اخبار فرهنگي، اجتماعي و گردشگري

حمایت سازمان منطقه آزاد کیش از طرح های توسعه موزه در جزیره کیش

سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش گفت: حمایت از تکمیل پروژه ها و طرح های توسعه موزه مردم شناسی بومیان جزیره کیش یکی از اولویت های مهم گردشگری در این منطقه می باشد که در دستور کار سازمان منطقه آزاد کیش قرار گرفته است

معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد

طی حکمی از سوی غلامحسین مظفری خسرو نشان به عنوان معاون گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش منصوب شد.

ایجاد جهش در حوزه گردشگری رویداد محور با ارتقای گردشگری ساحلی و ورزشی در کیش

سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش گفت: با بهره گیری از دانش و مهارت های نوین در راستای ارتقای گردشگری ساحلی و ورزشی می توانیم در حوزه گردشگری رویداد محور یک جهش اساسی ایجاد کنیم

مشاور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی در امور ورزشی منصوب شد

نسیم بن یعقوب قهرمان قایقرانی و از مدال آوران بندرانزلی با حکمی از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی به عنوان مشاور مدیرعامل در امور ورزشی منصوب شد.

34 مدرسه شهر قشم ضدعفونی شد

مدیر امور شهری و روستایی سازمان منطقه آزاد قشم از ضدعفونی کردن 34 مدرسه شهر قشم با 150 لیتر مواد ضدعفونی کننده در راستای ارتقا سطح سلامت و بهداشت مراکز آموزشی خبر داد.

اماکن روستای طولا با 4 هزار لیتر مواد شوینده ضدعفونی شد

مدیر پروژه امور طولا سازمان منطقه آزاد قشم از ضدعفونی کردن تمامی اماکن عمومی و پرتردد روستای طولا با 4 هزار لیتر مواد شوینده خبر داد.

از موزه های جزیره قشم رایگان بازدید کنید

مدیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سازمان منطقه آزاد قشم گفت: امروز، به مناسبت روز جهانی موزه و میراث فرهنگی بازدید از موزه های جزیره قشم برای عموم رایگان است.

ایجاد جهش در حوزه گردشگری ساحلی و ورزشی در کیش

سرپرست معاونت گردشگری سازمان منطقه آزاد کیش گفت: با بهره گیری از دانش و مهارت های نوین در راستای ارتقای گردشگری ساحلی و ورزشی می توانیم در حوزه گردشگری رویداد محور یک جهش اساسی ایجاد کنیم.

راه‌اندازی کارگاه هنر ویترای با طرح‌های سنتی در منطقه آزاد چابهار

مدیر گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار با اعلام اینکه ویترای یا هنر نقاشی روی شیشه با طرح‌های ساده رنگی و هندسی، از هنرهای مهم و بااهمیت در گذشته‌های دور می‌باشد، گفت: قدمت این هنر به بلندای تاریخ و حتی به قرن سوم میلادی نیز می‌رسد. آثار زیادی از این هنر در موزه‌های دنیا وجود دارد.

نخستین مرحله اردوی آموزشی کایت بردینگ جامعه سیلینگ خلیج فارس

مدیر ورزش و جوانان سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری نخستین مرحله اردوی آموزشی کایت بردینگ جامعه سیلینگ خلیج فارس به میزبانی منطقه آزاد قشم خبر داد.
31 - 40 of 261

آخرین اخبار آرشیو