کیش آماده‌ی استقبال از سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در حوزه‌ی ورزش است
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در نشست با وزیر ورزش وجوانان کشور گفت: برای اجرای طرح های ورزشی فعالان اقتصادی کیش وکشور آمادگی داریم.
در قیمت‌گذاری‌ها جانب انصاف را رعایت کنید/ پروازهای بین‌المللی را در دستورکار قرار دهید
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در این دیدار با اشاره به اینکه «کیش‌ایر نه فقط برای مناطق آزاد بلکه برای صنعت هوایی کشور باعث افتخار است»، در راستای خدمت‌رسانی بیشتر به مشتریان و ارتقاء سطح فنی و کیفی این شرکت هواپیمایی، توصیه‌هایی را به مدیران و معاونین کیش‌ایر ارائه کرد.
چرا مناطق آزاد بهشت سرمایه‌گذاری هستند؟ / پنج ویژگی منحصربفرد مناطق آزاد ایران
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: «هزینه‌های پایین تولید»، «زیرساخت‌های خوب»، «دسترسی عالی به بازارهای جهانی»، «سهولت کسب و کار» و «معافیت‌های مالیاتی و گمرکی» ویژگی‌های منحصربفرد مناطق آزاد ایران هستند که در هیچ کجای دنیا توأمان وجود ندارد.
توسعه زیربنایی مناطق آزاد جدید نیازمند بودجه و اعتبارات ملی است
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به اینکه در همه مناطق آزاد دنیا ابتدا دولت با اعتبارات دولتی اقدام به ایجاد زیرساخت های لازم می کند گفت: این اتفاق در مناطق آزاد ایران رخ نداده و برای توسعه و پیشرفت منطقه باید از اعتبارت ملی برای توسعه زیرساخت ها بهره برد.
عبدالملکی: «انقلاب اسلامی» درخشان‌ترین عصر حضور زنان در اجتماع بوده است
آیین اختتامیه نخستین جشنواره ملی زنان و حیات اجتماعی در قرن 15، با حضور اعضای شورای سیاست‌گذاری، هیأت داوران و اعضای کمیته علمی و برگزیدگان جشنواره در محل دبیرخانه شورایعالی برگزار شد.
ارسال دومین محموله کمک‌های مردمی منطقه آزاد چابهار به سیل زدگان 
در پی جاری شدن سیل در برخی مناطق استان سیستان و بلوچستان طی چند روز گذشته، سازمان‌ منطقه آزاد‌ چابهار دومین محموله کمک‌های مردمی فعالان اقتصادی منطقه را به مناطق سیل زده ارسال و توزیع شد.
دستور «عبدالملکی» به مدیران عامل سازمان‌های مناطق آزاد برای یاری‌رسانی به سیل‌زدگان جنوب استان سیستان و بلوچستان
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در پی جاری شدن سیل در جنوب استان سیستان و بلوچستان به مدیران عامل سازمان‌های مناطق آزاد کشور دستور داد هر چه سریعتر به مناطق سیل‌زده یاری رسانی کنند.
اتحادیه بین‌المللی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی كریدور شمال ـ جنوب تشكیل شد
در جریان هفدهمین کمیسیون مشترک ایران و فدراسیون روسیه، که به ریاست جواد اوجی وزیر نفت ایران (رییس کمیسیون) الکساندر نوواک معاون نخست وزیر روسیه (رییس کمیسیون) برگزار شد؛ یادداشت تفاهم ایجاد اتحادیه بین‌المللی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کریدور حمل و نقل بین‌المللی شمال ـ جنوب بین اتحادیه فناوری ها و لجستیک فدراسیون روسیه و سازمان منطقه آزاد انزلی به نمایندگی از مناطق آزاد و ویژه اقتصادی منعقد شد.
همزمانی بهار قرآن و بهار طبیعت، فرصتی برای گردشگری فرهنگی
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ويژه اقتصادى گفت: میزبانی از میلیون ها نفر از ایرانیان و گردشگران بین المللی یکی از نعمت های مناطق آزاد ایران است.
49 - 60 of 3763