آشنایی فعالان اقتصادی با بزرگترین منطقه آزاد کشور در کیش اینوکس 2023
در نخستین روز از رویداد کیش اینوکس 2023 فعالان اقتصادی داخلی و بازدیدکندگان خارجی از کشورهای سوئد،‌ روسیه چین و... با حضور در غرفه منطقه آزاد ماکو از نزدیک با ظرفیت ها و مزایای بزرگترین منطقه آزاد کشور آشنا شدند.
تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد ماکو و شرکت گردشگری روسیه
در نخستین روز از نمایشگاه کیش اینوکس 2023 تفاهم نامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد ماکو و شرکت گردشگری روسیه در زمینه تبادل گردشگر و توسعه صنایع خلاق امضا شد.
ساماندهی گمرک بازرگان را در طرح جامع منطقه آزاد ماکو لحاظ کرده‌ایم
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به تدوین طرح جامع منطقه آزاد ماکو گفت:‌ ساماندهی گمرک بازرگان و رفع مشکلات آن را در طرح جامع منطقه آزاد ماکو لحاظ کرده ایم و درصورت اجرای قانون توسط دستگاه های اجرایی و تمکین به ماده 27 چگونگی اداره مناطق آزاد و ماده 65 احکام دائمی توسعه کشور، عملیات ساماندهی بزرگترین مرز زمینی کشور آغاز می شود.
منطقه آزاد ماکو به یکی از کانون‌های صنعتی و معدنی کشور تبدیل می شود
با حضور معاون رئیس جمهور و رئيس سازمان انرژی اتمی ایران، عملیات اکتشاف معدن اورانیوم در شمال استان آذربایجان غربی آغاز می‌شود.
چشم انداز توسعه راهبردی منطقه آزاد ماکو با رویکرد شهر هوشمند
همزمان با امضای تفاهم‌نامه همکاری مابین سازمان منطقه آزاد ماکو و شرکت فناوری اطلاعات فوجیان هواری چین در زمینه سرمایه گذاری دیتا سنتر و تولید دستگاه سرور، حسین گروسی از تدوین چشم انداز توسعه راهبردی منطقه آزاد ماکو با رویکرد شهر هوشمند با بهره گیری از فناوری نوین خبر داد.
ترسیم افق روشن برای منطقه آزاد ماکو در توسعه همکاری های اقتصادی با بلاروس
بلاروس، در نظم نوین جهانی، در تکاپوی عبور از سایه تحریم غرب و چرخش به سمت فرصت‌های نهفته در شرق است. منطقه آزاد ماکو نیز به واسطه نزدیکی به این کشور و قرار گرفتن در شاهراه ارتباطی ایران و اروپا، یک منطقه استراتژیک برای توسعه همکاری های اقتصادی برای کشور بلاروس می باشد.
ترسیم افق روشن برای منطقه آزاد ماکو در توسعه همکاری های اقتصادی با بلاروس
بلاروس، در نظم نوین جهانی، در تکاپوی عبور از سایه تحریم غرب و چرخش به سمت فرصت‌های نهفته در شرق است. منطقه آزاد ماکو نیز به واسطه نزدیکی به این کشور و قرار گرفتن در شاهراه ارتباطی ایران و اروپا، یک منطقه استراتژیک برای توسعه همکاری های اقتصادی برای کشور بلاروس است.
اقدامات مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در جذب سرمایه‌گذاری قابل تقدیر است/ ‎زیرساخت‌های ارتباطاتی این مناطق تقویت می شود
در دیدار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با مشاور رئيس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجارى -صنعتى و ويژه اقتصادى بر توسعه پروژه فيبرنورى در مناطق آزاد و ويژه اقتصادى كشور تاكيد شد.
امضای هفت تفاهم‌نامه همکاری با سازمان منطقه آزاد ماکو در نمایشگاه سلیمانیه عراق
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری و توسعه ماکو از امضای هفت تفاهم‌نامه همکاری و سرمایه‌گذاری بین سازمان منطقه آزاد ماکو و شرکت‌های مختلف اقلیم کردستان خبرداد.
61 - 72 of 1665