ماکو

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

ایمان و عمل صالح شاخصه اصلی مدیریت اسلامی است

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه گفت: ایمان و عمل صالح شاخصه اصلی مدیریت اسلامی از منظر قرآن و اهل بیت است.

یکپارچگی و همدلی در مدیریت منطقه آزاد ماکو حاکم است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: خوشبختانه از بدو حضور اینجانب در این منطقه “طی ۵ ماه گذشته” یکپارچگی و همدلی بین مسئولین حاکم است و از جهت پاسخگویی و مسئولیت پذیری در قبال مردم تلاشمان این است که عملکرد فردایمان بهتر از امروز باشد.

برگزاری آئین نکوداشت حجت الاسلام و المسلمین شیخ غلامحسین اصغری در ماکو

آيين نكوداشت عماد الفضلا آيت الله حاج شيخ غلامحسین اصغری به پاس ۸۰ سال تلاش علمي و تألیف ۱۲ جلد کتب علوم دینی در منطقه آزاد ماکو برگزار شد.

مراسم بزرگداشت مقام زن و مادر در منطقه آزاد ماکو برگزار شد

همزمان با ایام گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و بزرگداشت مقام زن و روز مادر، از بانوان شاغل درسازمان منطقه آزاد ماکو و تعدادی از مادران و همسران شهدای منطقه تجلیل بعمل آمد.

منطقه آزاد ماکو در حال تبدیل شدن به قطب پوشاک کشور است

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به اینکه بهره‌برداری از چندین واحد تولیدی پوشاک در این منطقه آغاز شده است، گفت: تعداد قابل توجهی تقاضا برای اجرای طرح‌های تولیدی پوشاک و تکمیل زنجیره آن در حال بررسی و جانمایی است که با تحقق آنها، این منطقه به قطب پوشاک کشور تبدیل می‌شود.

بهره برداری از ۳۰ واحد صنعتی معدنی در منطقه آزاد ماکو

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو از بهره برداری از ۳۰ واحد صنعتی معدنی در ۱۰ ماه گذشته خبر داد.

فراخوان سرمایه گذاری برای احداث و بهره برداری مجموعه انبارداری در منطقه آزاد ماکو

فراخوان سرمایه گذاری برای احداث و بهره برداری مجموعه انبارداری، تخلیه ـ بارگیری، پارکینگ خودرو های سنگین و خدمات وابسته در منطقه آزاد ماکو منتشر شد.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

صادرات 179 میلیون دلاری کالا و خدمات منطقه آزاد ماکو

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:‌ از ابتدای تاسیس سازمان تا پایان ۱۰ ماهه سال جاری ۱۷۹ میلیون دلاری کالا و خدمات منطقه آزاد ماکو صادر شده است.
51 - 60 of 1033

آخرین اخبار آرشیو