قشم

تولید حدود یک میلیون ثوب پوشاک در قشم

کارخانه تولید تی شرت، شلوار کتان، لباس نظامی و لباس کار در قشم با هدف تولید 700 هزار تا یک میلیون ثوب پوشاک در سال به بهره برداری رسید.

افتتاح دو ترمینال کانتینری سازمان منطقه آزاد قشم در بندر شهید رجایی

دو ترمینال مهم کانتینری در پسکرانه منطقه آزاد قشم واقع در مجتمع بندر اقتصادی شهید رجایی بندرعباس با حضور حجت الاسلام سید مصطفی ذوالقدر نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی و احمد رئیسی معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد قشم به بهره برداری رسید.

قشم پایلوت تولید پمپ های درون چاهی نفت در کشور

برای نخستین بار در ایران صنعت بومی سازی پمپ های درون چاهی نفت با 450 میلیارد ریال اعتبار بخش خصوصی تحت حمایت سازمان منطقه آزاد قشم و با برند ایرانی راه اندازی شد.

روانسازی ورود خودرو به قشم در کمتر از 7 ثانیه

زمان ورود هر خودرو از مسیر گمرکی بندر پهل برای انتقال به شناورهای لندینگ کرافت با نصب سیستم های مکانیزه و افزایش لاین های ورودی به کمتر از 7 ثانیه رسید.

افتتاح یک مهد کودک در روستای سهیلی منطقه آزاد قشم

مهد کودک و آمادگی (روضه) روستای سهیلی جزیره قشم در نهمین روز از ویژه برنامه های دهه مبارک فجر در بخش غربی جزیره افتتاح شد.

خدمات عمرانی دولت تدبیر و امید به روستاهای جزیره قشم

عملیات آسفالت معابر هفت روستای غرب جزیره قشم در نهمین روز از ویژه برنامه های دهه مبارک فجر با حضور مسئولان سازمان منطقه آزاد و فرمانداری شهرستان قشم افتتاح شد.

درمانگاه روستای 17 هزار نفری طبل قشم افتتاح شد

درمانگاه روستای طبل با جمعیت 17 هزار نفری در نهمین روز از دهه مبارک فجر با 4 میلیارد و 600 میلیون ریال اعتبار از محل اعتبارات استان هرمزگان افتتاح و به بهره برداری رسید.

افتتاح پایانه مسافری اسکله کندآلو در جزیره قشم

پایانه مسافری اسکله کندآلو به عنوان خدمتی از دولت تدبیر و امید با دو میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار سازمان منطقه آزاد قشم در نهمین روز دهه مبارک فجر به بهره برداری رسید.

مصطفی رحمان دوست شاعر نام آشنای ایران به قشم می آید

دو کلاس درس و یک باب مسجد به مساحت 180 متر مربع در مدرسه حضرت خدیجه (س) شهر سوزا در نهمین روز از دهه مبارک فجر با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد و فرماندار شهرستان قشم افتتاح شد.

انتصاب مدیر جدید فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد قشمطی حکمی از سوی حمید رضا مومنی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، محمد رضا عباسی به عنوان مدیر جدید فناوری اطلاعات و ارتباطات این سازمان منصوب شد.
4581 - 4590 of 4709