چند رسانه ای

بهره برداری از مناطق آزاد جدید تا پایان سال + فیلم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، از بهره برداری از مناطق آزاد جدید بر اساس دستور رئیس جمهور تا پایان سال خبر داد.

شفافیت و فعالیت های قابل رصد یک اصل مهم در مناطق آزاد / تمام فعالیت های مناطق آزاد باید در اتاق شیشه ای باشد + فیلم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، بر شفافیت فعالیت‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی تاکید کرد و گفت: همه فعالیت‌های مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، باید در اتاق شیشه‌ای و قابل رصد باشد.

ارس، میزبان مشاور رییس جمهور و مدیران عامل سازمان های مناطق آزاد کشور + فیلم

حمیدرضا مومنی، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به همراه مدیران عامل سازمان های مناطق آزاد کشور، در راستای برگزاری نشست هم اندیشی مدیران عامل سازمان های مناطق آزاد کشور و بازدید از پروژه های سرمایه گذاری، زیرساختی، اقتصادی و گردشگری ارس به این منطقه آزاد سفر کردند.

ارائه 309 خدمت در سامانه پنجره واحد مناطق آزاد + فیلم

309 خدمت در پنجره واحد مناطق آزاد برای فعالان مناطق آزاد دیده شده که در حال حاضر بیش از 70 خدمت در دسترس است و مابقی خدمات تا پایان سال 1400 به خدمت فعالان در خواهد آمد.

با ایجاد منطقه آزاد قصرشیرین، اقتصاد کرمانشاه رونق می گیرد +فیلم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در بازدید از قصرشیرین و در گفتگو با خبرنگار صدا و سیمای استان کرمانشاه گفت: با وجود دو مرز تجاری خسروی و پرویزخان، اضافه شدن این منطقه به مناطق آزاد کشور، اقتصاد کرمانشاه بیش از گذشته رونق می گیرد.

تحول بنیادی در تولید محصولات کشاورزی در منطقه آزاد ارس + فیلم

اکنون تولیدات محصولات کشاورزی در منطقه آزاد ارس 50 هزار تن است، اما این امکان وجود دارد که تولیدات محصولات گلخانه‌ای در یکی دو سال آینده و با رویکرد صادراتی تا مرز 100 هزار تن افزایش یابد.

منطقه آزاد اروند به قطب علمی و دانشگاهی منطقه تبدیل می‌شود + فیلم

سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند از برنامه‌ریزی‌ها برای تبدیل شدن اروند به قطب علمی و دانشگاهی در بین کشورهای همسایه می‌گوید.

با واردات واکسن کرونا به مناطق آزاد، ساکنان و گردشگران این مناطق واکسینه می شوند + فیلم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفر به جزیره کیش از واردات واکسن کرونا و واکسیناسیون ساکنان و گردشگران این مناطق خبر داد.

کیش، مقصد سفر همه ایرانی‌ها می‌شود + فیلم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش می‌گوید: «می‌خواهیم کارکردهای خود را به سمتی ببریم که کیش در دسترس همه ایرانیان قرار گیرد و همه خانواده‌های ایرانی با هر سطح درآمدی بتوانند از کیش به‌عنوان یک مقصد گردشگری استفاده کنند.»
1 - 10 of 44

آخرین اخبار آرشیو