جستجو به دنبال کلید واژه «تفاهم نامه » - تعداد یافته ها 26 مورد

سیاست سازمان منطقه آزاد کیش بسط و گسترش استاندارد است

معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: بسط و گسترش استاندارد و ارتقاء آن به جایگاه مطلوب از سیاستها و رویکردهای این سازمان است.

نخستین پارک فضایی کشور در جزیره قشم ایجاد می شود

تفاهم نامه همکاری میان سازمان فضایی ایران و سازمان منطقه آزاد قشم با هدف ایجاد طرح منطقه گردشگری فضایی (پارک موضوعی فضا پایه) در جزیره قشم امضا شد.

امضا تفاهم نامه همکاری بین سازمان منطقه آزاد کیش و دانشگاه علم و صنعت ایران

تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد کیش و دانشگاه علم و صنعت ایران در خصوص طراحی، استقرار و راه اندازی شرکت های دانش بنیان در مرکز نو آوری و فناوری جزیره کیش امضا شد.

گام جدی سازمان منطقه آزاد کیش در حمایت از صادرات

موافقت نامه سه جانبه، میان دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، سازمان منطقه آزاد کیش و دانشگاه صنعتی امیر کبیر با محوریت " تاسیس شتاب دهنده صادراتی، صنایع خلاق و دانش بنیان "در جزیره کیش" به امضا رسید

امضاء تفاهم نامه سه جانبه برای تاسیس شتابدهنده صادراتی صنایع خلاق در کیش

تفاهم نامه سه جانبه تاسیس «شتابدهنده صادراتی، صنایع خلاق و دانش بنیان» در جزیره کیش، بین «دانشگاه صنعتی امیرکبیر»، «دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی» و «سازمان منطقه آزاد کیش» امضاء شد.

کاهش 50 درصدی حوادث ناشی از کار در حوزه منطقه آزاد چابهار

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی سیستان و بلوچستان از کاهش 50 درصدی حوادث ناشی از کار در کارگاه ها و اماکن واقع در منطقه آزاد چابهار خبر داد.

3 / سازمان منطقه آزاد کیش صاحب جزیره مصنوعی می شود

با حضور مرتضی بانک مشاور رییس جمهور، تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد کیش و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیاء (ص) در زمینه لایروبی حوضچه شرقی بندرتجاری کیش و احداث جزیره مصنوعی به امضاء رسید.

امضای تفاهم نامه همکاری میان ایران و پاکستان برای توسعه تولید محتوای دیجیتال بلوچی

کارآفرین و تهیه‌کننده سینما و انیمیشن، پس از انعقاد تفاهم‌نامه‌پ همکاری با یکی از فعالان پاکستانی در بخش خصوصی برای شتابدهی اختصاصی بین‌المللی دست‌کم سی کسب و کار محتوا محور در این منطقه، و با میزبانی منطقه آزاد چابهار، در گفت و گو با خبرنگاران، این رویداد را حاصل شناخت ظرفیت های فوق‌العاده فرهنگ بلوچی در کشورهای ایران، پاکستان و عمان دانست‌.

کیشوندان از خدمات استارتاپ‌ها بهره‌مند خواهند شد

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهور با اشاره به فضای دانشگاهی جزیره کیش و ظرفیت‌های ذاتی آن در حوزه اکوسیستم نوآوری، گفت: امضای تفاهم‌نامه بین ما، صندوق نوآوری و شکوفایی و سازمان منطقه آزاد کیش نطفه‌های اولیه تغییرات بنیادین در اقتصاد جزیره خواهد بود.

امضای تفاهم نامه توسعه مجموعه سوار کاری کیش بین بخش خصوصی و سازمان منطقه آزاد کیش

سازمان منطقه آزاد کیش و بخش خصوصی برای توسعه مجموعه سوار کاری کیش تفاهم نامه همکاری امضاءکردند.

آخرین اخبار آرشیو