ماکو

درخواست مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو از رئیس جمهور برای بازگشایی کامل مرز بازرگان

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو طی نامه‌ای به رئیس جمهور خواستار بازگشایی کامل مرز بازرگان شد.

کلنگ احداث ۳ باب مدرسه در منطقه آزاد ماکو به زمین زده شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: به همت سازمان منطقه آزاد ماکو ، همزمان ۳ باب مدرسه در شهرستان ماکو ، شوط و پلدشت کلنگ زنی شد .

از 24 معلم نمونه ماکویی تجلیل شد

در مراسمی به مناسبت گرامیداشت مقام معلم و با حضور فرماندار، امام جمعه، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو و جمعی از مسئولان و فرهنگیان از ۲۴ معلم نمونه شهرستان ماکو تجلیل به‌عمل آمد.

ثبت‌نام ۱۷۰۰ شهروند منطقه آزاد ماکو در سامانه بیمه بیکاری

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به اینکه تمامی کسب و کارها و فعالیت‌های پرریسک دنیا و این منطقه در پی موضوع کرونا متوقف شده است، گفت: تاکنون، یک‌هزار و ۷۰۰ نفر در سامانه بیمه بیکاری در این منطقه ثبت‌نام کرده اند.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

کمک ۵ میلیارد ریالی شهروند مقیم خارج از کشور به بخش سلامت ماکو

رییس شبکه بهداشت و درمان ماکو گفت: خیّر ماکویی مقیم خارج از کشور برای خرید تجهیزات درمانی این شهرستان، پنج میلیارد ریال به بخش سلامت این شهرستان کمک کرد.

مرزهای بسته ترکیه حتی به روی کامیون‌های این کشور

دولت ترکیه برای دومین‌بار پس از شیوع بیماری کووید - ۱۹ و به ظاهر با یک تصمیم محلی، مرزهایش را به روی کامیون‌ها بسته و ۱۷ روز است که حتی از پذیرش کامیون‌های کشورش نیز خودداری می‌کند به طوری که مردم ماکو به کمک رانندگان شتافته‌اند.

فراخوان عضویت در اتاق فکر هنر منطقه آزاد ماکو

سازمان منطقه آزاد ماکو در نظر دارد به منظور بهره مندی از ایده های خلاق نخبگان و متخصصین امر در حوزه هنر اتاق های فکرهنر منطقه را با حضور نخبگان منطقه  راه اندازی نماید.

پروژه های بزرگ کشاورزی منطقه آزاد ماکو در انتظار بهره برداری و آب رسانی سد کرم آباد

در دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با مدیرعامل شرکت آب منطقه ای آذربایجان غربی بر ضرورت تسریع در بهره برداری از سد کرم آباد تاکید ودر خصوص مشکلات موجود بحث و تبادل نظر صورت گرفت.

ضرورت بازنگری و بازتدبیر مدیران میراث فرهنگی کشور در خصوص بافت فرسوده ماکو

محمدرضا عبدالرحیمی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو طی نامه ای از معاون فرهنگی وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خواست تا تدابیر لازم را برای رفع مشکلات بافت تاریخی شهر ماکو و تعیین تکلیف آن اتخاذ نمایند.
11 - 20 of 1033

آخرین اخبار آرشیو