شهر فرودگاهی امام(ره)

ضرورت توجه به مسئولیت اجتماعی در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با اشاره به اهمیت توجه به مسئولیت اجتماعی در این مجموعه گفت: دستورالعمل‌هایی برای احقاق حقوق مسافران، رسیدگی به وضعیت محیط‌زیست و آب، مدیریت پسماند، استفاده از انرژی‌های پاک و حل معضلات بار مسافران تهیه شده است.

راه‌اندازی پهنه لجستیک، اولویت اول منطقه آزاد شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی‌(ره)

نشست هم‌اندیشی راه‌اندازی پهنه لجستیک شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی‌(ره) با هدف ساماندهی باراندازهای پراکنده شهر تهران با حضور روسا و اعضای شورای اسلامی و مجمع نمایندگان شهر تهران در مجلس شورای اسلامی، معاونین وزارت راه و شهرسازی و همچنین مدیر عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی‌(ره) برگزار شد.

استقرار میز خدمت در شهر فرودگاهی امام خمینی

مدیر کل دفتر حقوق شهروندی و مدیریت عملکرد شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی‌(ره) از استقرار میز های خدمت در این شرکت برای ارائه خدمات مطلوب طبق سیاست های مسئولیت اجتماعی به مردم و مسافران خبر داد.

فرود مدرن ترين هواپيمای پهن پیکر جهان در فرودگاه امام خمینی

ايرباس A350 سری ١٠٠٠ که مدرن ترین هواپیمای پهن پیکر شرکت جهان است، ساعت 11:15 صبح امروز وارد فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شد.

استقبال از جوانان ایرانی در مسابقات روبوکاپ ۲۰۱۸ کانادا

مراسم استقبال از مقام‌ آوران مسابقات جهانی روبوکاپ کانادا 2018 با حضور شهرام آدم نژاد مديرعامل شركت شهر فرودگاهی امام خميني(ره)، سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش و عبدالمحمد زاهدي، استاندار قزوين در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) برگزار شد.

مناطق آزاد در هفته ای که گذشت

عناوین مهم ترین اخبار مناطق آزاد کشور در طول هفته گذشته را مرور می کنیم.

جزییات انتقال بخشی از پروازهای داخلی به فرودگاه امام خمینی (ره)

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) توسعه فرودگاه را هسته اصلی توسعه شهر فرودگاهی دانست و از افتتاح ترمینال سلام، آغاز کلنگ‌زنی ترمینال ایرانشهر، انتقال بخشی از پروازهای به فرودگاه امام، توسعه بار هوایی و انجام پروازهای حج به عنوان اتفاقات مهم پیش رو در این مجموعه یاد کرد.

فرودگاه امام عرشه پل فیروزه ایران

وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه ترمینال سلام فرودگاه امام به زودی افتتاح می‌شود، گفت: ظرفیت فرودگاه امام خمینی به جابجایی 100میلیون مسافر می‌رسد.

3 گام برای تکمیل ترمینال هوایی ایرانشهر در فرودگاه امام

وزیر راه و شهرسازی از اجرای نظام تأمین مالی بین‌المللی برای احداث ترمینال هوایی ایرانشهر در فرودگاه امام خمینی (ره) خبرداد و گفت: ترمینال سلام هم به زودی‌ افتتاح می‌شود.

ساختار جدید در مدیریت منطقه آزاد شهر فرودگاهی امام

نگاه جدیدی مبتنی بر مدیریت و اداره مستقل بخش‌های فرودگاهی، منطقه آزاد و ویژه اقتصادی شکل ‌گرفته است که البته سیاست‌های حاکم بر توسعه و طرح و برنامه‌ریزی همگی به‌صورت یکپارچه خواهد بود تا ضمن هم‌افزایی فرصت‌ها و استفاده از مزایا در هر یک از بخش‌ها، چابکی سازمانی نیز لحاظ شود.
491 - 500 of 500

آخرین اخبار آرشیو