قشم

آبرسانی به روستاهای جزیره قشم با مساعدت سازمان منطقه آزاد

مدیرعامل شرکت آب، برق و تاسیسات قشم از مساعدت سازمان منطقه آزاد قشم در زمینه روند اجرایی طرح های آبرسانی به روستاهای جزیره قشم خبر داد.

افزایش 17 درصدی درآمد گمرک منطقه آزاد قشم

سرپرست اداره کل گمرک و ترانزیت سازمان منطقه آزاد قشم از افزایش 17 درصدی درآمد 11 ماهه سال 95 گمرک منطقه آزاد قشم نسبت به مدت مشابه پارسال خبر داد.

تنگه چاهکوه نمایشی از تکاپوی آب و صخره در منطقه آزاد قشم

تکاپوی آب و صخره در دوران کهن پدیده ای بس زیبا به نام تنگه چاهکوه را در جزیره قشم به وجود آورده و هنگامی که به آن پای می گذاری شگفتی طبیعت را با تمام وجود احساس میکنی انگار که هنوز هم آب روی صخره ها موج می زند و صیقل می دهد رنج روزگاران را...

جاذبه های گردشگری قشم در قاب دوربین های 40 عکاس کشور

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: 40 عکاس از سازمان های مردم نهاد فعال گردشگری کشورمان، در سفر سه روزه به منطقه آزاد قشم جاذبه های گردشگری این منطقه را از نگاه دوربین ثبت می کنند.

بازدید خبرنگاران روسی از جاذبه های گردشگری قشم

رییس اداره گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: با هماهنگی و همراهی موثر و سازنده ی دو اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان هرمزگان و منطقه آزاد قشم جاذبه های گردشگری جزیره قشم با حضور و تلاش تیم 10 نفره کشور روسیه به تصویر کشیده می شود.

10 کمپ پارک آماده پذیرایی از مسافران نوروزی در جزیره قشم

معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد قشم از آمادگی 10 کمپ پارک در جزیره قشم برای اسکان و اقامت مسافران نوروزی خبر داد.

ساماندهی اماکن اقامتی و منازل استیجاری در جزیره قشم

اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم با صدور اطلاعیه ای از مالکان و متقاضیان اجاره منازل شخصی در جزیره قشم درخواست کرد برای پذیرش مسافر و گردشگر در ایام نوروز حتماً مجوز دریافت کنند.

توسعه همه جانبه روستاهای جزیره قشم در دستور کار

جانشین معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، سال 96 را سال شکوفایی همه جانبه حوزه فرهنگی جزیره قشم دانست.

افزایش 100 درصدی ظرفیت هتل های جزیره قشم | سفر به عمان با خودرو از قشم

فرزین حقدل معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم با نزدیک شدن به تعطیلات پایان سال و نوروز 96 در یک نشست خبری برنامه های حوزه فرهنگی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم را تشریح کرد.

نظارت دقیق بر ارائه خدمات اصناف جزیره قشم

رییس کمیته بازرگانی ستاد هماهنگی خدمات سفر منطقه آزاد قشم از آمادگی مجتمع های تجاری و اصناف قشم برای پذیرایی از مهمانان نوروزی و ارائه خدمات به آنان خبر داد.
4491 - 4500 of 4677

آخرین اخبار آرشیو