ماکو

افتتاح 50 پروژه با ارزش 80 هزار میلیارد ریال در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی / 217 هزار میلیارد تومان پروژه در مناطق آزاد در دست احداث است 

بهره‌برداری از 50 پروژه عمرانی، تولیدی و زیربنایی با ارزش 80 هزار میلیارد ریال و آغاز عملیات اجرایی 50 پروژه دیگر با ارزش سرمایه گذاری بیش از  641 هزار میلیارد ریال در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی با فرمان رئیس جمهور و از طریق ویدئو کنفرانس آغاز خواهد شد.

سازمان منطقه آزاد ماکو در اتمام پروژه های نیمه تمام منطقه مشارکت می کند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو، از آمادگی منطقه برای اتمام و تسریع پروژه خط دوم انتقال آب به تصفیه خانه آب ماکو خبر داد.

21 روستای دیگر منطقه آزاد ماکو از آب شرب سالم برخوردار شدند

21 روستای منطقه آزاد ماکو با همکاری دستگاه های مسئول و سپاه شهدای آذربایجان غربی، از آب شرب سالم برخوردار شدند.

منطقه آزاد ماکو مهمترین منطقه تجاری،‌ صنعتی و معدنی کشور است

وزیر صنعت، معدن و تجارت با بیان اینکه منطقه آزاد ماکو با دارابودن مرز بازرگان به عنوان بزرگترین گذرگاه مرز زمینی کشور نقش مهمی در توسعه تجارت بین المللی دارد، گفت: این منطقه مهمترین منطقه تجاری، ترانزیتی،‌ صنعتی و معدنی کشور است.

تفویض اختیارات وزارت صمت گره گشای تولید در منطقه آزاد ماکو است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: با تفویض اختیارات وزارت صمت به این سازمان به ویژه در حوزه معدن، رونق لازم در فعالیت‌های معدنی و صنعتی منطقه ایجاد و گره گشایی سریع تری صورت می گیرد.

سرمایه‌گذاری در شهرک‌های صنعتی منطقه آزاد ماکو تسهیل می‌شود

تفاهم‌نامه‌ای بین سازمان منطقه آزاد ماکو و شرکت شهرک‌های صنعتی کشور در راستای توسعه شهرک‌ها و نواحی صنعتی و زیرساخت های آنها، تسهیل سرمایه گذاری و استقرار فعالان اقتصادی در منطقه با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و استاندار آذربایجان غربی منعقد شد.

توازن توسعه در مناطق آزاد باید در ابعاد مختلف ایجاد شود

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: پروژه های مناطق آزاد باید پیوست فرهنگی متناسب با فضای اجتماعی و فرهنگی همان منطقه را داشته باشند.

عمده‌‎ترین مشکلات واحدهای تولیدی مناطق آزاد در حوزه بانکی است

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور گفت: براساس بازدیدهای انجام شده عمده ‎‎ترین مشکلات واحدهای تولیدی مستقر در مناطق آزاد در حوزه بانکی است.

رفع مسائل و مشکلات فعالان اقتصادی در گرو اجرای کامل قانون است

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: رفع مسائل و مشکلات فعالان اقتصادی در مناطق آزاد در گرو تثبیت و اجرای کامل قوانین است.

مشاور رئیس جمهور از پروژه کشت و صنعت دشت زیدون منطقه آزاد ماکو بازدید کرد

 مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و هیئت همراه به اتفاق محمدرضا عبدالرحیمی مدیرعامل و معاونین سازمان منطقه آزاد ماکو از احداث خط انتقال اصلی و مخزن ذخیره پروژه کشت و صنعت دشت زیدون در منطقه آزاد ماکو بازدید کردند.
1 - 10 of 1243

آخرین اخبار آرشیو