اخبار فرهنگي، اجتماعي و گردشگري

پنجمین دوره دانش افزایی کوهپیمایی همگانی نیچرفرندز در کشور

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: پنجمین دوره دانش افزایی کوهپیمایی همگانی بین المللی نیچرفرندز در کشور، به صورت وبیناری در قشم برگزار شد.

قصد ترویج سفر به کیش را نداریم / جزئیات برگزاری جشنواره تابستانی کیش

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش تاکید کرد: ما قصد ترویج سفر به کیش را نداریم، اما در تلاش هستیم تا برای مسافرینی که به کیش آمده‌اند سفر با کیفیتی را طراحی کنیم که نمونه آن، جشنواره تابستانه به مدت دو ماه است.

خورشید گرفتگی ۹۸ درصدی در چابهار

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزادچابهار گفت: خورشید گرفتگی ۹۸ درصدی روز یکشنبه (یکم تیرماه) از حدود ساعت ۹ صبح در چابهار آغاز شد و ساعت ۱۰ و ۱۵ دقیقه به اوج رسید و در نهایت ساعت ۱۲ این رویداد جذاب نجومی پایان یافت.

امضای تفاهم نامه همکاری میان سازمان منطقه آزاد انزلی و اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان

تفاهم نامه همکاری مشترک بین معاونت فرهنگی،اجتماعی و گردشگری سازمان با اداره کل کتابخانه های عمومی استان گیلان به امضا رسید.

موج‌سواری ظرفیتی جذاب، مفرح و درآمدزا در چابهار

ورزش‌های آبی ساحلی نظیر شنا، قایقرانی، غواصی، فوتبال و والیبال ساحلی و به ویژه موج سواری از ظرفیت‌های جذاب، مفرح و درآمدزای بنادر چابهار و کنارک است که برای رونق، توسعه و کسب رتبه‌های برتر ورزشی نیازمند احیا و توجه بیشتر دستگاه‌های دست‌اندرکار و سرمایه‌گذاری بخش خصوصی است.

اقدامات منطقه آزاد چابهار تیس را به روستای بدون زباله تبدیل کرده است

رییس کمیسیون خدمات روستایی و بهداشت شورای اسلامی روستای تیس چابهار گفت: منطقه آزاد با واگذاری خدمات تنظیفات به پیمانکار روستای تیس نقش بسیار مهمی در روستای بدون زباله داشته است.

حضور اساتید و کارشناسان علوم نجوم کشور جهت رصد بزرگ‌ترین خورشیدگرفتگی حلقوی (کسوف) قرن

معاون فرهنگی اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: برنامه‌های متنوعی با حضور اساتید، کارشناسان برجسته نجوم آماتوری، گردشگری، طبیعت‌گردی و عکاسان نجومی ایران در شهرستان‌های چابهار، کنارک و دشتیاری برگزار می‌شود.

برگزاری سومین مرحله آزمون ورودی دبیرستان دانا و توانای منطقه آزاد چابهار برای سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰

رئيس دانشگاه بین‌المللی چابهار، گفت: سومین مرحله آزمون ورودی دبیرستان داناوتوانا وابسته به این دانشگاه برای سال تحصيلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ با شرکت ۳۰۷ دانش‌آموز در مقطع راهنمایی پایه نهم از شهرهای جنوب استان در ساختمان دانشگاه با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

تجلیل از تولیدکنندگان برتر صنایع دستی در منطقه آزاد انزلی

به پاس خدمات و تولیدات هنرمندان صنایع دستی، مراسم تقدیر از مربیان و تولید کنندگان صنایع دستی با حضور معاونین و مدیران سازمان منطقه آزاد انزلی،مسئولین اداره کل صنایع دستی و میراث فرهنگی گیلان،رییس اتحادیه صنایع دستی کشور و هنرمندان صنایع دستی در تالار فرهنگی این سازمان برگزار شد.
31 - 40 of 245

آخرین اخبار آرشیو