چند رسانه ای

تحول بنیادی در تولید محصولات کشاورزی در منطقه آزاد ارس + فیلم

اکنون تولیدات محصولات کشاورزی در منطقه آزاد ارس 50 هزار تن است، اما این امکان وجود دارد که تولیدات محصولات گلخانه‌ای در یکی دو سال آینده و با رویکرد صادراتی تا مرز 100 هزار تن افزایش یابد.

منطقه آزاد اروند به قطب علمی و دانشگاهی منطقه تبدیل می‌شود + فیلم

سرپرست سازمان منطقه آزاد اروند از برنامه‌ریزی‌ها برای تبدیل شدن اروند به قطب علمی و دانشگاهی در بین کشورهای همسایه می‌گوید.

با واردات واکسن کرونا به مناطق آزاد، ساکنان و گردشگران این مناطق واکسینه می شوند + فیلم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفر به جزیره کیش از واردات واکسن کرونا و واکسیناسیون ساکنان و گردشگران این مناطق خبر داد.

کیش، مقصد سفر همه ایرانی‌ها می‌شود + فیلم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش می‌گوید: «می‌خواهیم کارکردهای خود را به سمتی ببریم که کیش در دسترس همه ایرانیان قرار گیرد و همه خانواده‌های ایرانی با هر سطح درآمدی بتوانند از کیش به‌عنوان یک مقصد گردشگری استفاده کنند.»

آمادگی مناطق آزاد برای تامین دارو با قیمت استاندارد و تحویل به وزارت بهداشت + فیلم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: اعلام کرده ایم هر دارویی را با قیمت و استاندار‌های تعیین شده در سازمان غذا و دارو، تامین کرده و به وزارت بهداشت تحویل دهیم.

واردات 3 میلیون دُز واکسن کرونا از طریق مناطق آزاد؛ منتظر تایید وزارت بهداشت هستیم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: اگر روند تاییدیه های وزارت بهداشت خوب پیش برود، مناطق آزاد 3میلیون دز واکسن کرونا وارد کشور خواهند کرد.

فیلم | دولت چگونه کشور را در سال سخت تحریم و کرونا تامین مالی کرد؟

فیلم | دولت چگونه کشور را در سال سخت تحریم و کرونا تامین مالی کرد؟

نگاه غیرتحریمی به یک بندر ایران + فیلم

عملیات توسعه بندر استراتژیک چابهار از سال 1392 به طور جدی آغاز شد و در طول هشت سال ظرفیت کانتینری این بندر به 8.5 میلیون تن افزایش پیدا کرد.
11 - 20 of 48

آخرین اخبار آرشیو