پيشنهاد سردبير

سرمایه گذاری شرکت های صنایع هوایی در منطقه آزاد انزلی

امیر سرتیپ دوم خواجه فرد رئیس سازمان صنایع هوایی نیرو‌های مسلح و معاون وزیر دفاع با اکبری مقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار و در خصوص توسعه همکاری های دوجانبه و ایجاد بستر لازم به منظور سرمایه گذاری بخش خصوصی در حوزه صنایع هوایی گفت و گو کرد.

آغاز آبگیری سد گردیان و سد قیزقلعه سی در منطقه آزاد ارس

در ادامه افتتاح های منطقه آزاد ارس دو طرح عملیات آبگیری سد گردیان(گلفرج) و سد قیز قلعه سی منطقه آزاد ارس طی مراسمی بصورت ویدئو کنفرانس با حضور رضا اردکانیان وزیر نیرو، استاندار آذربایجان شرقی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس و سایر مسئولین استانی و شهرستانی آغاز شد.

منطقه آزاد کیش می‌تواند الگوی تامین مالی بازار سرمایه باشد

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: منطقه آزاد کیش می‌تواند تمرین و الگویی برای تامین مالی از بازار سرمایه باشد.

270 پروانه بهره‌برداری فعال در منطقه آزاد چابهار وجود دارد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه 270 پروانه بهره‌برداری فعال در منطقه آزاد چابهار وجود دارد گفت: بیش یکهزار میلیارد تومان ارزش تولیدات این واحدهای تولیدی است.

توسعه مدیریتی در مناطق آزاد با اجرای سیاست چابک سازی 

سرپرست معاونت توسعه مدیریت دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی کشور از اصلاح ساختاری و چابک سازی سازمان‌ها به عنوان یکی از راهکارهای مهم در توسعه مدیریتی مناطق آزاد کشور نام برد.

شایعه نشست مشاور رییس جمهور با حسین فریدون در کیش ترفند جدید معاندان توسعه جزیره

سازمان منطقه آزاد کیش ادعای برخی رسانه ها مبنی بر دیدار مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با حسین فریدون در جزیره کیش را تکذیب می کند.

21 روستای دیگر منطقه آزاد ماکو از آب شرب سالم برخوردار شدند

21 روستای منطقه آزاد ماکو با همکاری دستگاه های مسئول و سپاه شهدای آذربایجان غربی، از آب شرب سالم برخوردار شدند.

دستاوردهای منطقه آزاد قشم در تامین و تولید انرژی در جزیره

14 نماینده عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در سفر یک روزه به جزیره قشم ضمن دیدار با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و آشنایی با فعالیت ها و دستاوردهای این سازمان در عرصه سرمایه گذاری و تامین و تولید انرژی از دو واحد بزرگ تامین انرژی نیز در این جزیره بازدید و پیشرفت ها، ظرفیت ها، طرح ها، پیشنهادات و مسائل و موانع تولید انرژی را در این واحدها بررسی کردند.

فرودگاه امام خمینی (ره) اولین فرودگاه بین‌المللی ایران با قابلیت ترانزیت خواهد بود

وزیر راه و شهرسازی گفت: با احداث ترمینال 2 فرودگاه امام خمینی (ره)، این مجموعه به اولین فرودگاه بین‌المللی ایران با قابلیت ترانزیت تبدیل خواهد شد.

سازمان منطقه آزاد قشم و بانک سینا توافقنامه همکاری امضا کردند

مدیران عامل سازمان منطقه آزاد قشم و بانک سینا در راستای جذب سرمایه‌گذاری و کمک به سرمایه‌گذاران جهت اجرای طرح‌های اقتصادی تفاهمنامه همکاری امضا کردند.
31 - 40 of 200

آخرین اخبار آرشیو