پيشنهاد سردبير

تشکیل کارگروه مناطق آزاد در قوه قضائیه کشور 

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی از استقبال حجت الاسلام والمسلمین محسنی اژه ای جهت تشکیل کارگروه مناطق آزاد در دستگاه قوه قضائیه کشور خبر داد.

بازديد مشاور رئيس جمهور از روند ساخت پایانه جدید فرودگاه بین المللی كيش

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ويژه اقتصادي کشور از روند ساخت پایانه جدید فرودگاه بین المللی و میزان پیشرفت فیزیکی آن بازدید کرد .

شفافیت در امور و سلامت در فعالیت‌ها؛ رکن اصلی توسعه مناطق آزاد

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: شفاف سازی در امور، فعالیت ها و عملکردها یکی از ارکان اصلی حرکت مناطق آزاد به سمت توسعه اقتصادی پایدار است.

منطقه ویژه اقتصادی بانه سطح روابط اقتصادی کشور را ارتقا می‌دهد

سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه گفت: منطقه ویژه اقتصادی بانه سطح روابط اقتصادی کشور را ارتقا می‌دهد.

فرصت‌های سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور فراهم است

معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: مناطق آزاد از یک سری مزایا برخوردار هستند که این مزیت‌ها فرصت هایی را برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی ایجاد و اشتیاق سرمایه گذاری در این مناطق را بیشتر می کند.

فلسفه وجودی مناطق آزاد برای حضور فعالان اقتصادی است

مشاور رئیس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: فلسفه وجودی مناطق آزاد، حضور فعالان اقتصادی و رفع موانع تولید و پشتیبانی و مانع زدایی است.

مشاور رئیس جمهور هم زمان با سالروز آزادسازی خرمشهر به اروند سفر کرد

منطقه آزاد اروند مقصد شانزدهمین سفر مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، شد.

تعیین نحوه ماموریت کارمندان دستگاه‌های اجرایی به مناطق آزاد

معاون توسعه مدیریت دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از تصویب نحوه ماموریت کارمندان دستگاه ‌های اجرایی به مناطق آزاد در جلسه اخیر هیئت دولت خبر داد.

عملکرد مناطق آزاد منطبق بر شعار سال طراحی می شود

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: تمام اقدامات مناطق آزاد در سال 1400 مبتنی بر تحقق شعار سال و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) طراحی شده است.

مطالبه گری مردم و فعالان اقتصادي، محرک فعالیت هایی اجرایی در دولت است

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد و ويژه اقتصادي گفت: مطالبه گری مردم و فعالان اقتصادی، محرک فعالیت هایی اجرایی و تلاش برای رفع موانع در کشور است.
41 - 50 of 200

آخرین اخبار آرشیو