تفاهم‌نامه سرمایه‌گذاری 25 میلیون دلاری هندی‌ها در منطقه آزاد ماکو امضا شد
تفاهم‌نامه سرمایه گذاری 25 میلیون دلاری شرکت هندی در منطقه آزاد ماکو به امضای حسین گروسی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد و پراوین تودی رئیس هیئت مدیره شرکت شری رامدوت گروپ رسید.
ایران یازدهمین مقصد سه گردشگر دوچرخه سوار اروپایی
گردشگرانی از کشورهای فرانسه و آلمان و ایرلند یازدهمین مقصد تور دوچرخه سواری خود را ایران انتخاب کردند.
تنها مرز زمینی ایران به اروپا از آذربایجان غربی می گذرد
استاندار آذربایجان غربی گفت: آذربایجان غربی موقعیتی استراتژیک داشته و تنها مرز زمینی جمهوری اسلامی ایران به اروپا، از این استان می گذرد.
بزرگترین منطقه آزاد ایران، حلقه اتصال آسيا و اروپا
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به موقعیت استراتژیک بزرگترین منطقه آزاد ایران به عنوان حلقه اتصال اروپا و آسيا گفت: ماکو در حال تبدیل به هاب انرژی‌های تجدیدپذیر و قطب صادرات خشکبار و چیپس میوه با توجه به پتانسیل استان و تولید محصولات باغی است.
اجرای عملیات نصب لایتینگ در فرودگاه منطقه آزاد ماکو
به منظور افزایش پرواز و برقراری پروازهای شبانه، عملیات نصب لایتینگ باند فرودگاه منطقه آزاد ماکو در حال اجرا است.
طرح جامع منطقه آزاد ماکو در سازمان محیط زیست تصویب شد
با پیگیری‌های مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو،‌ الزامات زیست محیطی برای طرح جامع منطقه آزاد ماکو در سازمان محیط زیست تصویب شد.
اجرای قانون مدیریت یکپارچه، راهکار توسعه مناطق آزاد کشور
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با بیان اینکه یکی از بزرگترین مشکلات مناطق آزاد کشور، عدم اجرای قانون حکمرانی واحد است، گفت: برای بهره مندی فعالان اقتصادی از ظرفیت های این بخش، ماده 65 احکام دایمی توسعه کشور باید اجرایی شود که در آن صورت، شاهد حل بسیاری مشکلات خواهیم بود.
بیش از 110 فرصت سرمایه گذاری ماکو در انتظار سرمایه گذاران
معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو با اعلام اینکه هدف این سازمان از حضور در رویداد بین‌المللی کیش اینوکس 2023 رونمایی از بسته‌های سرمایه‌گذاری است، گفت: حدود 110 بسته سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد ماکو با داشتن ویژگی‌هایی‌ همچون بی‌نام بودن، اختصاص زمین و انجام استعلامات و مراحل اداری تعریف و آماده سازی شده است.
تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد ماکو و شرکت گردشگری روسیه در
در نمایشگاه کیش اینوکس 2023 تفاهم نامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد ماکو و شرکت گردشگری روسیه در زمینه تبادل گردشگر و توسعه صنایع خلاق امضا شد.
49 - 60 of 1665