گفت و گو

تعیین تکلیف 124 هکتار از اراضی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی بوشهر از آزادسازی 124 هکتار اراضی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر خبر داد و گفت: این اراضی برای واگذاری به بخش تولید و اشتغال مولد آماده می‌شود.

تجارت مرزی در هرمزگان تسهیل و نظام‌مند می‌شود/ استاندار هرمزگان تکمیل پل خلیج فارس بین قشم و بندرعباس را با جدیت پیگیری کند

رئیس جمهور درباره ضرورت ساماندهی وضع صیادی در آب‌های خلیج فارس گفت: صید ترال به شکلی که به آبزیان، دریا و صیادی سنتی آسیب بزند، ممنوع می‌شود و صیادی در دریا زیر نظر شیلات به صورت قانونی و نظام‌مند صورت می‌گیرد.

دو آرزوی بزرگ مردم جزیره قشم با احداث پل خلیج فارس و تامین آب شرب روستاها برآورده می شود

مشاور رییس جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از تلاش ویژه خود برای مصوب کردن دو طرح عملیاتی بزرگ شامل احداث پل خلیج فارس و تامین آب شرب روستاهای جزیره قشم به عنوان دو آرزوی بزرگ مردم این جزیره خبر داد.

احتمال تاسیس بانک آف‌شور در سال آینده با سرمایه‌گذار ایرانی مقیم خارج/ مناطق آزاد باید اختیار صدور مجوزهای خاص را داشته باشند

سرپرست منطقه آزاد قشم از مذاکره با دو گروه سرمایه‌گذار برای راه اندازی بانک آف‌شور در قشم خبر داد.

مجوز فعال‌سازی صنایع شیمیایی در منطقه ویژه اقتصادی لامرد صادر شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: منطقه ویژه اقتصادی لامرد مزیتی برای شتاب‌بخشی به توسعه استان است که هم‌اکنون چندین مجوز برای فعال‌سازی بخش‌های مربوط به صنایع شیمیایی و پتروشیمی در این منطقه صادر شده است.

نرخ ارز در سال‌های آینده بهتر مدیریت خواهد شد/ شورای همکاری اقیانوس هند را فعال‌تر می‌کنیم

معاون اقتصادی رییس جمهور با تاکید بر اینکه اقیانوس هند در این دوران می‌تواند یکی از کانون‌های تمدنی بزرگ جهان شود گفت: شورای همکاری اقیانوس هند را فعال‌تر می‌کنیم.

جهش اقتصادی منطقه آزاد چابهار مدنظر است

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاري-صنعتي و ويژه اقتصادي با تاکید بر اینکه جهش اقتصادی منطقه آزاد چابهار مدنظر است گفت: باید از ظرفیت‌های سواحل مکُران بیشترین بهره‌مندی اقتصادی را داشته باشیم.

شرایط سرمایه گذاری در منطقه ویژه اقتصادی بانه مهیا است

با فراهم شدن زیرساخت‌های فاز یک منطقه ویژه اقتصادی بانه، گام‌های محکم این منطقه برای سرمایه‌گذاری، تولید، صادرات و در نتیجه اشتغال و کاهش و حذف پدیده کولبری برداشته شده است و با طی مراحل بعدی و استقرار واحدهای تولیدی می‌توان به تحقق اهداف ایجاد این منطقه امیدوار بود.

بزرگراه چابهار ـ کنارک تا پایان سال آینده آماده بهره‌برداری می‌شود

معاون فنی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: با توجه به ترافیک بسیار بر روی راه‌های موصلاتی و به ویژه کریدور چابهار ـ کنارک، 24 کیلومتر از ساخت این کریدور را که نقاط بحرانی آن است در دست ساخت داریم.

امسال 168 پرواز از فرودگاه ماکو انجام شده است

مدیر فرودگاه منطقه آزاد ماکو گفت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون، 168 پرواز از تهران به ماکو و برعکس در این فرودگاه انجام شده است.
1 - 10 of 1968

آخرین اخبار آرشیو