اخبار فرهنگي، اجتماعي و گردشگري

جزیره میزبان سومین نمایشگاه بین المللی شیلات، آبزیان و صنایع وابسته

مدیر شیلات و کشاورزی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری سومین نمایشگاه بین‌المللی شیلات، آبزیان و صنایع وابسته در این جزیره با حضور نمایندگانی از 6 کشور خارجی و شرکت‌های داخلی فعال در این حوزه خبر داد.

درخشش ژئوپارک قشم در سرزمین ماتادورها

مدیر ژئوپارک جهانی قشم با اشاره به آغاز بکار نمایشگاه صنعت گردشگری مادرید (FITUR) گفت: جاذبه های گردشگری منحصر بفرد قشم و صنایع دستی جزیره در این نمایشگاه پنج روزه معرفی خواهد شد.

اولین همایش تجلیل از مادران و همسران شهدا در منطقه آزاد اروند

به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین(س) و در راستای آرامش و امنیت امروز ایران اسلامی که مدیون خانواده شهداء، ایثارگران و جانبازان است؛ بیش از 400 مادر و همسر گرانقدر شهید در منطقه آزاد اروند، تجلیل می شوند.

حضور سازمان منطقه آزاد اروند در نمایشگاه صنعت گردشگری مادرید

سازمان منطقه آزاد اروند در نمایشگاه صنعت گردشگری مادرید (FITUR) که از تاریخ دوم الی ششم بهمن ماه در شهر مادرید کشور اسپانیا برگزار می گردد، حضور پیدا کرد.

آثار نویسندگان و ناشران جزیره حمایت می شوند

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری نخستین نشست کمیته خرید کتاب در این اداره کل با هدف حمایت از نویسندگان و ناشران جزیره خبر داد.

تعمیر و بازسازی مدارس ماموریت منطقه آزاد چابهار پس از جاری شدن سیل است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: بنا به تقسیم وظایفی که صورت گرفته، بازسازی، دوباره‌سازی و تعمیر مدارس سیل‌زده در راستای مسولیت‌های اجتماعی را بر عهده گرفتیم.

برقراری پرواز رفت و برگشت سلیمانیه ـ کیش

نخستین پرواز سلیمانیه ـ کیش ـ سلیمانیه توسط شرکت هواپیمایی ماهان از روز یکشنبه 29 دی ماه آغاز شد.

میزبانی کیش از دو رویداد بین‌المللی تنیس

جزیره کیش با ظرفیت بالای میزبانی از مسابقات ورزشی، بهمن امسال میزبان مسابقات بین المللی سطح A زیر 14 سال آسیا و تور تنیس جهانی جوانان زیر 18 سال از کشور های مختلف می شود.

هموارسازی بستر ورود گردشگران به منطقه آزاد اروند

در نشستی اختصاصی با رایزن اقتصادی و معاون سرکنسول ایران در بصره، هموارسازی بستر ورود گردشگران به منطقه و کشور مورد ارزیابی قرار گرفت.

گرامیداشت روز ملی هوای پاک با شعار «هوای پاک، اقدام و عمل»

معاون فرهنگی،اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند با توجه به نام گذاری بیست و نهم دی ماه به نام روز ملی هوای پاک، گفت: امسال این روز با شعار «هوای پاک، اقدام و عمل» در کشور گرامی داشته می شود.
1 - 10 of 429

آخرین اخبار آرشیو