعی، ورزش و سلامت سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: توافقنامه احداث مسکن محرومان بین سازمان منطقه آزاد ماکو و کمیته امداد امام خمینی (ره) آذربایجان غربی امضا شد.

تصویب بودجه سال ۱۳۹۹ سازمان‌های مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی

معاون اول رییس جمهور تصویبنامه بودجه سال ۱۳۹۹ و اصلاحیه بودجه سال ۱۳۹۸ هفت سازمان‌ منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی را ابلاغ کرد.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.
41 - 50 of 1033

آخرین اخبار آرشیو