پيشنهاد سردبير

زیرساخت های توسعه ای اولویت منطقه آزاد قشم است

31 پروژه عمرانی منطقه آزاد قشم با حضور مشاور رییس جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد و ويژه اقتصادي کشور مورد بررسی قرار گرفت.

بازدید مشاور رییس جمهوری از 6 طرح زیرساختی، نفت و انرژی در قشم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مدیران عامل مناطق آزاد کشور امروز چهارشنبه (29 اردیبهشت ماه) از 2 طرح شیلاتی، 2 طرح در حوزه نفت، یک نیروگاه و یک واحد تولید شناور در قشم بازدید کردند.

بازدید مشاور رییس جمهور و مدیران عامل مناطق آزاد کشور از شرکت تعاونی شناورسازی مدکندآلو قشم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه مدیران عامل مناطق آزاد کشور از شرکت تعاونی شناورسازی مدکندآلو قشم بازدید کردند.

صیانت و حفظ گونه های گیاهی، پرندگان و آبزیان سد و رود ارس در دستور کار جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان

نشست مشترک مسئولان محیط زیست جمهوری نخجوان با مسئولان اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی برگزار شد.

پشتیبانی از روند تولید انرژی در قشم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه مدیران عامل مناطق آزاد کشور از سه پروژه فعال در صنعت نفت، گاز و انرژی جزیره بازدید کردند.

بازدید مشاور رییس جمهور و مدیران عامل مناطق آزاد کشور از «مزرعه پرورش ماهی در دریا» جزیره قشم

«حمیدرضا مومنی» مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم به همراه مدیران عامل سازمان های مناطق آزاد کشور از مزرعه پرورش ماهی در دریا شرکت طلایه داران امین قشم بازدید کردند.

بازدید مشاور رییس جمهور از نخستین مزرعه پرورش میگو به شیوه فوق متراکم کشور در قشم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و مدیران عامل سازمان های مناطق آزاد کشور از نخستین مزرعه پرورش میگو به شیوه فوق متراکم کشور در قشم بازدید کردند.

قشم میزبان مشاور رییس جمهور و مدیران عامل مناطق آزاد کشور شد

حمیدرضا مومنی، مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به همراه مدیران عامل مناطق آزاد کشور باهدف بازدید از پروژه‌های زیرساختی، نفت و انرژی و حضور در نشست هم انديشي مدیران عامل سازمان‌های مناطق آزاد کشور، با استقبال رييس هيات مديره و مديرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و هيات همراه، وارد جزيره شد.

9 قرارداد سرمایه‌گذاری پارسال در منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس منعقد شد

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس با بیان اینکه این مجموعه ظرفیت‌های فراوانی برای سرمایه‌ گذاری و همچنین اجرای طرح‌های صادرات محور دارد، گفت: در سال جهش تولید تعداد 9 قرارداد سرمایه‌گذاری در این منطقه ویژه اقتصادی منعقد شده است.

استفاده از ظرفیت‌های ارتباطی بین المللی در تحول اقتصادی منطقه آزاد انزلی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با علیرضا یوسفی سفیر ایران در اسلو نروژ در خصوص معرفی ظرفیت‌های این منطقه، جذب سرمایه گذار و استفاده از مزیت‌های بین المللی این منطقه به بحث و تبادل نظر پرداختند.
51 - 60 of 200

آخرین اخبار آرشیو