تعداد یافته ها 228 مورد

عبدالملکی: «روابط عمومی‌»ها، نهادی تصمیم‌ساز و مشاورانی مطلع هستند

حجت الله عبدالملکی، نماینده ویژه رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و‌ویژه اقتصادی در پیامی روز جهانی ارتباطات و روابط عمومی را گرامی داشت و روابط عمومی‌ها را به عنوان نهادی تصمیم‌ساز و مشاورانی مطلع قلمداد کرد.

معاون جدید فرهنگی، اجتماعی و گردشگری منصوب شد

با حکم حجت الله عبدالملکی، نماینده ویژه رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، حجت‌الاسلام و المسلمین «محمدسعید آخوندی» به سمت معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این دبیرخانه منصوب شد.

چرا منطقه آزاد چابهار برای هندی‌ها مهم است؟

هند سال هاست که به دنبال توسعه بندر چابهار است و برای آن ارزش استراتژیک زیادی قائل است.

ایران و هند درخصوص توسعه و تجهیز بندر چابهار به توافق رسیدند

قرارداد سرمایه‌گذاری بلندمدت شرکت هندی IPGL برای تجهیز و بهره‌برداری از پایانه‌های کانتینری و کالای عمومی بندر شهید بهشتی چابهار، طی مراسمی با حضور وزیر راه و شهرسازی جمهوری اسلامی ایران و وزیر بنادر، کشتیرانی و آبراهه‌های هندوستان، امضا شد.

شهرک اقتصاد دانش بنیان منطقه آزاد ماکو تاسیس می‌شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به ایجاد شهرک اقتصاد دانش بنیان با همکاری معاونت علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: توانمندی‌ها و ظرفیت‌های شرکت‌های دانش بنیان در موضوعاتی چون تسهیل در تجارت، جلوگیری از قاچاق ورودی و معکوس و حفاظت از مرزها در منطقه آزاد ماکو تاثیر بسزایی خواهد داشت.

پردیس صنایع فرهنگی و خلاق ماکو تشکیل می‌شود

ایجاد پردیس فرهنگی و صنایع خلاق در منطقه آزاد ماکو یکی از مطالبات مهم هنرمندان و فعالان فرهنگی منطقه بوده که توسط مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو به جد پیگیری می‌شود.

ترسیم آینده منطقه آزاد ماکو با اجرای مگا پروژه‌های زیرساختی

  • ماکو,
  • سه شنبه 25 ارديبهشت 1403 - 13:58
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با معرفی مگا پروژه های زیرساختی سال جدید در منطقه آزاد ماکو گفت:‌ این پروژه ها شامل دهکده لجستیک اکو، طرح احداث برج تجارت بین المللی الکترونیک، اتصال راه آهن سراسری ایران به راه آهن ترکیه از مسیر چشمه ثریا و پارك مينياتوري ميراث جهاني اكو بوده که عملیاتی می شود.

نخستین همایش منطقه ای حجاب،‌ عفاف و زیست عفیفانه در منطقه آزاد ماکو برگزار شد

  • ماکو,
  • سه شنبه 25 ارديبهشت 1403 - 13:58
نخستین همایش منطقه ای حجاب،‌عفاف و زیست عفیفانه با ارائه 37 مقاله علمی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ماکو برگزار شد.

هم افزایی نهادهای استانی و ملی جهت بهره برداری حداكثری منافع ملی پس از اتصال خط ریلی

  • انزلي,
  • سه شنبه 25 ارديبهشت 1403 - 13:53
شورای لجستیک منطقه آزاد انزلی به ریاست رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان و حضور ناظر گمرکات و مدیرکل راه آهن استان و مدیرعامل کشتیرانی دریای خزر در این منطقه برگزار شد.

سیاه‌کارزاده: گسترش همكاری‌ها از مهمترین اولویتهای دو نهاد است

  • انزلي,
  • سه شنبه 25 ارديبهشت 1403 - 13:53
به مناسبت گرامیداشت هفته معلم، محمد‌سجاد سیاهکارزاده، رییس هیأت مدیره و مدیر‌عامل سازمان منطقه آزاد انزلی با رییس دانشگاه و اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بین‌المللی انزلی دیدار و گفت‌و‌گو کرد.