ماکو

درخواست صدور مجوز واردات 500 دستگاه کامیون با پلاک منطقه آزاد به ماکو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو طی نامه ای به وزیر راه و شهرسازی خواستار صدور مجوز واردات 500 دستگاه کامیون به مقصد منطقه آزاد ماکو برای فعالیت های بین منطقه آزاد و خارج از کشور با پلاک منطقه آزاد شد.

اعلام شرایط دادخواست برای اختلاف کار در هیات رسیدگی منطقه آزاد ماکو

شرایط پذیرش دادخواست در هیات رسیدگی مدیریت کار و خدمات اشتغال سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی ماکو اعلام شد.

مشاور مدیرعامل و مدیر کل دفتر مرکزی حراست سازمان منطقه آزاد ماکو منصوب شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در حکمی حسن صدرایی مهر را به عنوان مشاور مدیرعامل و مدیرکل دفتر مرکزی حراست سازمان منطقه آزاد ماکو منصوب کرد.

آئین تجلیل از پرستاران منطقه آزاد ماکو برگزار شد

طی مراسمی با رعایت پروتکل های بهداشتی و با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو، اعضای شورای تأمین و مسئولین بهداشتی و درمانی منطقه، همزمان با سالروز میلاد فرخنده حضرت زینب کبری (س) و تجلیل از مقام پرستار، از پرستاران نمونه و کادر درمانی منطقه آزاد ماکو تجلیل شد.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

مدارس کانکسی در منطقه آزاد ماکو برچیده می‌شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به پیشرو بودن این سازمان در توسعه و رفع مشکلات آموزش و پرورش گفت: تمامی مدارس کانکسی روستاهای منطقه حذف و برداشته و مدارس مناسبی جایگزین آن خواهد شد.

دهکده لجستیک ماکو؛ بارانداز ارتباط آسیای دور با اروپا

منطقه آزاد ماکو در آذربایجان غربی که در شاهراه ارتباطی ایران با ترکیه، منطقه قفقاز و اروپا قرار دارد، دارای ظرفیت لجستیکی قابل توجهی است که با توجه به قابلیت های حمل و نقل هوایی، ریلی و جاده‌ای، در حال برنامه ریزی برای تبدیل شدن به بارانداز ارتباطی آسیای دور با اروپا است.

بخشنامه مدیریت و پیشگیری از تعارض منافع برای کارکنان سازمان منطقه آزاد ماکو ابلاغ شد

به منظور ارتقای سلامت اداری در تمامی فرایند‌ها و فعالیت‌ها به‌ویژه فرایند‌های مربوط به قراردادها، معاملات و جلب و جذب نیروی انسانی بخشنامه مدیریت و پیشگیری از تعارض منافع در منطقه آزاد ماکو صادر شد.

آمادگی سازمان منطقه آزاد ماکو برای مشارکت در حذف و جایگزینی کلیه مدارس کانکسی روستاهای منطقه

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو طی نامه ای به وزیر آموزش و پرورش از اعلام آمادگی این سازمان برای مشارکت در تامین مالی ۵۰ درصدی به منظور حذف مدارس کانکسی منطقه و احداث مدارس جدید خبر داد.

اجرای طرح آرامسازی شهر «یولاگلدی» به همت سازمان منطقه آزاد ماکو

با هدف تداوم ایجاد زیرساخت و خدمت رسانی و ایمن سازی محورهای ارتباطی در منطقه آزاد ماکو طرح آرامسازی شهر «یولاگلدی» که در مسیرجاده اصلی و ترانزیت قرار دارد در حال انجام است و بزودی به اتمام خواهد رسید.
21 - 30 of 1186

آخرین اخبار آرشیو