چند رسانه ای

پروژه طراحی محیطی ژئوسایت گئچی قالاسی اجرا شد+ فیلم

 پروژه طراحی محیطی ژئوسایت گئچی قالاسی توسط معاونت فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس اجرا شد.

دبیر شورایعالی مناطق آزاد: تعارفی با مدیران ناکارآمد نداریم + فیلم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اشاره به این که هیات مدیره مناطق آزاد باید از افراد متخصص تشکیل شود، تاکید کرد: با هیچ مدیرعاملی تعارف نداریم و از این پس عملکرد مدیران عامل به دو شکل ارزیابی می‌شود.

تعارفی با مدیران ناکارآمد نداریم / باید از هیات مدیره متخصص در مناطق آزاد استفاده شود + فیلم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای‌عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اشاره به این که هیات مدیره مناطق آزاد باید از افراد متخصص تشکیل شود، تاکید کرد: با هیچ مدیرعاملی تعارف نداریم و از این پس عملکرد مدیران عامل به دو شکل ارزیابی می‌شود.

منطقه آزاد مهران سال 1401 به بهره برداری می‌رسد+فیلم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور گفت: این منطقه در‌ صورت تامین زیرساخت لازم و تصویب طرح جامع، در سال 1401 بمنظور رونق و توسعه اقتصادی استان و کشور به بهره برداری می‌رسد.

پاسخ مديرعامل سازمان منطقه آزاد ماكو به اظهارات غير كارشناسي درخصوص تاثير حذف ثبت سفارش مناطق آزاد بر قيمت ارز + فیلم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو به برخی اظهارات در خصوص تاثیر حذف ثبت سفارش مناطق آزاد بر قیمت ارز پاسخ داد.

بهره برداری از مناطق آزاد جدید تا پایان سال + فیلم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، از بهره برداری از مناطق آزاد جدید بر اساس دستور رئیس جمهور تا پایان سال خبر داد.

شفافیت و فعالیت های قابل رصد یک اصل مهم در مناطق آزاد / تمام فعالیت های مناطق آزاد باید در اتاق شیشه ای باشد + فیلم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، بر شفافیت فعالیت‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی تاکید کرد و گفت: همه فعالیت‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، باید در اتاق شیشه‌ای و قابل رصد باشد.

ارس، میزبان مشاور رییس جمهور و مدیران عامل سازمان های مناطق آزاد کشور + فیلم

حمیدرضا مومنی، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به همراه مدیران عامل سازمان های مناطق آزاد کشور، در راستای برگزاری نشست هم اندیشی مدیران عامل سازمان های مناطق آزاد کشور و بازدید از پروژه های سرمایه گذاری، زیرساختی، اقتصادی و گردشگری ارس به این منطقه آزاد سفر کردند.

ارائه 309 خدمت در سامانه پنجره واحد مناطق آزاد + فیلم

309 خدمت در پنجره واحد مناطق آزاد برای فعالان مناطق آزاد دیده شده که در حال حاضر بیش از 70 خدمت در دسترس است و مابقی خدمات تا پایان سال 1400 به خدمت فعالان در خواهد آمد.
1 - 10 of 49

آخرین اخبار آرشیو