گفت و گو

چابهار بهشت سرمایه گذاری با هزاران فرصت و مزیت

منطقه آزاد چابهار به عنوان بهشت سرمایه گذاری شرق ایران اسلامی در زمینه تجارت، بازرگانی، ترانزیت، کشاورزی و گردشگری با هزاران فرصت، معافیت و مزیت و آینده‌ای درخشان و نزدیک به بازار چندین میلیونی و فراهم بودن زیرساخت‌ها آماده پذیرایی از سرمایه گذاران داخلی و خارجی است.

290 میلیون دلار سرمایه گذاری خارجی در مناطق آزاد از ابتدای دولت سیزدهم + فیلم

به گفته حجت الله عبدالملکی دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، از ابتدای دولت سیزدهم بالغ بر 90 هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری داخلی و 290 میلیون دلار سرمایه‌گذاری خارجی در مناطق آزاد ایران صورت گرفته است.

جزئیات دومین نمایشگاه رونمایی از بسته های سرمایه گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به ارزش 430 هزار میلیارد تومان

مشاور و قائم مقام دبیر در ستاد جهش سرمایه گذاری و صادرات مناطق آزاد و‌ ویژه اقتصادی جزئیاتی از دومین نمایشگاه رونمایی از بسته های سرمایه گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با 430 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری ارائه کرد.

زیرساخت‌ها برای تبدیل منطقه آزاد ماکو به هاب صادرات آماده است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به ظرفیت‌ها و توانمندی‌های صادراتی منطقه آزاد ماکو بر ایجاد بسترهای صادراتی از کل کشوربا محوریت ماکو به ترکیه و کشورهای همجوار تاکید کرد وگفت: زیرساخت‌ها برای تبدیل منطقه آزاد ماکو به هاب صادرات به ترکیه و کشورهای CIS آماده است.

چرا 100 بسته سرمایه‌گذاری منطقه آزاد ماکو یک فرصت استثنایی و تکرارنشدنی است؟

منطقه آزاد ماکو به عنوان وسیع ترین منطقه آزاد کشور و خاورمیانه به دلیل موقعیت جغرافیایی و دارابودن مرز بازرگان به‌عنوان بزرگترین مرز زمینی و دروازه تجاري ـ بازرگاني ايران به کشورهای CIS و اروپا همواره از نقش و اهميت فراواني برخوردار بوده‌است.

راهبرد دولت سیزدهم، تبدیل مناطق آزاد به بهشت سرمایه‌گذاری، تولید و صادرات ایران

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: بی‌تردید شرایط محیطی از نظر داخلی و خارجی جهت جذب سرمایه‌گذاری در مناطق آزاد وجود دارد و با وجود همه چالش‌ها، امروز مناطق آزاد بهشت سرمایه‌گذاری، تولید و صادرات کشور هستند و کاهش قیمت ارز نیز مزید بر علت شده که تولید هر کالایی در این مناطق رقابتی باشد.

راه‌اندازی کلینیک کسب و کار در منطقه آزاد اروند/ ارائه بیش از 60 میلیارد تومان تسهیلات به بخش تولید

معاون سرمایه‌گذاری و توسعه کسب و کارهای سازمان منطقه آزاد اروند از راه‌اندازی کلینیک کسب و کار در آینده نزدیک در منطقه آزاد اروند خبر داد.

منطقه آزاد انزلی می‌تواند محور تجارت آزاد ایران با اوراسیا باشد

سرپرست سازمان منطقه آزاد انزلی با بیان اینکه این منطقه می‌تواند محور اقتصادی تجارت آزاد ایران و اتحادیه اقتصادی اوراسیا باشد، گفت: دلیل ایجاد و شکل‌گیری این منطقه ارتباط با روسیه بود وامروز از این طریق می‌توانیم اتصال بین کشورهای حوزه خزر و حوزه خلیج فارس را برقرار کنیم.

جانمایی پل شهدای اروند کارشناسی شده و بر اساس مطالعات گسترده صورت گرفته است

مدیر فنی و مهندسی سازمان منطقه آزاد اروند در خصوص جانمایی پل شهدای اروند، توضیح داد: احداث پل شهدای اروند بر اساس مطالعه، مصاحبه و پایش‌های میدانی گسترده و هماهنگی با مسئولان شهرستان خرمشهر صورت پذیرفته است.

قزاقستان؛ یکی از کشورهای هدف تجاری ایران برای ایجاد منطقه آزاد یا ویژه اقتصادی مشترک

رئیس اتاق مشترک ایران و قزاقستان گفت: موافقت نامه تجارت آزاد با اتحادیه اقتصادی اورسیا و عضویت قزاقستان در این اتحادیه در کنار پتانسیل و ظرفیت های فراوان این کشور برای حضور تجار ایرانی، قزاقستان را به یکی از کشورهای هدف تجاری ایران برای ایجاد منطقه آزاد یا ویژه اقتصادی مشترک تبدیل کرده است.
11 - 20 of 2140

آخرین اخبار آرشیو