ماکو

احیای مرکز مبادلات تجارت مرزی منطقه آزاد ماکو و ترکیه

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در دیدار با اعضای اولین میز ملی ترکیه به رفع مشکل بازارچه ساری سو و راه اندازی هرچه سریعتر آن تاکید کرد و گفت: احیای مرکز مبادلات تجارت مرزی منطقه آزاد ماکو و ترکیه یا منطقه آزاد مشترک با ایران و ترکیه می تواند نقش مهمی در توسعه تجارت مرزی ایفا کند.

برگزاری اولین نشست میز ملی ترکیه در منطقه آزاد ماکو / تاکید بر استفاده از ظرفیت ماکو برای تقویت مبادلات تجاری با ترکیه

اولین نشست میز ملی ترکیه با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با تاکید بر استفاده از ظرفیت ماکو برای تقویت مبادلات تجاری با ترکیه برگزار شد. 

دفتر نمایندگی وزارت امورخارجه در منطقه آزاد ماکو راه اندازی می شود

دستیار وزیر و مدیرکل مدیترانه و شرق اروپا وزارت امور خارجه و هیئت همراه با حضور در منطقه آزاد ماکو ضمن دیدار با مسئولین منطقه از مرز بازرگان بازدید کردند.

وفاق و همدلی بین دستگاه قضایی و اجرایی در منطقه آزاد ماکو حاکم است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با بیان اینکه وفاق و همدلی بین دستگاه قضایی و اجرایی در منطقه آزاد ماکو حاکم است گفت: همدلی بین دستگاه قضایی و سازمان منطقه آزاد ماکو باعث رفع مشکلات سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی منطقه می شود.

آموزش‌های مهارتی شاغلان اصناف منطقه آزاد ماکو براساس فناوری‌ جدید ارائه شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به اهمیت آشنایی اصناف به حق و حقوق و مزایای فعالیت در منطقه آزاد گفت: آموزش‌های مهارتی شاغلان اصناف منطقه آزاد ماکو براساس فناوری‌ جدید ارائه شود.

ایجاد منطقه آزاد مشترک ایران و ترکیه، راهبردی تحول‌آفرین

در جلسه با حضور ریس و اعضای مرکز پژوهش های توسعه و آینده نگری، هیئت همراه با قائم مقم مدیرعامل و معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو ایجاد منطقه آزاد مشترک ایران و ترکیه، راهبردی تحول آفرین برای دوکشور ومنطقه معرفی شد.

شورای تعالی فرهنگ عمومی منطقه آزاد ماکو در شهرستان شوط برگزار شد

شورای تعالی فرهنگ عمومی منطقه آزاد ماکو در شهرستان شوط با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو، معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، امام جمعه شوط و جمعی از مسئولین و فعالین فرهنگی منطقه در شهرستان شوط برگزار شد.

رونمایی از طرح های اپلیکیشن سرای نوآوری و خلاقیت منطقه آزاد ماکو

با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ويژه اقتصادی، لوگو و طرح های اپلیکیشن سرای نوآوری «سرنخ» منطقه آزاد ماکو رونمایی شد.

نمایشگاه صنایع دستی منطقه آزاد ماکو گشایش یافت

با حضور معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو، نمایشگاه صنایع دستی منطقه آزاد ماکو گشایش یافت.

جشن وصال با هدف فرهنگ سازی برای ازدواج آسان در منطقه آزاد ماکو برگزار شد

همزمان با سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) جشن بزرگ وصال با هدف فرهنگ سازی برای ازدواج آسان با حضور امام جمعه و جمعی از مسئولین در منطقه آزاد ماکو برگزار شد.
51 - 60 of 1585

آخرین اخبار آرشیو