تعداد یافته ها 1543 مورد

پیام تبریک وزیر اقتصاد به مناسبت روز مالیات و آغاز هفته فرهنگ مالیاتی

فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی طی پیامی، روز مالیات و آغاز هفته فرهنگ مالیاتی را به مؤدیان خوش حساب مالیاتی و همکاران سازمان امور مالیاتی کشور تبریک گفت.

استقرار تجهیزات صد میلیاردی هواشناسی در فرودگاه پیام

معاون وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان هواشناسی کشور ضمن بازدید از فرودگاه بین المللی پیام از استقرار تجهیزات صد میلیارد ریالی هواشناسی در فرودگاه پیام خبر داد و گفت: بالا بردن استانداردهای سطوح پروازی یکی از اولویت ها در سازمان هواشناسی است که به همین منظور نسبت به تجهیز مرکز هواشناسی در پیام اقدام شده است.

منطقه آزاد ارس دروازه ورود به بازارهای اوراسیا

ارس در تولید انرژی، تولید مصالح ساختمانی و صنایع مختلف نظیر صنایع تبدیلی، صنایع سنگین و علی الخصوص فعالیت های کشاورزی مانند شهرک گلخانه ای، کشت های مکانیزه و حتی شهرک تولید پروتئین حرفی برای گفتن دارد، گذشته از آن با امضای توافق نامه تجارت آزاد با اوراسیا یک فرصت طلایی برای ارس فراهم شده است تا از این فرصت جهت حضور در بازارهای اوراسیا استفاده کند.

بزرگترین مرکز نگهداری و تعمیرموتور هواپیما در پیام راه اندازی می شود

مدیر عامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام گفت: با سرمایه گذاری مشترک گروه صنعتی مپنا و منطقه، بزرپ ترین مرکز نگهداری و تعمیر موتور هواپیما (MRO) در پیام راه اندازی می شود.

برگزاری 22 نمایشگاه، جشنواره و مسابقه فرهنگی هنری مجازی در دوران کرونا در قشم

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری افزون بر 22 نمایشگاه، جشنواره و مسابقه فرهنگی هنری و چهار دوره برنامه دورهمی و شب شعر آنلاین در قشم جهت تشویق مردم برای ماندن در خانه در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا ازآغاز این شیوع تا آخر فصل بهار سال جاری خبر داد.

آمادگی مپنا برای سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی پیام

مدیرعامل گروه مپنا در بازدید از منطقه ویژه اقتصادی پیام برای سرمایه گذاری و توسعه زیر ساخت‌های این منطقه اعلام آمادگی کرد.

برگزاری فینال دومین دوره جشنواره استعدادیابی اولدوزلار اول مرداد ماه

مسئول برگزاری جشنواره استعدادیابی اولدوزلار و سرپرست امور فرهنگی، هنری و آموزشی سازمان منطقه آزاد ارس از برگزاری فینال دومین دوره جشنواره استعدادیابی اولدوزلار در اول مردادماه خبر داد.

استقرار صندوق پژوهش و فناوری سازمان منطقه آزاد کیش در مرکز نوآوری

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: با دریافت مجوز صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و بر اساس مصوبه هیئت مدیره سازمان منطقه آزاد کیش صندوق پژوهش و فناوری این سازمان در مرکز نوآوری کیش مستقر می شود.

پخت ۱۳۰ نوع غذای سنتی مکران در منطقه آزاد چابهار استانداردسازی شد

مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: پخت ۱۳۰ نوع غذای سنتی منطقه مکران توسط سازمان استانداردسازی شد.

پروژه انتقال پساب تصفیه‌خانه بندرعباس از اولویت‌های مهم کاری منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس، اظهار داشت: با توجه به اهداف و برنامه‌های تدوین شده در سالجاری برای تحقق و اجرای منویات مقام معظم رهبری در راستای جهش تولید، با هدایت و موافقت سازمان توسعه و نوسازی معادن و صنایع معدنی ایران مانند سایر وزارتخانه‌ها و سازمان‌ها و که در راستای تحقق این شعار گام بر می‌دارند، برای تامین زیرساخت‌ها در راستای جذب سرمایه‌گذار و افزایش و جهش در تولید صنایع مستقر در منطقه، پروژه انتقال پساب تصفیه‌خانه بندرعباس خرید پساب فاضلاب برای تهیه آب صنایع را به عنوان یکی از اولویت‌های مهم کاری خود عنوان کرد.

آخرین اخبار آرشیو