قشم

ورود 620 هزار مسافر نوروزی به قشم

قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه آزاد قشم از ورود 620 هزار مسافر نوروز به جزیره قشم از تا پایان یازدهمین روز بهار خبر داد.

100 رایت پرواز با جایروکوپتر بر آسمان قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در بازدید از سایت های پرواز تفریحی جزیره با توضیحات ارائه شده از سوی مدیرعامل شرکت آسمان آبی قشم با روند فعالیت ورزش های هوایی در این جزیره آشنا شد.

کاهش مشاغل کاذب با تولید صنایع دستی در قشم

جزیره قشم امروز سکونتگاه مردمان سختکوشی است که آستین همت را برای تولید بالا زده و در مسیر حمایت از تولید داخلی و مبارزه با مشاغل کاذب قدم برمی دارند.

فروش ۴۰ میلیون تومانی صنایع دستی در جزیره هرمز

در تعطیلات نوروزی امسال ۴۰ میلیون تومان صنایع دستی در جزیره هرمز به فروش رسید.

مهمانان مناطق آزاد به «کاشانه» دعوتند/ تجربه یک میزبانی بومی

مناطق آزاد برای اقامت مسافران در اقامتگاه‌های بومی طرحی را به نام کاشانه مهمان اجرا می‌کند که در آن مسافران با زندگی بومی اهالی یکی از مناطق آزاد آشنا می‌شوند.

پذیرش 6800 نفر در مراکز درمانی جزیره قشم

رئیس کمیته بهداشت و درمان ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه آزاد قشم از مراجعه و پذیرش شش هزار و 873 تن در مراکز درمانی جزیره از 25 اسفند 95 تا ششم فروردین ماه 96 خبرداد.

آمار پذیرش ستاد اسکان فرهنگیان قشم از 42 هزار نفر گذشت

مدیر آموزش وپرورش قشم از اسکان بیش از 42 هزار و383 نفر در قالب نه هزار و 215 خانواده فرهنگی در ستاد اسکان فرهنگیان این جزیره خبر داد.

بارش 84 میلیمتری باران در جزیره قشم

براساس اطلاعیه اداره هواشناسی قشم، میزان بارندگی ها تا ساعت 10 و 30 دقیقه صبح هفتم فروردین ماه در این جزیره به 84 میلیمتر رسید که نوید بخش سال پربرکتی برای قشموندان به همراه دارد.

استقبال گردشگران از جشنواره نوروزی «مانگرو» در قشم

سخنگوی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم با اعلام استقبال مردم از جشنواره «مانگرو» در قشم، گفت: شب پایانی این جشنواره به اجرای گروه «رستاک» در استیج سینما دریای قشم اختصاص دارد.

افزایش بازدید گردشگران از ژئوسایت های ژئوپارک قشم

رییس کمیته آمار و اطلاعات ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از افزایش شمار بازدیدکنندگان از ژئوسایت های تنها ژئوپارک خاور میانه در جزیره قشم طی نوروز 96 خبر داد.
4291 - 4300 of 4560

آخرین اخبار آرشیو