یررسی فرصت‌های سرمایه‌گذاری حوزه گردشگری منطقه آزاد ماکو در اتاق بازرگانی ایران
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در جلسه بررسی سرمایه‌گذاری‌های حوزه گردشگری این منطقه که با همکاری اتاق بازرگانی ایران به انجام رسید در گزارشی جامع از استقبال و درخواست‌های زیاد سرمایه‌گذارانی خبر داد که مهم‌ترین آن تفاهم با هلدینگ ماهان به ارزش 2000 میلیارد تومان بود
مدیران عامل سازمان‌های مناطق آزاد سیستان و چابهار منصوب شدند
به پیشنهاد نماینده ویژه رییس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، حسین سنجرانی و حمیرا ریگی به ترتیب به عنوان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد سیستان و چابهار منصوب شدند.
استقبال چینی‌ها از بسته‌های سرمایه‌گذاری منطقه آزاد قشم
یک هیات سرمایه‌گذاری متعلق به چندین شرکت و کارخانه بزرگ کشور چین با هدف آشنایی با ظرفیت‌های موجود و بررسی بسته‌های سرمایه‌گذاری جزیره قشم در حوزه‌های مختلف با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم دیدار و گفتگو کردند.
سادات نجفی: امیدواریم انحرافات در قوانین مناطق اصلاح شود
رییس هیات مدیره شورای فعالین اقتصادی مناطق آزاد در پیامی انتصاب عبدالملکی بعنوان نماینده ویژه رییس جمهور در امور اجرایی مناطق آزاد را تبریک گفت.
مجوز حمل یکسره کالای شرکت‌های تولیدی از گمرک کیش صادر شد
سرپرست مدیریت توسعه تجارت و امور گمرکی سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به اقدامات انجام شده در تسریع، تسهیل و توسعه تجارت در جزیره، گفت: به همین منظور مجوز خدمات حمل یکسره و ترخیص بلادرنگ کالای شرکت‌های تولیدی از گمرک منطقه آزاد کیش صادر شد.
قشم می‌تواند به محل تولد تمدن نوین دریایی و اقیانوسی ایران تبدیل شود
رئیس شورای عالی صنایع دریایی کشور گفت: با توجه به ظرفیت‌های فراوان قشم در حوزه صنایع دریاپایه، این جزیره جهانی می‌تواند به محل تولد تمدن نوین دریایی و اقیانوسی ایران تبدیل شود.
بازدید هیات سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی عمان از ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری جزیره کیش
هیات اقتصادی عمانی در سفر به جزیره کیش با مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و فعالان اقتصادی منطقه دیدار کردند.
تفاهم‌نامه همكاری سازمان منطقه آزاد انزلی و حوزه نظارت گمركات گیلان منعقد شد
در آستانه اتصال مجتمع بندری کاسپین به خط ریل سراسری، و به منظور تسهیل و تسریع در فرآیندهای خدمات رسانی به حمل و نقل کالاهای عبوری از مسیر ریلی بندری بعد از اتصال ریل به نخستین منطقه آزاد شمال کشور؛ تفاهم‌نامه همکاری میان سازمان منطقه آزاد انزلی و حوزه نظارت گمرکات گیلان به نمایندگی از گمرک جمهوری اسلامی ایران از سوی محمد سجاد سیاهکارزاده، مدیر عامل این سازمان و صادق برزگر ناظر گمرکات استان، امضاء شد.
افتتاح یك واحد آزمایشگاهی مرجع چند منظوره با حضور سیاهكارزاده
در راستای عملیاتی سازی و جذب سرمایه‌گذار برای یکی دیگر از بسته‌های پیشنهادی کتاب سرمایه‌گذاری این منطقه «کیمیا» یک واحد آزمایشگاهی مرجع مدرن چندمنظوره در شهرک صنعتی ناحیه 2 این منطقه از سوی محمد سجاد سیاهکارزاده، مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی به صورت رسمی افتتاح و شروع به کار کرد.
37 - 48 of 3763