اخبار فرهنگي، اجتماعي و گردشگري

هنرمند قشمی موفق به دریافت جایزه هفتمین فستیوال بین المللی قلمروی فردا روسیه شد

فیلم «قرمز کوچک، آبی بزرگ» در نود و پنجمین حضور بین المللی خود، موفق به دریافت جایزه و تندیس« قطره کریستالی» از هفتمین فستیوال بین المللی قلمروی فردا Territory of tommorow روسیه شد.

چابهار میزبان اقلیت چپ دست‌های سراسر کشور می شود

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد چابهار از میزبانی جمعیت چپ دست‌های کشور به مناسبت هفته گردشگری در این منطقه آزاد خبر داد.

برنامه‌های هفته گردشگری چابهار اعلام شد

مدیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی سازمان منطقه آزاد چابهار از طراحی و برگزاری برنامه های متنوعی در قالب رویدادهای آموزشی، آغاز فرایندهای استانداردسازی، مسابقات چندگانه و ارائه خدمات رفاهی به گردشگران، به مناسبت هفته گردشگری در این منطقه آزاد خبر داد.

کاروانسرای تاریخی خواجه نظر به ثبت جهانی رسید

مدیر امور گردشگری و میراث فرهنگی سازمان منطقه آزاد ارس، از ثبت جهانی کارونسرای خواجه‌نظر خبر داد. 

کلیپ | ویژه برنامه اجتماع امام رضایی‌ها در منطقه آزاد ارس

کلیپ | ویژه برنامه اجتماع امام رضایی‌ها در منطقه آزاد ارس

مدارس جزیره کیش مهیای استقبال از دانش آموزان در سال تحصیلی جدید

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با تاکید بر پیگیری های سازمان، وضعیت رسیدگی و تجهیز فضاهای آموزشی در آستانه بازگشایی مدارس و آغاز سال تحصیلی جدید را مطلوب عنوان کرد.

دوره آموزش در راستای پیاده‌سازی تفویض اختیارات غذا و دارو در ارس

کارگاه آموزشی با موضوع ثبت منبع، بررسی و تایید صلاحیت مسئولین فنی، ثبت فراورده، سامانه بررسی مواد اولیه محصولات آرایشی بهداشتی با حضور مدیرکل فرآورده‌های آرایشی بهداشتی و کارشناسان سازمان، با محوریت چگونگی پیاده‌سازی تفویض اختیارات در سازمان غذا و دارو برگزار شد.‌

پرداخت تسهیلات 250میلیارد ریالی به شرکت های دانش بنیان، فناور و خلاق ارس

مدیرعامل صندوق پژوهشی و فناوری ارس گفت: صندوق دانش‌بنیان پژوهش و فناوری ارس از نیمه دوم سال 1398 راه‌اندازی و در طی سال‌های گذشته با سرمایه‌گذاری و ارائه تسهیلات و ضمانت نامه‌های بانکی به شرکت‌های استارتاپی دانش‌بنیان، فناور و خلاق نقش قابل توجهی در اکوسیستم دانش بنیان شمالغرب کشور ایفا نموده است.

راه اندازی دبیرستان های تخصصی در کیش

سرپرست معاونت توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد کیش، از راه‌اندازی دبیرستان‌های تخصصی در سه حوزه تخصصی گردشگری، اقتصاد دیجیتال و علوم فضایی تا سال آینده در کیش خبر داد.

امضای تفاهم‌نامه همکاری مشترک فی‌مابین منطقه آزاد کیش و دانشگاه شیامن چین

تفاهم‌نامه همکاری مشترک فی‌مابین منطقه آزاد کیش و دانشگاه شیامن چین امضا شد.
21 - 30 of 11291

آخرین اخبار آرشیو