اخبار فرهنگي، اجتماعي و گردشگري

به رویکرد جدید شکل گرفته در مناطق آزاد امیدوار هستم

سعید محمد مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی امروز یکشنبه (12 تیرماه) در سفر یک روزه خود به استان قم به صورت جداگانه با مراجع عظام تقلید شیعه حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی، حضرت آیت الله محسن اراکی و حضرت آیت‌الله سیداحمد خاتمی دیدار و گفتگو کرد.

بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی از پروژه تجاری فرهنگی آرش مال

علی اوسط اکبری مقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به همراه تعدادی معاونین و مدیران از پروژه تجاری، تفریحی و فرهنگی در حال ساخت آرش مال بازدید به عمل آوردند.

میزبانی منطقه آزاد انزلی از مسابقات تک حرکت ددلیفت قهرمانی باشگاه های استان گیلان

مسابقات تک حرکت ددلیفت قهرمانی باشگاه های استان گیلان با مشارکت 102 ورزشکار به میزبانی مرکز نمایشگاهی و همایش های این منطقه برپا شد.

پیگیری اجرای تفاهم نامه «توانمندسازی منابع انسانی» در منطقه آزاد اروند

در نشستی میان معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد اروند با روسای مراکز فنی و حرفه‌ای آبادان و خرمشهر همچنین معاون اداره کل فنی و حرفه‌ای استان، موضوع اجرای تفاهم‌نامه «توانمندسازی منابع انسانی» بررسی و پیگیری شد.

پیکر‌های مطهر 35 شهید تازه تفحص شده 8 سال دفاع مقدس از طریق مرز شلمچه وارد کشور شد

پیش‌از ظهر امروز، پیکر‌های مطهر 35 شهید گلگون کفن 8 سال دفاع مقدس از طریق مرز شلمچه، وارد خاک میهن شد.

حرکت بر مبنای علم توسعه قشم را سرعت می بخشد / دانشگاه پیام نور قشم آماده جذب دانشجوی خارجی

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: حرکت بر مبنای علم و دانش با توجه به ظرفیت های اقتصادی و گردشگری موجود در منطقه موجب سرعت بخشیدن به فرآیند توسعه و رونق اقتصادی می شود.

اماکن تاریخی قشم ظرفیتی نیازمند احیا

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: اماکن تاریخی قشم نیازمند احیا مجدد و استانداردسازی برای ورود پرقدرت به چرخه گردشگری جزیره است.

لیگ قهرمانی پدل بورد مارینا کاسپین در منطقه آزاد انزلی آغاز شد

نخستین دوره مسابقات لیگ قهرمانی پدل بورد مارینا کاسپین، منطقه آزاد انزلی شروع شد.

تیم فوتبال ساحلی پدیده گلشن منطقه آزاد انزلی به مرحله نهایی زیرگروه لیگ یک فوتبال ساحلی کشور راه یافت

تیم فوتبال ساحلی پدیده گلشن منطقه آزاد انزلی با پیروزی بر تیم های اروند آبادان، پدیده گناوه و استقلال خوزستان به عنوان یکی از چهار تیم برتر زیرگروه به مسابقات دور نهایی انتخاب دو تیم جهت حضور در لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور انتخاب شد.

مناطق آزاد می‌تواند پیشگام سلامت باشد

با حضور مشاور دبیر در امور پزشکی و سلامت دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در شبکه ملی پیشگیری از بیماری‌های غیرواگیر، زیرساخت‌ها و چشم‌اندازهای موجود در راستای همکاری مشترک، تصمیم‌گیری‌های لازم اتخاذ و بررسی شد.
1 - 10 of 10418

آخرین اخبار آرشیو