قشم

تجربۀ متفاوت شهر درگهان در نوروز 96

درگهان به عنوان یکی از شهر های جزیره قشم، سال جدید را در شرایطی آغاز کرد که به واسطه ساخت دو کمپ پارک مسافران بیشتری در این شهر اسکان یافتند و این موضوع ارائه خدمت به آنان را نسبت به سال های گذشته دوچندان کرد.

پذیرش 64 هزار مسافر در ستاد اسکان فرهنگیان قشم

مدیرآموزش و پرورش قشم از پذیرش بیش از 64 هزارمسافر نوروزی در قالب 13هزار و 977 خانواده فرهنگی در تعطیلات نوروز امسال خبر داد.

ورود 642 هزار مسافر به جزیره قشم تا پایان روز 13 فروردین

قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از ورود بیش از 642 هزار مسافر نوروزی از 25 اسفندماه 95 تا سیزدهم فروردین ماه امسال به جزیره قشم و افزایش دو درصدی آن نسبت به مدت مشابه پارسال خبر داد.

۴۰ هزار گردشگر نوروز امسال از جزیره هرمز بازدید کردند

مدیر منطقه هرمز سازمان منطقه آزاد قشم از بازدید بیش از ۴۰ هزار گردشگر از جزیره هرمز از ابتدای تعطیلات نوروز تاکنون خبر داد.

کاهش جرائم زمين خوارى و ساخت و سازهاى غيرمجاز در قشم

مدیر کنترل و نظارت سازمان منطقه آزاد قشم گفت: مبارزه جدی با متخلفان باعث کاهش جرایم زمین خواری در این جزیره شده است.

باززنده سازی دانش های فراموش شده در منطقه آزاد قشم

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از بازسازی قایق «شاشک» که یکی از فناوری های کهن و بومی جزیره است همزمان با روز طبیعت خبر داد.

تامین تمام کالاهای اساسی مردم در نوروز 96 در منطقه آزاد قشم

مدیر بازرگانی و اصناف سازمان منطقه آزاد قشم گفت: امسال تمام کالاهای اساسی ساکنان و انبوه مهمانان نوروزی این جزیره در تعطیلات تامین شد و نوروزی بدون دغدغه را پشت سر گذاشتیم.

ورود 620 هزار مسافر نوروزی به قشم

قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفر منطقه آزاد قشم از ورود 620 هزار مسافر نوروز به جزیره قشم از تا پایان یازدهمین روز بهار خبر داد.

100 رایت پرواز با جایروکوپتر بر آسمان قشم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم در بازدید از سایت های پرواز تفریحی جزیره با توضیحات ارائه شده از سوی مدیرعامل شرکت آسمان آبی قشم با روند فعالیت ورزش های هوایی در این جزیره آشنا شد.

کاهش مشاغل کاذب با تولید صنایع دستی در قشم

جزیره قشم امروز سکونتگاه مردمان سختکوشی است که آستین همت را برای تولید بالا زده و در مسیر حمایت از تولید داخلی و مبارزه با مشاغل کاذب قدم برمی دارند.
4401 - 4410 of 4677

آخرین اخبار آرشیو