قشم

طرح تعویض پلاک ویژه وسایل نقلیه موتوری منطقه آزاد قشم

مشاور امنیتی و انتظامی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: پلاک ویژه وسایل نقلیه شماره گذاری شده در این جزیره به زودی تعویض می شود.

آبیاری قطره ای و تحت فشار در جزیره قشم توسعه می یابد

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از برنامه ریزی های ویژه برای مراقبت از فضای سبز قشم در فصل گرما خبر داد.

توسعه پایدار جزیره قشم با اتکا بر دانش محقق می شود

دبیر اجرایی شورای بورسیه تحصیلی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: توسعه پایدار در جزیره قشم با اتکا بر دانش و پرورش استعداد نیروهای نخبه محلی محقق می شود.

قشم در آستانه تحول بزرگ اقتصادی است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: جزیره قشم در آستانه تحول بزرگ اقتصادی قرار دارد و باید هدف گیری های توسعه ای جزیره با تکیه بر اقتصاد دانش بنیان انجام شود.

رها سازی 1300 بچه لاک پشت در آب های خلیج فارس قشم

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: افزون بر یک هزار و 300 بچه لاک پشت پس از خروج از تخم در سایت روستای شیب دراز قشم، راهی آب های خلیج فارس شدند.

165 کودک بازمانده از تحصیل قشمی جذب کلاس های درس شدند

مدیر آموزش و پرورش قشم گفت: 165 کودک بازمانده از تحصیل 6 تا 11 ساله در منطقه آزاد قشم شناسایی و جذب کلاس های درس در سال تحصیلی 95-96 شدند.

اجرای طرح نظارت بهداشت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی قشم

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قشم گفت: طرح ویژه نظارت بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی شهرستان قشم در ایام ماه مبارک رمضان با جدیت و با هدف حفظ و ارتقای سطح بهداشت و سلامت مردم در حال اجراست.

برگزاری جشنواره "باد، بادگیر و کودک جزیره" در قشم

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری جشواره «باد، بادگیر، و کودک جزیره» با مشارکت دانش آموزان در قشم خبر داد.

نصب 11 تابلو سنگی در محوطه های تاریخی جزیره قشم

کارشناس اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از نصب 11 تابلو بتنی ـ سنگی با هدف حفاظت از آثار تاریخی ثبت شده در فهرست آثار ملی جزیره قشم، خبر داد.

توسعه پایدار مناطق دریایی در کنار توسعه جوامع محلی

معاون محیط زیست دریایی سازمان حفاظت محیط زیست از تدوین و اجرای سند توسعه دریایی در راستای توسعه پایدار در دولت دوازدهم در ذیل سند توسعه ششم تا سال 1400 خبر داد.
4271 - 4280 of 4677

آخرین اخبار آرشیو