اخبار فرهنگي، اجتماعي و گردشگري

احداث فرودگاه پروازهای سبک در منطقه آزاد قشم

نشست هماهنگی، ساماندهی و توسعه ورزش های هوایی در جزیره با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم و جمعی از معاونان و مدیران به همراه رییس کمیته هوانوردی این سازمان و مدیرعامل فرودگاه آسمان قشم برگزار شد.

توزیع ۱۱ هزار جلد کتاب در کتابخانه‌های عمومی و مدارس منطقه آزاد ارس

مدیر فرهنگی و آموزشی سازمان منطقه آزاد ارس گفت: ترویج کتابخوانی یکی از محورهای مهم فعالیت این منطقه است و بر این اساس ۱۱ هزار جلد کتاب در کتابخانه های عمومی و مدارس منطقه توزیع شده است.

برگزاری دوره خلق بازارهای جدید گردشگری در اروند

مدیریت گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند با همکاری موسسه آموزشی سهند اعتماد اروند دوره «خلق بازارهای جدید گردشگری» را بصورت آنلاین، برگزار می کنند.

ایرنا خبرگزاری نظام و به عنوان یکی از ارکان قدرت ملی کشور در منطقه

معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش گفت: ساختارهای خبری در ایران چه در قالب خبرگزاری ها، صدا و سیما، روزنامه ها و خبرگزاری های خصوصی، این ساختارها قدرت ملی را تقویت می کند.

افتتاح سه مدرسه در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: سازمان در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود در حوزه آموزش با هدف توسعه فضاهای آموزشی سه مدرسه با ۱۰ کلاس درس با مشارکت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان سیستان و بلوچستان، موسسه خیریه دست یاری به دشتیاری و خیرین مدرسه ساز در شهرستان‌های چابهار و دشتیاری را امروز پنجشنبه هشتم خردادماه ۹۸ با حضور خانواده مرحوم حسین علیمرادی افتتاح نمود.

گامی دیگر در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی سازمان منطقه آزاد چابهار در بخش آموزش

سازمان منطقه آزاد چابهار در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی خود در حوزه آموزش در سال گذشته با انعقاد تفاهم‌نامه‌ای با اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان سیستان و بلوچستان و مشارکت موسسه خیریه دستیاری به دشتیاری احداث سیزده مدرسه در شهرستان‌های چابهار، کنارک و دشتیاری را باهدف توسعه زیرساخت‌های آموزشی شروع نموده است که فردا پنجشنبه هشتم خردادماه سال جاری شاهد افتتاح سه مدرسه با ده کلاس درس می‌باشیم.

گردشگری قشم در دوره پساکرونا با برپایی مسابقه‌ای بزرگ رونق می گیرد

مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: ما در منطقه آزاد قشم در حال برنامه ریزی برای برگزاری چندین جشنواره و ایونت هستیم و به محض اینکه کمی اوضاع مساعدتر شود شروع به برگزاری این برنامه‌ها خواهیم کرد و پیش بینی ما این است که با این برنامه ها تحولی در بحث گردشگری قشم به وجود خواهد آمد.

برگزاری کارگاه آموزشی معرفی ژئوپارک، ژئوسایت ها و زمین شناسی منطقه در ارس

معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ارس از برگزاری کارگاه آموزشی معرفی ژئوپارک، ژئوسایت ها و زمین شناسی منطقه در ارس خبر داد.

صدور مجوز دسترسی اروند به سامانه های وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی

پیرو تفویض اختیار وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند در خرداد ماه ۱۳۹۸ و با پیگیری ها و مکاتبات انجام شده، زین پس مدیریت مربوطه این سازمان به منظور ساماندهی و سرعت بخشیدن به انجام وظایف محوله، به سامانه های وزارتخانه مذکور، دسترسی خواهد داشت.

رونمایی از کتاب مجموعه عکس های ژوزف پلروس در کیش

با حضور اشتفان شلتس سفیر کبیر اتریش در ایران از کتاب مجموعه عکس های ژوزف پلروس نگاهی به ایران در ماه مبارک رمضان رونمایی شد
11 - 20 of 261

آخرین اخبار آرشیو