اخبار فرهنگي، اجتماعي و گردشگري

وبینار اعضای تشکل مردم نهاد معتادان گمنامN.A قشم

مدیر اجتماعی و سلامت سازمان منطقه آزاد قشم از برگزاری وبینار اعضای تشکل مردم نهاد معتادان گمنامN.A قشم به مناسبت روز جهانی مبارزه با موادمخدر خبر داد.

برگزاری نشست ادبی چرایی و چگونگی شعر در منطقه آزاد انزلی

به مناسبت دهه کرامت نشست تخصصی چرایی و چگونگی شعر با حضور شاعران، فرهیختگان و نویسندگان بندر انزلی و به دعوت معاونت فرهنگی، اجتماعی و گردشگری این سازمان در تالار فرهنگی منطقه برگزار شد.

بررسی توسعه همکاری های دوجانبه در نشست هماهنگی انتظامی منطقه آزاد انزلی و نیروی انتظامی

به منظور توسعه همکاری های دو جانبه، و پیرو دیدار محمدولی روزبهان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با سردار ملکی فرماندهی انتظامی استان نشست کمیته هماهنگی انتظامی به میزبانی سازمان منطقه آزاد انزلی و مشارکت نیروی انتظامی در راستای افزایش ارائه خدمات و سطح امنیتی برگزار شد.

رونمایی از جدیدترین دفتر شعر استاد علی غلامی

مراسم رونمایی از جدیدترین کتاب زنده نام استاد «علی غلامی» با عنوان «گوزن های سوخته » در معاونت فرهنگی سازمان منطقه آزاد اروند، برگزار شد.

تفاهم نامه همکاری سازمان منطقه آزاد ماکو و فنی و حرفه ای اجرایی می شود

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد ماکو از اجرایی شدن تفاهم نامه همکاری بین این سازمان و اداره کل فنی و حرفه ای آذربایجان غربی در راستاي ارتقاء مهارت آموزي و افزايش بهره وري نيروي انساني منطقه خبر داد.

بهره برداری از دستگاه تشخیص ویروس کووید 19 در بیمارستان کیش

با همت سازمان منطقه آزاد کیش، حمایت های وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور و مشارکت بخش خصوصی در این منطقه؛ دستگاه تشخیص ویروس کووید 19 در بیمارستان کیش به بهره برداری رسید

صادارت محصولات شرکت های دارویی و دانش بنیان کیش به کشورهای اروپایی

رئیس سازمان غذا و دارو کشور گفت: فعالان بخش خصوصی از جمله شرکت های دارویی و دانش بنیان با بهره گیری از ظرفیت، دانش فنی و پتانسیل های ایجاد شده در این منطقه موفق به صادرات محصولات شبیه سازی شده به کشورهای اروپایی شدند

مرمت و بهسازی کاخ موزه باغچه جوق در منطقه آزاد ماکو

کاخ و موزه باغچه‌جوق در گذشته مقر حکومت سردار ماکو بوده و در یک کیلومتری شهر ماکو واقع شده است.

حمایت همه جانبه سازمان منطقه آزاد قشم از پرسنل بهداشت و درمان قشم در مقابله با کرونا

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: این سازمان با تمام قوا، قوی و گسترده تر از گذشته از فرمانده و همه پرسنل جامعه بهداشت و درمان قشم که 24ساعته با تبعات شیوع ویروس کرونا مبارزه می کنند، حمایت و پشتیبانی می کند.

برگزاری نخستین جلسه شورای عالی پولی و بانکی قشم در سال 99

نخستین جلسه شورای عالی پولی و بانکی قشم در سال 99 باحضور جمعی از معاونان و مدیران سازمان منطقه آزاد قشم و روسای شعب بانک های مستقر در جزیره برگزار شد.
21 - 30 of 246

آخرین اخبار آرشیو