ماکو

معرفی ظرفیت های لجستیک هوشمند و دیتاسنتر منطقه آزاد ماکو در حاشیه سومین اجلاس وزرای ارتباطات «اکو»

ظرفیت های لجستیک هوشمند،‌ دیتاسنتر و خدمات پنجره واحد منطقه آزاد ماکو در حاشیه برگزاری سومین رویداد اجلاس وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورهای عضو سازمان اکو معرفی شد.

تفاهم نامه راه اندازی سامانه لجستیک هوشمند در منطقه آزاد ماکوامضا شد

برای اولین بار در مناطق آزاد کشور،‌ تفاهم نامه طراحی، تولید و راه‌اندازی سامانه هوشمندسازی حمل و نقل بار منطقه آزاد ماکو فی‌مابین سازمان منطقه آزاد ماکو و ستاد توسعه اقتصاد دانش‌بنیان حمل‌ونقل و فضایی معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری امضا شد.

تصویب مطالعات طرح ساماندهی و احیای قلعه و بافت تاریخی شهر ماکو

مطالعات طرح ساماندهی و احیای قلعه قبان و بافت تاریخی شهر ماکو مورد تصویب قرار گرفت.

حضور منطقه آزاد ماکو در اجلاس وزرای ارتباطات کشورهای عضو سازمان اکو در ایران

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از برگزاری اجلاس وزرای ارتباطات و فناوری اطلاعات کشورهای عضو سازمان اکو در این هفته خبر داد.

پنجمین جلسه کارگروه مالی ـ بانکی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد برگزار شد

پنجمين جلسه کارگروه مالی ـ بانکی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی با حضور اعضای کارگروه در محل دبیرخانه شورایعالی برگزار شد.

راهبرد مردمی‌سازی در اجرای برنامه‌های فرهنگی منطقه آزاد ماکو / تقویت قرارگاه مردمی اربعین در مرز بازرگان

معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو در دیدار با رئیس جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی آذربایجان غربی، راهبرد افزایش مشارکت مردمی و مردمی سازی اجرای برنامه های فرهنگی و هنری با همکاری جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی را مورد تاکید قرار دادند.

زیرساخت‌ها برای تبدیل منطقه آزاد ماکو به هاب صادرات آماده است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های صادراتی منطقه آزاد ماکو بر ایجاد بسترهای صادراتی از کل کشوربا محوریت ماکو به ترکیه و کشورهای همجوار تاکید کرد وگفت: زیرساخت‌ها برای تبدیل منطقه آزاد ماکو به هاب صادرات به ترکیه و کشورهای CIS آماده است.

چرا 100 بسته سرمایه‌گذاری منطقه آزاد ماکو یک فرصت استثنایی و تکرارنشدنی است؟

منطقه آزاد ماکو به عنوان وسیع ترین منطقه آزاد کشور و خاورمیانه به دلیل موقعیت جغرافیایی و دارابودن مرز بازرگان به‌عنوان بزرگترین مرز زمینی و دروازه تجاري ـ بازرگاني ايران به کشورهای CIS و اروپا همواره از نقش و اهميت فراواني برخوردار بوده‌است.

تاپایان سال جاری | 14 نمایشگاه داخلی و خارجی با رویکرد جهش سرمایه گذاری و صادرات برگزار می شود

مشاور و قائم‌مقام دبیر شورایعالی مناطق آزاد در ستاد جهش سرمایه‌گذاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: تا پایان سال جاری 14 نمایشگاه داخلی و خارجی با رویکرد جهش سرمایه گذاری و صادرات توسط مناطق آزاد کشور برگزار می شود

نخستین جلسه ستاد جهش سرمایه‌گذاری و صادرات منطقه آزاد ماکو برگزار شد

اولین جلسه ستاد جهش سرمایه‌گذاری و صادرات سازمان منطقه آزاد ماکو با محوریت معرفی بسته های پیشنهادی به سرمایه گذاران خارجی و داخلی برگزار شد.
41 - 50 of 1585

آخرین اخبار آرشیو