ماکو

تفاهم نامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد ماکو و اداره کل بنیاد مسکن استان آذربایجان غربی امضاء شد

با هدف تسریع در بازنگری طرح های هادی روستاهای منطقه و توسعه نظام مند و مدیریت مطلوب روستاهای منطقه تفاهم نامه همکاری مابین سازمان منطقه آزاد ماکو و اداره کل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی استان آذربایجان غربی به امضا رسید.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

رشد ۲۶۵ درصدی تعداد واحدهای صنعتی و معدنی منطقه آزاد ماکو

مدیرتسهیل تولید، صنایع و معادن سازمان منطقه آزاد ماکو از رشد ۲۶۵ درصدی تعداد واحدهای صنعتی و معدنی منطقه آزاد ماکو از ابتدای شکل گیری منطقه آزاد ماکو خبرداد.

۵.۵ میلیارد ریال برای تجهیز بیمارستان و مراکز درمانی شوط هزینه شد

مدیر غذا و داروی سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به سیاست سازمان در راستای ارتقای خدمات بهداشتی و درمانی منطقه گفت: تاکنون پنج میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال جهت تجهیز بیمارستان و مراکز درمانی شهرستان شوط به عنوان یکی از متاطق تجت پوشش، هزینه شده است.

مشارکت سازمان منطقه آزاد ماکو در راه اندازی بخش ICU بیمارستان شهدای شوط

در دیدار اعضای مجمع خیرین سلامت شهرستان شوط با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو، محمدرضا عبدالرحیمی از مشارکت سازمان منطقه آزاد ماکو در راه اندازی بخش ICU بیمارستان شهدای شهرستان شوط خبر داد.

تصویربرداری مستند «اقبال السلطنه» در ماکو به ایستگاه آخر رسید

تهیه‌کننده، نویسنده و کارگردان مستند «اقبال‌السلطنه» گفت: فیلمبرداری این مستند، در یک قسمت ۴۵ دقیقه ای به اتمام رسیده و مراحل تدوین آن آغاز شده است.

همه اقدامات منطقه آزاد ماکو برای تبدیل شدن به هاب توزیع کالا در منطقه/ پیشنهاد ایجاد کمیسیون مشترک میان ماکو و اتحادیه اوراسیا

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: در ۶ ماهه اول سال ۹۹ بیش از ۲۰ واحد تولیدی صنعتی و معدنی در منطقه آزاد ماکو راه‌اندازی شده است. با وجود مشکلات اقتصادی ناشی از تحریم‌ها و ویروس کرونا ۲۰ درصد از مجموع مجوز‌های فعالیت اقتصادی صادره مربوط به فعالیت‌های حمل و نقل و بازرگانی و کلا حوزه لجستیک است.

احداث پروژه بزرگ هتل پنج ستاره ماوی در منطقه آزاد ماکو

هتل پنج ستاره ماوی با حجم سرمایه گذاری 1700 میلیارد ریالی و با زیربنای 22500 متر مربع در بخش‌های اقامتی تفریحی و تجاری در منطقه آزاد ماکو در حال احداث است.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

ماکو ظرفیت تبدیل شدن به قطب تولید پوشاک کشور را دارد

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به فعالیت واحد تولیدی پوشاک "دیانا تجارت ریسمان" با حجم سرمایه گذاری خارجی سه میلیون دلاری در شهرک صنعتی این شهرستان از شهریور سال‌ جاری گفت: این منطقه ظرفیت تبدیل‌شدن به قطب تولید پوشاک کشور را داراست.
31 - 40 of 1186

آخرین اخبار آرشیو