قشم

بررسی صنعت گردشگری قشم در نشست نمایندگان دولت های ایران و مالزی

شانزدهم مهر ماه امسال رئیس جمهوری کشورمان در راس یک هیات سیاسی و اقتصادی با سفر به کشور مالزی مسائل مورد علاقه دو کشور در حوزه های سیاسی، کشاورزی، ارتباطات و فناوری اطلاعات، صنعت، معدن و تجارت را با "نجیب تون رزاق" نخست وزیر مالزی بررسی کردند.

برند سازی گردشگری قشم در نمایشگاه تهران

دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته با حضور 10 کشور خارجی و فعالان این صنعت از استان های مختلف ایران و مناطق آزاد کشور از جمله منطقه آزاد قشم از 18 تا 21 بهمن ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران دایر شده است.

افتتاح 21 پروژه با بیش از یکهزار میلیارد ریال در جزیره قشم21 پروژه عمرانی و خدماتی دولت تدبیر و امید در هفتمین روز از دهه مبارک فجر با یک هزار و 4 میلیارد و 750 میلیون ریال در جزیره قشم افتتاح و به بهره برداری رسید.

ساماندهی، آموزش و توسعه منابع انسانی سازمان منطقه آزاد قشم

مشاور مدیرعامل و جانشین معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد قشم در جمع خبرنگاران پاسخگوی مصاحبه خبری یکسال گذشته خود در نقش مدیر منابع انسانی شد.

ایجاد فرهنگ کسب و کار در روستاهای قشم

  • قشم,
  • يکشنبه 17 بهمن 1395 - 13:33
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: ایجاد فرهنگ کسب و کار در روستاهای جزیره قشم موجب ارتقای سطح زندگی، معیشت و سلامت خانواده ها می شود.

عملیات اجرایی پل خلیج فارس از سر گرفته خواهد شد

در نشست کارگروه تخصصی ویژه طرح جامع ارتباطی خلیج فارس، موانع موجود در مسیر اجرای این طرح ملی را مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

برگزاری دوره مجسمه سازی و قالب گیری در قشم

سرپرست مدیریت فرهنگی، آموزش و هنری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دوره کوتاه مدت مجسمه سازی و قالب گیری در این منطقه خبر داد.

اقدام و عمل برای ساخت 9 کمپ پارک در قشم

معاون فنی و عمرانی سازمان منطقه آزاد قشم گفت: دستور ریاست محترم جمهوری برای ساخت کمپ پارک های مناسب در جزیره قشم به مرحله نهایی رسیده است.

بررسی مراسم آئینی قشم توسط جامعه شناسان آلمانی در بوخوم

مراسم آئینی "زار" و "خلسه" مردم جزیره قشم از طریق عکس های ارسالی احمد بازماندگان قشمی هنرمند عکاس و مستند ساز جزیره به همت شاهرخ راعی استاد ایرانی دانشگاه فرایبورگ آلمان با حضور کارشناسان دانشگاه بوخوم این کشور مورد بررسی قرار می گیرد.

افتتاح 50 پروژه با یک هزار و 700 میلیارد ریال اعتبار در قشم

فرماندار شهرستان قشم گفت: 50 طرح با یکهزار و 700 میلیارد ریال اعتبار طی ایام مبارک دهه فجر در نقاط مختلف این شهرستان با حضور مسئولان استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره برداری می رسد.
4591 - 4600 of 4709