اجرایی نمودن بسته‌های تشویقی نوسازی بافت فرسوده در منطقه آزاد ماکو برای اولین بار در بین مناطق آزاد
مدیرشهرسازی و اطلاعات جغرافیایی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: بسته تشویقی کالبدی برای نوسازی بافت‌های فرسوده مصوبه شورایعالی شهرسازی و معماری به منظور افزایش کیفیت زندگی شهروندان ساکن در این بافت‌ها و همچنین پیشبرد اهداف قانون جهش تولید مسکن ابلاغ شده و در منطقه آزاد ماکو اجرا می شود.
رونمایی از تخصیص زمین به خانواده های دارای فرزند سه قلو در منطقه آزاد ماکو
همزمان با سالروز ولادت باسعادت حضرت فاطمه زهرا(س) و روز مادر طی مراسمی با حضور مسئولان منطقه آزاد ماکو آئین رونمایی از تخصیص زمین به خانواده ‌های دارای فرزند سه قلو برگزار شد.
صادرات 233 میلیون دلاری منطقه آزاد ماکو طی یکسال گذشته
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: از مهر 1401 تا مهر 1402 بیش از 233 میلیون دلار صادرات و صادرات مجدد از منطقه آزاد ماکو انجام شده است.
تمامی دستگاه های اجرایی برای بهبود فضای کسب و کار در منطقه آزاد ماکو تلاش کنند
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با تاکید بر اینکه تمامی دستگاه های اجرایی برای بهبود فضای کسب و کار در منطقه آزاد ماکو تلاش کنند گفت:‌ مشکلاتی که بازاریان در موضوعات مختلف بخصوص ترخیص بار مطرح می کنند با هم افزایی بین مسئولان و بازاریان قابل حل است.
حماسه نهم دی بیانگر پیوند عمیق مردم ایران با ولایت و نظام اسلامی است
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: حماسه نهم دی بیانگر پیوند عمیق مردم ایران با ولایت و نظام اسلامی است و به عنوان یک روز تعیین کننده در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار شد.
تداوم اجرای پروژه‌های عمرانی و زیربنایی / منطقه آزاد ماکو در مسیر آبادانی
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در بازدید از پروژه احداث مصلای ماکو بر لزوم اتمام هرچه سریعتر پروژه‌های نیمه تمام عمرانی تاکید کرد.
تور تخصصی عکاسی از جاذبه های گردشگری منطقه آزاد ماکو برگزار شد
تور تخصصی عکاسی از جاذبه های گردشگری منطقه آزاد ماکو برای به تصویر کشیدن ظرفیت های گردشگری و آثار تاریخی این منطقه برگزار شد.
وصول 57 درخواست سرمایه گذاری در منطقه آزاد ماکو
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به ارائه 110 فرصت‌ و بسته سرمایه‌گذاری در 5 حوزه لجستیک، کشاورزی، صنعت،‌معدن و گردشگری گفت:‌ 57 درخواست سرمایه گذاری برای این بسته ها وصول شده است که امیدواریم بزودی عملیات احداث این واحدهای تولیدی آغاز شود.
برنامه‌های گسترده منطقه آزاد ماکو برای تبدیل شدن به قطب صنعت، معدن و گردشگری
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با بیان اینکه این منطقه به عنوان یکی از مهمترین منابع سنگ در کشور است که برنامه‌ریزی‌های گسترده‌ای در زمینه تجارت، لجستیک، ترانزیت و گردشگری در توسعه این منطقه به اجرا درآمده است، گفت: با توجه به دستاوردهای برجسته در حوزه صنعت پوشاک و تولید مواد غذایی، منطقه آزاد ماکو به یکی از قطب‌های جهانی در این صنایع تبدیل شده است و بنا داریم تا ماکو به عنوان قطب جذب گردشگران تبدیل شود.
25 - 36 of 1657