ماکو

9 / با حضور مشاور رییس جمهور؛ واحد تولیدی پوشاک «دیانا تجارت ریسمان» در منطقه آزاد ماکو به بهره برداری رسید

با حضور مشاور رییس جمهور و دبیرشورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو و جمعی از مسئولان منطقه، واحد تولیدی پوشاک «دیانا تجارت ریسمان» با حجم سرمایه گذاری خارجی 3میلیون دلار در شهرک صنعتی ماکو افتتاح شد.

8 / تجربه توسعه درون زا در مناطق آزاد باید در سایر نقاط کشور الگو برداری شود

مشاور رئیس جمهور و دبیرشورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: تجربه توسعه درون زا در مناطق آزاد باید در سایر نقاط کشور الگو برداری شود. بزرگترین قدرت های اقتصادی در دنیا؛ با تدوین سازوکارهای اصولی، توجه ویژه ای به مناطق آزاد داشته اند.

7 / با حضور مشاور رییس جمهور؛ پروژه های گازرسانی به منطقه آزاد ماکو به بهره برداری رسید

به مناسبت دهه مبارک فجر، پروژه‌های گازرسانی به شهرک صنعتی و چندین روستا در منطقه آزاد ماکو به بهره‌برداری رسیدند.

6 / با حضور مشاور رییس جمهور؛ سه مدرسه بنیاد برکت در منطقه آزاد ماکو به بهره برداری رسید

سه مدرسه با 16کلاس درس در مساحت یک هزار و 737 متر مربع با اعتباری بالغ بر 70میلیارد و 900میلیون ریال توسط بنیاد برکت و اعتبارات استانی و شهرستانی  به بهره برداری رسیدند.

5 / با حضور مشاور رییس جمهور؛ سالن ورزشی چند منظوره شهید سلیمانی شهرستان شوط به بهره برداری رسید

با حضور مشاور رییس جمهور و دبیرشورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو و جمعی از مسئولان منطقه، سالن ورزشی چند منظوره شهرستان شوط در زمینی به مساحت ۳۵۰۰ مترمربع به بهره برداری رسید.

4 / با حضور مشاور رییس جمهور؛ کارخانه فراوری سنگ «سنگاب ماکو» افتتاح شد

با حضور مشاور رییس جمهور و دبیرشورای عالی مناطق آزاد،‌استاندار آذربایحان غربی و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو و جمعی از مسئولان منطقه، واحد برش انواع سنگ تراورتن و مرمریت شرکت معدن جویان سنگاب ماکو به بهره برداری رسید.

3 / پروژه فنس کشی منطقه آزاد ماکو مطالبه همه مردم منطقه است

نماینده مردم ماکو، شوط، پلدشت و چالدران گفت:  احداث پروژه فنس کشی منطقه آزاد ماکو مطالبه همه مردم منطقه است.

2 / عملیات اجرایی فاز اول فنس کشی محدوده منطقه آزاد ماکو آغاز شد

با حضور مشاور رییس جمهور و دبیرشورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، استاندار آذربایجان غربی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو و جمعی از مسئولان منطقه، عملیات اجرایی فاز اول فنس کشی محدوده منطقه آزاد ماکو بطول ۱۰ کیلومتر آغاز شد. 

1 / افتتاح و کلنگ زنی 2 هزار و پانصد میلیارد ریال طرح عمرانی و سرمایه گذاری در منطقه آزاد ماکو

همزمان با نهمین روز از دهه مبارک فجر، با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور در منطقه آزاد ماکو  2 هزارو پانصد میلیارد ریال طرح عمرانی و سرمایه گذاری در این منطقه افتتاح و کلنگ زنی می شود.

۴ واحد تولیدی در منطقه آزاد ماکو افتتاح شد

همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر، چهار واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی منطقه آزاد ماکو با سرمایه گذاری ۲۶۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
41 - 50 of 1243

آخرین اخبار آرشیو