تعداد یافته ها 1938 مورد

معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی منصوب شد

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، معاون اقتصادی این دبیرخانه را منصوب کرد.

ارتقای فضای کسب و کار در مناطق آزاد موجب تسهیل فرایندهای گمرکی می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در پیامی به مناسبت روز جهانی گمرک گفت:  بی تردید شفافیت، قانونمندی، تسهیل و تسریع در فرایندهای گمرکی در مرزهای کشور بویژه در مناطق آزاد کشور از یک سو از مولفه های بسیار مهم در ارتقای فضای کسب و کار و کمک به تقویت اقتصاد ملی و ارتباط و پیوند آن با اقتصادهای بین المللی و فرامرزی است.

پیگیری تعهدات مجموعه های وزارت راه و شهرسازی توسط مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در دیدار با وزیر راه و شهرسازی، پیگیر تعهدات مجموعه های وزارت راه و شهرسازی در منطقه آزاد ماکو شد.

الزامات تبدیل منطقه آزاد قشم به هاب انرژی کشور

یک کارشناس حوزه نفت معتقد است اگرچه اجرای مراحل تبدیل شدن منطقه آزاد قشم به هاب انرژی کشور، طولانی و سخت است اما می‌توان با اجرای برنامه‌هایی متناسب با شرایط فعلی، این مسیر را به سمت استفاده از فرصت‌ها هموار ساخت و نباید ظرفیت‌های بالای انرژی در این منطقه را نادیده گرفت.

کانون‌ فرهنگی ـ هنری مساجد قشم در جمع 12 کانون برتر کشوری

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از جایگاه کانون‌ فرهنگی هنری مساجد قشم در جمع ۱۲ کانون فرهنگی _ هنری برتر استان های مختلف کشور در مرحله اول انتخاب پایتخت فرهنگ و هنر مساجد ایران (فهما) خبر داد.

قشم میزبان نخستین گردهمایی قایقرانی بادبانی خلیج فارس

سرپرست مدیریت ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری نخستین گردهمایی قایقرانی بادبانی خلیج فارس به میزبانی منطقه آزاد قشم خبر داد.

بازدید استاندار یزد از پروژه های عمرانی منطقه آزاد قشم

استاندار یزد با استقبال معاون عمرانی و جمعی از مدیران سازمان منطقه آزاد قشم از طریق اسکله شهید ذاکری وارد جزیره قشم شد و از برخی پروژه های عمرانی این سازمان بازدید کرد.

سلمان بزرگترین پروژه سریال سازی ایران است

رییس صدا و سیما از سریال تاریخی سلمان فارسی که بخشی از آن در جزیره قشم به تصویر کشیده می شود، به عنوان بزرگترین پروژه سینمایی و سریال سازی کشورمان یاد کرد.

سلمان فارسی آبروی ایران و اسلام است

کارگردان صاحب نام سینما و تلویزیون کشورمان از سریال سلمان فارسی به عنوان آبروی ایران و اسلام و یک اثر تاریخی و سنگین ترین پروژه نمایشی کشورمان یاد کرد.

فراخوان انتخاب سرمایه‌گذار پروژه‌های پذیرایی و تجاری در مجموعه گردشگری منطقه آزاد چابهار

سازمان منطقه آزاد چابهار با انتشار فراخوان، ۱۱ پروژه مجموعه گردشگری لیپار منطقه آزاد چابهار شامل: فروشگاه تجاری، رستوران غذاهای محلی، کافی‌شاپ، فست فود و فودکورت را به سرمایه‌گذاران واجد شرایط واگذار می‌کند.

آخرین اخبار آرشیو