اخبار فرهنگي، اجتماعي و گردشگري

گردهمایی کانون های برتر مساجد گیلان در منطقه آزاد انزلی برگزار شد

گرهمایی کانون های برتر مساجد گیلان با حضور سید حجت مهدوی معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان، حجت الاسلام والمسلمین رضوانی نژاد مدیر ستاد هماهنگی کانون های فرهنگی و هنری مساجد گیلان، فعالان حوزه فرهنگی و مدیران کانون های مساجد به منظور برسی عملکرد و تدوین برنامه های جدید در تالار فرهنگی منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

تجلیل از دانش آموزان برتر منطقه آزاد انزلی

هم زمان با دهه کرامت و در آستانه ولادت با سعادت علی ابن موسی الرضا با حضور معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد انزلی، معاون آموزشی آموزش و پرورش استان گیلان و مدیران مدارس از دانش آموزان برتر تجلیل شد.

مراقبت های فردی راهکار کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش گفت: مراقبت های فردی در کنترل و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا نه تنها موضوع فردی نیست بلکه مسئولیت اجتماعی و شرعی هست و این مهم باید در میان اقشار مختلف جامعه فرهنگ سازی شود.

روستای تیس، دردانه منطقه آزاد چابهار در مسیر توسعه

تیس تنها روستای محدوده منطقه آزاد چابهار در ۱۰ کیلومتری مرکز شهر چابهار واقع شده و ظرفیتی بی نظیر برای محدوده محسوب می‌شود که امروز با برنامه‌های سازمان منطقه آزاد چابهار در مسیر توسعه و عمران قرار گرفته و به سرعت به جهانی شدن نزدیک می‌شود.

خیز صنعت گردشگری در منطقه آزاد ارس

مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی از جمله منطقه آزاد ارس به عنوان پدیده‌ای فراگیر و ابزاری برای تحقق استراتژی‌های توسعه برون‌نگر، نقشی کلیدی و بسیار محوری در توسعه صنعت گردشگری دارند.

تصمیم گیری درباره اعمال محدودیت بر عهده شورای سلامت کیش است

جانشین ستاد مدیریت بحران کیش گفت: سعی خواهد شد بهترین تصمیم در راستای پیشگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا در کیش گرفته شد.

فیلم | شرکت مهر طب منطقه آزاد ماکو

فیلم | شركت مهر طب ماکو در تاريخ سوم خرداد 1380به ثبت رسيده و از تاريخ ششم دیماه سال 1385 محصولات خود را در زمینه لوازم یکبار مصرف پزشکی و بیمارستانی (30مدل) با ظرفيت سالانه 12000000 عدد به بازار عرضه نموده است.

ایجاد طرح گردشگری دریایی بین بنادر داخلی و خارجی با محوریت منطقه آزاد انزلی

محمد ولی روزبهان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با محمد راستاد معاون وزیر راه و مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی دیدار کرده و در خصوص راهکارهای توسعه همکاری های دو سازمان به بحث و تبادل نظر پرداخت.

دستورالعمل اجرای دوره کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی در منطقه آزاد انزلی ابلاغ شد

در راستای اجرای برنامه ششم توسعه و پرورش نیروی انسانی ماهر، دستورالعمل اجرایی دوره کارورزی فارغ التحصیلان دانشگاهی با هدف بهره مندی کارفرمایان، کارآفرینان، کارورزان و کارگران محدوده منطقه از طرح های حمایتی دولت که در برنامه ششم توسعه مطرح شده ابلاغ شد.

وبینار اعضای تشکل مردم نهاد معتادان گمنامN.A قشم

مدیر اجتماعی و سلامت سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری وبینار اعضای تشکل مردم نهاد معتادان گمنامN.A قشم به مناسبت روز جهانی مبارزه با موادمخدر خبر داد.
11 - 20 of 245

آخرین اخبار آرشیو