امضای یادداشت همکاری مشترک در زمینه ایجاد منطقه آزاد یا ویژه اقتصادی + فیلم
در جریان سفر رییس جمهور و هیأت عالی رتبه سیاسی و اقتصادی به پاکستان، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و همتای پاکستانی وی، تفاهم‌نامه همکاری مشترک امضا کردند.
معرفی 200 بسته سرمایه‌گذاری جدید در اکسپو 2024
دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی خبر داد: برای نمایشگاه ایران اکسپو 2024 حدود 200 بسته‌ سرمایه‌گذاری برای پیشنهاد به سرمایه‌گذاران خارجی در حال آماده‌‌سازی است.
مشارکت مردم در سرمایه‌گذاری مناطق را افزایش می‌دهیم
سال 1403 یک جهش بلند سرمایه‌گذاری در مناطق رخ خواهد داد
نماینده ویژه رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی: خودمان را آماده یک جهش بلند اقتصادی در سال 1403 کرده‌ایم؛ ماحصل تلاش‌ها در سال 1403 خودش را نشان خواهد داد.
فیلم/ عبدالملکی: ظرفیت اقامتی گردشگران در مناطق آزاد دو برابر می‌شود
دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اعلام این خبر گفت: سال 1402، 120 بسته به ارزش 45 هزار میلیارد تومان در حوزه‌ی گردشگری و ساخت مراکز اقامتی به سرمایه‌گذاران در مناطق آزاد ارائه شد.
معاون اقتصادی «ماکو» از تراز تجاری مثبت 143 میلیون دلاری خبر داد
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری منطقه آزاد ماکو از تراز تجاری مثبت 143 میلیون یورویی خبر داد که بیانگر مهار واردات و یکه تازی صادرات در منطقه آزاد ماکو است.
فیلم/ صدور هزار مجوز بی‌بنام برای تسهیل فرایند سرمایه‌گزاری در مناطق
فیلم/ ورود اولین محموله خودروهای سواری به کیش
اولین محموله خودروهای سواری وارداتی پس از 6 سال انتظار وارد جزیره کیش شد تا بدین ترتیب طلسم واردات خودرو در مناطق آزاد شکسته شود.
کلیپ/ سخنرانی قابل تأمل حاج قاسم سلیمانی زیر شلیک توپخانه
13 - 24 of 3763