اخبار فرهنگي، اجتماعي و گردشگري

عملکرد منطقه آزاد اروند در سالی که گذشت؛ از افزایش صادرات تا کسب جایزه منطقه برتر در توسعه زیرساخت‌ها

منطقه آزاد اروند در سال ۹۸ شاهد موفقیت‌هایی در زمینه‌های تولید، صادرات و سرمایه گذاری بود که به نظر می‌رسد تصمیم دارد برنامه‌های خود را در سال جدید در این زمینه‌ها با قوت بیشتری پیگیری کند. این منطقه در حوزه‌های فرهنگی، هنری و گردشگری نیز اتفاقات خوبی را در سالی که گذشت پشت سر گذاشت.

تعطیلی تمامی پارک های ساحلی و بوستان های شهر قشم

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم در راستای تصمیمات اخذ شده توسط ستاد پیشگیری و مقابله با شیوع ویروس کرونا و اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی برای کاهش زنجیره انتقال این ویروس، از اقدامات لازم به منظور تعطیلی پارک های ساحلی و بوستان‌های سطح شهر‌ قشم خبر داد.

نقش پررنگ کتاب در پر کردن اوقات فراغت قشموندان

رئیس اداره ویژه کتابخانه های عمومی شهرستان قشم گفت: شیوع ویروس کرونا تاثیری بر فعالیت های ترویجی و کتابخوانی در قشم نداشته، بلکه نقش کتاب را در پر کردن اوقات فراغت شهروندان گرامی قشم بیش از پیش نمایان ساخته است.

آمار ابتلا به کروناویروس در قشم به 21 نفر رسید

رییس کمیته خدمات بهداشتی و سلامت ستاد اجرایی خدمات سفر قشم از افزایش آمار بیماران مبتلا به کووید 19 در شهرستان قشم خبر داد.

برگزاری نمایشگاه گروهی آثار تجسمی جزیره قشم با موضوع انسان و کرونا

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی منطقه آزاد قشم از برگزاری‌ نمایشگاه گروهی آثار تجسمی هنرمندان جزیره قشم از سوی انجمن تجسمی این اداره کل در راستای پیوستن به کمپین ملی مبارزه با کرونا و در خانه ماندن خبر داد.

ساماندهی خدمات و امکانات ستاد اجرایی خدمات سفر قشم

رییس کمیته تشریفات و رویدادهای ستاد اجرایی خدمات سفر قشم، ساماندهی خدمات و ارایه امکانات و هماهنگی های لازم برای کمیته های ۱۰گانه این ستاد را جزو بخشی از وظایف کمیته تشریفات معرفی کرد.

دستورالعمل ساخت ماسک های خانگی استاندارد

سرپرست مدیریت غذا، دارو و استاندارد منطقه آزاد قشم از تدوین دستورالعمل ساخت ماسک های خانگی استاندارد توسط اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی کشور با هدف استفاده از تمام ظرفیت های موجود جهت تهیه ماسک های تنفسی مورد نیاز مردم خبر داد.

نقش اساسی کمیته پشتیبانی ستاد اجرایی خدمات سفرقشم در تامین نیازهای پزشکی و بهداشتی جزیره در مقابله با کرونا

رییس کمیته پشتیبانی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: این کمیته با دستورات و هدایت های رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و ریاست عالی این ستاد با خرید افزون بر 350هزار عدد ماسک، دو دستگاه ونتیلاتور ومقادیر زیادی لوازم پزشکی و اقلام بهداشتی نقش بزرگی در مهار شیوع ویروس کرونا در جزیره قشم داشته است.

همه مبادی ورودی و خروجی جزیره قشم در جهت مقابله با کرونا تحت کنترل نیروهای حفاظتی و انتظامی است

رییس حراست ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: هوشیاری، هماهنگی و همکاری نیروهای حفاظتی و انتظامی جزیره قشم در خصوص مقابله با شیوع ویروس کرونا باعث شده تا همه مبادی ورودی و خروجی جزیره به صورت کامل کنترل شود.

حفاظت از بهداشت محیطی برای مقابله با ویروس کرونا / زیباسازی سیمای جزیره قشم در نوروز ۹۹

رییس کمیته خدمات شهری و روستایی ستاد اجرایی خدمات سفر قشم گفت: این کمیته در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا علاوه بر حفاظت از بهداشت و پاکیزگی شهرها و روستاهای جزیره قشم با توسعه فضای سبز و نصب المان های متنوع، سیما و منظر جزیره قشم را زیباسازی کرده است.
1 - 10 of 419

آخرین اخبار آرشیو