اخبار فرهنگي، اجتماعي و گردشگري

مدرسه ابتدایی هوشمند پاسارگاد در روستای زینبی افتتاح شد

مدرسه ابتدایی هوشمند هفت کلاسه پاسارگاد با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، مدیرعامل بانک پاسارگاد، مدیر مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش، امام جمعه شهرستان قشم، نماینده مردم استان هرمزگان در مجلس و جمعی دیگر از مسئولان اجرایی استان هرمزگان و شهرستان قشم در روستای زینبی افتتاح شد.

استقلال دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد به نفع اقتصاد کشور است

امام جمعه شهرستان قشم گفت: استقلال دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور به نفع اقتصاد کشور و تقویت این مناطق است و هر تفکری که تضعیف مناطق آزاد کشور منجر شود باید کنار گذاشته شود.

نخستین گام برای ثبت بندر تاریخی لافت در یونسکو برداشته شد

با حضور سعید محمد، مشاور رییس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویهز اقتصادی و افشار فتح‌الهی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، عملیات بهسازی بافت تاریخی بندر لافت آغاز و نخستین گام برای ثبت این بندر تاریخی در فهرست جهانی یونسکو برداشته شد.

دیدار مشاور رییس جمهور با خانواده شهید صالح ملاحی

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، پس از حضور در جزیره قشم به منظور افتتاح چند پروژه، در نخستین برنامه با خانواده شهید صالح ملاحی لافتی دیدار کرد.

برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در منطقه آزاد اروند اعلام شد

مدیر توسعه فرهنگی هنری سازمان منطقه آزاد اروند، برنامه‌های گرامیداشت هفته دفاع مقدس در منطقه آزاد اروند را اعلام کرد.

صعود کوهنورد اروندی به قله شاه البرز به مناسبت اربعین حسینی

کوهنورد اروندی به مناسبت اربعین حسینی و گرامیداشت آغاز هفته دفاع مقدس و همچنین به یاد سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، به قله شاه البرز صعود کرد.

بناهای تاریخی جزیره قشم مرمت می‌شوند

سرپرست مدیریت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از مرمت و احیای بناهای تاریخی جزیره قشم به ویژه غرب جزیره خبر داد.

لزوم ارتقای حوزه های سلامت، ورزش و آموزش در جزیره قشم

سرپرست معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، بر ضرورت ارتقای وضعیت اجتماعی جزیره به ویژه در حوزه‌های سلامت، ورزش و آموزش تاکید کرد.

تصویب فرایند صدور مجوز فعالیت اقتصادی و پروانه بهره برداری هتل های کیش

با دستور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، فرایند صدور مجوز فعالیت اقتصادی برای هتل ها به مدت سه ساله و پروانه بهره برداری به مدت یک ساله تصویب شد.

ژئوسایت تنگه چاهکوه ظرفیتی منحصر به فرد در عرصه ژئوتوریسم جهانی است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: ژئوسایت تنگه چاهکوه ظرفیتی منحصر به فرد در عرصه ژئوتوریسم جهانی است.
1 - 10 of 10582

آخرین اخبار آرشیو