ماکو

بازدید مشاور رئیس جمهور از پروژه بزرگ «سد کرم آباد» منطقه آزاد ماکو

«حمیدرضا مومنی» مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به اتفاق معاونین و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو از سد مخزنی و شبكه آبیاری و زهكشی «كرم آباد» كه با اهتمام ویژه دولت تدبیر و امید در مدت كمتر از سه سال احداث شده، بازدید کردند.

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد به منطقه آزاد ماکو سفر می کند

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به منظور بازدید از طرح ها و بررسی مشکلات فعالان اقتصادی و رفع موانع تولید روز سه شنبه به منطقه آزاد ماکو سفر می کند.

آغاز بهره برداری آزمایشی از مجموعه تیرپارک آناوطن

تیرپارک چندمنظوره و نوبت دهی کامیون های خروج از کشور آناوطن، تنها مجموعه استاندارد و مدرن در کشور است که با ظرفیت بیش از 600 کامیون فعالیت خود را آغاز کرد.

500 بسته معیشتی سازمان منطقه آزاد ماکو بین خانواده های نیازمند توزیع شد

مدیر روابط عمومی سازمان منطقه آزاد ماکو، از توزیع 500 بسته کمک معیشتی ماه مبارک رمضان بین خانواده‌های نیازمند شهرستان های ماکو، شوط و پلدشت به همت سازمان منطقه آزاد ماکو خبر داد.

افتتاح بزرگ‌ترین مرکز لجستیک مرز بازرگان در سال 1400

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: پروژه‌های بزرگی در ماکو داشتیم که ماه‌های آینده به بهره‌برداری خواهند رسید. نزدیک به 3 هزار هکتار زمین برای کشت و صنعت، دامداری سنعتی و صنایع وابسته داشتیم. بیش از 10 واحد تولیدی در رشته‌های مختلف داریم.

فلسفه وجودی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها است

دستورکار نظام توسعه ملی و حکمرانی کشور در سال جدید نیز در ادامه سال های اخیر، از سوی مقام معظم رهبری تقویت و گسترش تولید در کشور و لزوم پشتیبانی ها و مانع زدایی ها در این فرایند تعیین گردیده است.

مدارس کانکسی در منطقه آزاد ماکو برچیده می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به اینکه رسیدن منطقه به ابعاد مختلف آموزشی و بهداشتی به سطح استاندارد جزو اولویت های مهم سازمان است، گفت: با امضای تفاهم نامه ای با اداره کل نوسازی استان تمامی مدارس کانکسی در سطح منطقه برچیده می شود.

اعمال ماليات بر ارزش افزوده زخمي جديد بر تن رنجور مناطق آزاد

مقام معظم رهبري زيد عزه در استمرار تأكيدهاي مكرر سالهاي اخير، دستور كار اصلي نظام توسعه ملي را در سال1400 « توليد، پشتيباني ها و مانع زدايي ها» تعيين فرمودند.

معاون اول رییس جمهور بودجه 1400 مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی را ابلاغ کرد

معاون اول رئیس جمهوری، مصوبه مربوط به تعیین بودجه سال 1400 سازمان‌های مناطق آزاد تجاری - صنعتی و اصلاحیه بودجه سال 1399 آنها را ابلاغ کرد.

تصویب هفت مورد از تصمیمات شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی

دولت به پیشنهاد دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، هفت مورد از تصمیمات این شورا را به تصویب رساند.
11 - 20 of 1243

آخرین اخبار آرشیو