تقاضای سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد 4 برابر شد/ 5 ویژگی جذاب برای سرمایه‌گذاران
دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با بیان اینکه تقاضا برای سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد چهار برابر شده است، گفت: ایران دارای 5 ویژگی مهم پایین بودن هزینه تولید، زیرساخت‌های توسعه‌یافته، دسترسی مناسب این مناطق به بازارها، سهولت کسب و کار و معافیت‌های مالیاتی و گمرکی است.
عبدالملکی: تقاضای سرمایه‌گذاری در مناطق 4برابر افزایش یافته است/ تراز مناطق مثبت 14.5 میلیارد دلار است
آیین رونمایی از 200 بسته سرمایه گذاری جدید به ارزش 207 هزار میلیارد تومان در نمایشگاه اکسپو 2024 با حضور نماینده ویژه رئیس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برگزار شد.
مناطق برتر سال 1402 در همایش ملی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی معرفی شدند
در همایش ملی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی که در شهر مقدس مشهد برگزار شد، مناطق آزاد ارس و اروند و همچنین مناطق ویژه اقتصادی سلفچگان، سهلان و گرمسار براساس نظام ارزیابی عملکرد بعنوان مناطق برتر معرفی و از آنها تقدیر شد.
یک‌ونیم درصد از 6درصد رشد اقتصادی کشور را مناطق آزاد و ویژه رقم زدند / هدف‌گذاری 2.5 درصدی برای 1403
دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در همایش ملی مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی سراسر کشور گفت: یک و نیم درصد از 6 درصد نرخ رشد اقتصادی را مناطق آزاد و ویژه رقم زدند و برای 1403 هدف گذاری 2.5 درصدی داریم.
مخبر: هیچ بن‌بستی در مسیر فعالیت مناطق آزاد وجود ندارد / آمادگی دولت برای رفع مشکلات فعالیت مناطق
معاون اول رییس جمهور: هیچ بن‌بستی در مسیر فعالیت مناطق آزاد وجود ندارد و دولت آمادگی دارد تا مسائل و مشکلات بر سر راه فعالیت این مناطق را برداشته و مرتفع کند.
امضای یادداشت همکاری مشترک در زمینه ایجاد منطقه آزاد یا ویژه اقتصادی + فیلم
در جریان سفر رییس جمهور و هیأت عالی رتبه سیاسی و اقتصادی به پاکستان، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و همتای پاکستانی وی، تفاهم‌نامه همکاری مشترک امضا کردند.
معرفی 200 بسته سرمایه‌گذاری جدید در اکسپو 2024
دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی خبر داد: برای نمایشگاه ایران اکسپو 2024 حدود 200 بسته‌ سرمایه‌گذاری برای پیشنهاد به سرمایه‌گذاران خارجی در حال آماده‌‌سازی است.
مشارکت مردم در سرمایه‌گذاری مناطق را افزایش می‌دهیم
سال 1403 یک جهش بلند سرمایه‌گذاری در مناطق رخ خواهد داد
نماینده ویژه رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی: خودمان را آماده یک جهش بلند اقتصادی در سال 1403 کرده‌ایم؛ ماحصل تلاش‌ها در سال 1403 خودش را نشان خواهد داد.
1 - 12 of 3757