اخبار فرهنگي، اجتماعي و گردشگري

همایش پیاده روی منطقه آزاد ماکو، یک تیر و چند نشان

همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی منطقه آزاد ماکو همزمان با گرامیداشت هفته محیط زیست، نمونه ای از نشاط اجتماعی در جامعه محلی، ایجاد انگیزه و ترویج ورزش های همگانی و صیانت از محیط زیست را در این منطقه به نمایش می گذارد.

جلسه هماهنگی عملیات اعزام حجاج از فرودگاه قشم برگزار شد

جلسه هماهنگی و برنامه ریزی عملیات نخستین اعزام زائران برای حج تمتع 1402 از فرودگاه قشم با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم، مدیر فرهنگی، اجتماعی و ورزش، مدیر روابط عمومی و امور بین الملل این سازمان، مدیرعامل شرکت توسعه بنادر و فرودگاه قشم و روسای کاروان های اعزامی از قشم برگزار شد.

برگزاری نشست تخصصی راهکارهای کیفی سازی صنایع دستی در اروند

مدیر توسعه گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند از برگزاری نشست تخصصی ارائه راهکارهای کیفی سازی صنایع دستی با حضور هنرمندان این عرصه، خبر داد.

برگزاری آیین بزرگداشت «بی بی صوغیه» بانوی خیر قشمی

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری آیین بزرگداشت «بی بی صوغیه» در چهارمین نشست قشم شناسی با هدف بررسی ابعاد زندگی این بانوی خیر خبر داد.

90هزار تعرفه قرعه کشی تا امروز در منطقه آزاد ماکو توزیع شد

سرپرست مدیریت اجتماعی،‌ سلامت و ورزش سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به اینکه همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی منطقه آزاد ماکو روز جمعه 19 خرداد ماه با پخش زنده از شبکه سوم سیما برگزار می شود، گفت:‌ تاکنون 90هزار تعرفه قرعه کشی همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در منطقه آزاد ماکو توزیع شد.

دیدار سرهنگي با امام جمعه اهل تسنن کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش پس از دیدار با امام جمعه اهل تسنن، به منظور رسیدگی به مشکلات بومیان از منطقه سفین بازدید کرد.

ایجاد «رویدادهای پایدار جدید» در منطقه آزاد کیش

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در نخستین نشست رسمی هماهنگی «برگزاری رویدادهای تابستانه کیش» از ایجاد رویدادهای پایدار جدید با بهره گیری از تجربیات گذشته در این منطقه، خبر داد.

دیدار مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با امام جمعه جزیره

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، به منظور برنامه ریزی در خصوص مسائل فرهنگی اجتماعی جزیره کیش با حجت الاسلام و المسلمین علیرضا بی نیاز دیدار کرد.

مایه خرسندی است که یکی از جوانان شایسته و موفق سکاندار منطقه کیش شده است

امام جمعه اهل سنت کیش گفت : ثبات مدیریتی، برنامه ریزی، تصمیم سازی و اجرایی کردن برنامه ها و به نوبه آن رفع مشکلات مردم را در پی دارد.

حمایت از ثبات مدیریتی لازمه پیشرفت و توسعه کیش است

امام جمعه کیش گفت: رفع مشکل مردم و پیشرفت و توسعه کیش، منوط به ثبات مدیرتی و حمایت همه جانبه از مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد کیش است.
1 - 10 of 350

آخرین اخبار آرشیو