قشم

درنوروز ۹۶ برنامه شهر به شهر به قشم می پردازد

مخاطبان صدا و سیما امسال بیش از همیشه بیننده جاذبه های قشم از قاب جادویی رسانه ملی بودند و بار دیگر نیز برنامه «شهر به شهر» طبیعت و فرهنگ کهن منطقه آزاد قشم را به مردم ایران زمین معرفی خواهد کرد.

فروش آنلاین بلیط کنسرت جشنواره نوروزی منطقه آزاد قشم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم گفت: برای نخستین بار بلیط کنسرت خوانندگان طراز اول پاپ کشور در جشنواره نوروزی قشم به صورت آنلاین به فروش می رسد.

برگزاری تور عکاسی و تصویربرداری زیرآب در جزیره قشم

سومین تور عکاسی و تصویربرداری زیرآب با حضور 10 نفر از عکاسان و تصویربرداران بنام ایران در جزیره قشم برگزار شد.

رهاسازی یک راس آهوی جبیر در جزیره هنگام

رئیس اداره محیط زیست شهرستان قشم گفت: آهوی جبیری که در خانه یکی از ساکنان شهر قشم نگهداری می شد در دامان طبیعت رها شد.

50 خیر مدرسه ساز در قشم تجلیل شدند

50 خَیر مدرسه ساز بخش شهاب جزیره قشم به همراه مردان دولت تدبیر و امید در این منطقه به پاس نگاه به توسعه آموزش و پرورش و تعالی نسل آینده ایران تجلیل شدند.

نخستین دوره مسابقات قایق های چوبی هوری در قشم برگزار شد

اولین دوره مسابقات قایق های چوبی «هوری» با حضور 9 هوری ران با هدف معرفی و حفظ فرهنگ و سنت های دیرین دریانوردی در منطقه آزاد قشم برگزار شد.

توسعه راه های ارتباطی برای تحقق اهداف مناطق آزاد ضروری است

معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد قشم کیفیت و گسترش راه های هر منطقه را از جمله شاخص های توسعه یافتگی برشمرد و گفت: دستیابی مناطق آزاد به اهداف از پیش تعیین شده با رشد و توسعه راه های ارتباطی محقق می شود.

نخستین اکو موزه ایران در قشم پاکسازی می شود

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از پاکسازی بافت تاریخی بندر لافت در جزیره قشم به عنوان (نخستین اکو موزه ایران) خبر داد.

طنین تازه آواهای کهن جزیره قشم

جانشین معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: آواهای قدیمی قشم همچون یامال، شلوند، لالائی و باسِنک طنینی تازه می یابند.

گردشی خاطره انگیز در آسمان، زمین و دریا در جزیره قشم

سرپرست مدیریت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: امسال مسافران نوروزی می توانند گردشی خاطره انگیز در آسمان، زمین و دریای قشم را تجربه کنند.
4471 - 4480 of 4683

آخرین اخبار آرشیو