گفت و گو

بهره‌برداری از 50 پروژه اقتصادی در مناطق آزاد تا پایان سال

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اشاره به اهتمام دولت سیزدهم بر استفاده از ظرفیت مناطق آزاد برای تحقق رشد اقتصادی کشور گفت: در این راستا 4 پروژه عمرانی و سرمایه‌گذاری 1300 میلیارد تومانی در یکی از مناطق آزاد به بهره‌برداری رسید. تا پایان سال هم 50 پروژه دیگر در مناطق آزاد به بهره برداری خواهند رسید.

مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از جهت کمک به ارزآوری کشور روسفید هستند / سرعت اتمام طرح‌های لجستیک در مناطق آزاد 2 برابر شده است

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی شامگاه دوشنبه با حضور در برنامه صف اول شبکه خبر سیما، به موضوع عملکرد مناطق آزاد، طرح‌های عمرانی و اقتصادی و سرمایه‌گذاری خارجی در این مناطق پرداخت.

بیش از 110 فرصت سرمایه گذاری ماکو در انتظار سرمایه گذاران

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو با اعلام اینکه هدف این سازمان از حضور در رویداد بین‌المللی کیش اینوکس 2023 رونمایی از بسته‌های سرمایه‌گذاری است، گفت: حدود 110 بسته سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد ماکو با داشتن ویژگی‌هایی‌ همچون بی‌نام بودن، اختصاص زمین و انجام استعلامات و مراحل اداری تعریف و آماده سازی شده است.

ماکو گنج پنهان در حوزه لجستیک

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو در حاشیه نمایشگاه کیش اینوکس 2023 در جمع خبرنگاران گفت : منطقه ازاد ماکو یک گنج پنهان در کشور است که در صورت توجه به موقع و ویژه مسئولیتی ظرفیت های عظیمی ایجاد خواهد کرد .

کیش در کانون توجه فعالان حوزه های مالی، بانک، بیمه و سرمایه گذاران

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از بروزرسانی و معرفی 110 بسته سرمایه گذاری در دهمین نمایشگاه بین المللی، بورس، بانک، بیمه، خصوصی سازی و معرفی فرصت های سرمایه گذاری «کیش اینوکس» خبر داد.

17 طرح عمرانی و زیرساختی در منطقه آزاد چابهار فعال است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: 17 طرح عمرانی و زیرساختی با اعتبار هفت هزار و 750 میلیارد ریال در این منطقه آزاد فعال است.

واردات کدام خودروها به منطقه چابهار آزاد شده است؟

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: عطف به مصوبه هیات وزیران، واردات انواع خودروهای کشنده، کامیون، اتوبوس، مینی بوس و ون که سن خودرو بر مبنای سال ساخت در زمان ورود به کشور کمتر از 5 سال باشد، به مناطق آزاد کل کشور به ویژه منطقه آزادچابهار آزاد شد.

خلق بسته‌های سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد ایده‌ای بی‌بدیل است

 عضو کمیسیون اقتصادی و نماینده مردم سپیدان و بیضاء در مجلس شورای اسلامی در خصوص جایگاه مناطق آزاد در مسیر توسعه کشور گفت: در دوره مدیریت جدید مناطق آزاد، تعامل بسیار خوبی میان مجلس و دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد شکل گرفته است، این تعامل دوسویه کمک می‌کند تا چالش‌ها شناسایی و احصا شوند و در مسیر رفع آن‌ها هم‌افزایی صورت گیرد.

تمرکز دبیرخانه مناطق آزاد در ریاست جمهوری باعث یکپارچگی مدیریتی خواهد شد

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در خصوص عملکرد شورایعالی مناطق آزاد گفت: مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی در کشور یک فرصت و ظرفیت ویژه‌ای است برای میانبر زدن و افزایش سرعت توسعه کشور که باید به آن اهتمام ویژه داشت.

حضور سرمایه گذاران هندی در بندر چاربهار

معاون اقتصادی سازمان منطقه آزاد تجاری ـ صنعتی چابهار گفت: به احتمال زیاد تا دو هفته آینده، قرارداد جدیدی تبادل می‌شود و هندوستان با رویكرد قدرتمندتری در حوزه سرمایه گذاری محدوده مكران حضور پیدا خواهد كرد.
1 - 10 of 2157

آخرین اخبار آرشیو