اخبار فرهنگي، اجتماعي و گردشگري

درخشش نوجوان منطقه آزاد ماکو در مسابقات جودوی قهرمانی بانوان کشور

آتنا حسینعلی زاده ورزشکار، مربی و وداور برتر استانی در رشته رزمی جودو و عضو تیم ملی جودوی بانوان از شهر مرزی بازرگان موفق به کسب مدال طلای نوجوانان و برنز جوانان و مقام دوم لیگ کشوری برای اولین بار در تاریخ جودوی بانوان آذربایجان غربی شد.

حضور سازمان منطقه آزاد ماکو در شانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری تهران

منطقه آزاد ماکو در شانزدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری، هتلداری و صنایع وابسته تهران با هدف معرفی فرصت ها و جاذبه های گردشگری و توانمندی های صنایع دستی بومی حضور یافت.

کسب رتبه نخست مسابقات جودو هرمزگان توسط تیم منطقه آزاد قشم

مدیر امور فرهنگی، اجتماعی و ورزش سازمان منطقه آزاد قشم، از کسب 9 مدال رنگارنگ توسط جودوکاران قشمی و کسب مقام نخست در مسابقات استانی جودو خبر داد.

«سفیر انقلاب» در مدارس منطقه آزاد اروند به اجرای برنامه می‌پردازد

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند، از برگزاری برنامه «سفیر انقلاب» در 10 مدرسه از مناطق کم برخوردار شهرستان‌های آبادان و خرمشهر، خبر داد.

هزینه کرد در آموزش و پروش سرمایه گذاری و تضمین آینده پرشکوه تر و درخشان تر است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با حضور در دبیرستان دخترانه حضرت مریم (س) لیجارکی و نواختن زنگ انقلاب، جشن های چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه فجر در منطقه به صورت رسمی آغاز شد.

اجرای ویژه برنامه‌های دهه فجر برای مددجویان و توانخواهان منطقه آزاد اروند

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند، از اجرای برنامه های فرهنگی و اجتماعی به مناسبت دهه فجر برای مددجویان و توانخواهان در سطح منطقه خبر داد.

برنامه‌های ایام دهه فجر در منطقه آزاد اروند اعلام شد

مدیر توسعه فرهنگی و هنری سازمان منطقه آزاد اروند، از اعلام برنامه های فرهنگی چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، خبر داد.

فراخوان شناسایی و جذب صاحبان ایده و گروه‌های خلاق و نوآور منطقه آزاد اروند

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند، از انتشار فراخوان برای شناسایی و جذب صاحبان ایده و گروه‌های خلاق و نورآور منطقه آزاد اروند خبر داد.

ایجاد کمپ امداد رسانی و اسکان منطقه آزاد ارس در شهرستان خوی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، با حضور در مناطق زلزله‌زده خوی از آخرین وضعیت امدادرسانی بازدید و در جریان نیازهای زلزله‌زدگان قرار گرفت.‌‌

منطقه آزاد ماکو باید در رشد اقتصاد ملی تاثیرگذار باشد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: منطقه آزاد ماکو باید بتواند در رشد و توسعه اقتصاد ملی تاثیرگذار باشد و اگر اینگونه نشود یعنی به اهداف خود نرسیده ایم.
1 - 10 of 10697

آخرین اخبار آرشیو