قشم

قولنامه های دست نویس در قشم فاقد اعتبار است

دریافت کد رهگیری توسط دفاتر املاک و بی اعتبار بودن قولنامه های دست نویس مهمترین موضوعات تائید شده در نشست نمایندگان سازمان منطقه آزاد قشم، دستگاه قضا، نیروی انتظامی، شهرداری و ادرات مرتبط با هدف ساماندهی فعالیت صنوف فعال در قشم با محوریت دفاتر املاک بود.

اهمیت سفر دکتر ظریف و هیات همراه به توکیو

یکی از خصوصیات مردم ژاپن و به تبع آن شرکت های ژاپنی، مطالعه و تحقیق دقیق و موشکافانه و در نظرگرفتن کلیه جوانب یک کار، پیش از تصمیم بر اجرای آن است.

بازدید مدیران ارشد وزارت نیرو از شرکت تولید انرژی گستر قشم

مدیران ارشد وزارت نیرو و سازمان مدیریت استخدامی کشور در سفر به منطقه آزاد قشم از روند اجرایی فعالیت شرکت تولید انرژی گستر قشم برای تولید همزمان 500 مگاوات برق و 100 هزار متر مکعب آب در روز بازدید کردند.

قشم مرکز منطقه ای نهال کشت بافتی خرما می شود

مدیرعامل شرکت آب و برق و تاسیسات منطقه آزاد قشم گفت: براساس سیاستگذاری رئیس هیات مدیره و مدیر عامل سازمان منطقه آزاد قشم، این جزیره زیبا در افق پنج ساله به مرکز منطقه ای نهال کشت بافتی خرما تبدیل می شود.

هفت طرح صنعتی قشم تا پایان امسال به بهره برداری می رسد

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت سازمان مطنقه آزاد قشم از آماده شدن هفت طرح صنعتی تا پایان امسال در شهرک های صنعتی قشم خبر داد.

حضور 40 شرکت داخلی در دومین نمایشگاه صنعت ساختمان قشم

مدیر تشریفات و امور نمایشگاه های سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری دومین نمایشگاه صنعت ساختمان در این جزیره با حضور 40 شرکت داخلی خبر داد.

برگزاري چهارمین نشست شورای آموزش عالی منطقه آزاد قشم

چهارمین نشست شورای آموزش عالی منطقه آزاد قشم با هدف دستیابی به راهکاری برای توسعه مراکز آموزش عالی، فراهم کردن شرایط اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاه ها در جزیره و برگزاری کنفرانس های بین المللی برگزار شد.

حمایت اداره کل گردشگری قشم از انجمن بانوان صنعت کار

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: حمایت از بانوان صنعت کار به عنوان سیاست ابلاغی مدیرعامل این سازمان در دستور کار این اداره کل قرار دارد.

بهره برداري از هفت طرح صنعتی قشم تا پایان امسال

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت سازمان منطقه آزاد قشم از آماده شدن هفت طرح صنعتی تا پایان امسال در شهرک های صنعتی قشم خبر داد.

ارائه سه مقاله محیط زیست قشم در کنفرانس بین المللی ژاپن

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از حضور فعال این سازمان در کنفرانس بین المللی ژاپن و ارائه سه مقاله حوزه محیط زیست و ژئوپارک جزیره قشم خبر داد.
4671 - 4680 of 4709