پلاک‌گذاری خودروهای سواری وارداتی در کیش آغاز شد
با پلاک گذاری خودروهای سواری وارداتی، وعده سازمان منطقه آزاد کیش به کیشوندان محقق شد.
فیلم/ نخستین محموله ترانزیتی از مسیر ریلی بندر کاسپین بارگیری شد
سخنگوی سازمان منطقه آزاد انزلی از بارگیری نخستین محموله ترانزیتی دریایی و انتقال از مسیر ریلی جدید از بندر کاسپین به مقصد کشور ترکیه خبر داد و گفت: این کالا از مبدا ترکمنستان به ایران منتقل و از طریق خط آهن کاسپین ارسال شد.
«نصاب جدید خدمت»؛ گزارش عملکرد 33 ماهه دولت سیزدهم در مناطق آزاد
پایگاه خبری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، گزارش «خدمت بی‌منت» 33 ماهه‌ی دولت مردمی سیزدهم در مناطق آزاد را منتشر می‌کند.
اختصاص 760 قطعه زمین آموزشی، درمانی و فرهنگی در دولت سیزدهم
رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: شاخص‌های توسعه جزیره قشم در دوره کوتاه دولت سیزدهم چند برابر دوران رییسان‌ جمهور گذشته بوده است.
940 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری داخلی و 44میلیون دلار خارجی در ماکو
معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد ماکو گفت:‌ 104 طرح سرمایه گذاری داخلی به ارزش 9400 میلیارد ریال و سرمایه گذاری خارجی 44 میلیون دلار در منطقه آٰزاد ماکو در طی سه سال دولت سیزدهم به بهره برداری رسید.
راه‌آهن رشت کاسپین به بهره‌برداری رسید
سوت قطار راه‌آهن رشت کاسپین به عنوان یکی از مهم‌ترین مسیرهای تکمیل کننده کریدور شمال به جنوب به یاد شهید جمهور و با حضور محمد مخبر، سرپرست ریاست جمهوری، اسدالله عباسی، استاندار گیلان و آیت‌الله رسول فلاحتی، نماینده ولی فقیه در گیلان و محمد صفری، معاون اقتصادی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به صدا درآمد.
تغییر ریل مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در دولت سیزدهم
برای جذب سرمایه‌گذاری‌های داخلی و خارجی با تدوین بسته‌های سرمایه‌گذاری و همزمان تسهیل‌گری در فرآیندهای مرتبط با تامین زمین و زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری، صدور مجوزهای بی‌نام، پیگیری و دفاع از اعمال معافیت‌ها و مزیت‌های قانونی با مشارکت مردم و تشکل‌های بخش خصوصی، افق جدیدی را در حوزه عملکردی مناطق گشود.
طبق ماده65 دستگاه‌ها باید اختیارات خود را به مناطق تفویض کنند
نماینده ویژه رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی: شهید آیت الله رئیسی در نشست 18 اردیبهشت ستاد اقتصادی دولت با موضوع مناطق آزاد کشور دستور دادند ماده 65 احکام دائمی برنامه توسعه کشور باید اجرا شود.
حضور فعال مناطق آزاد در مجمع بین‌المللی اقتصادی سن‌پترزبورگ
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی که به نمایندگی از مناطق آزاد در مجمع بین المللی اقتصادی سن پترزبورگ روسیه شرکت کرده است، به بیان مزیت‌های رقابتی مناطق آزاد بعنوان بهشت سرمایه گذاری ایران برای تجار و بازرگانان خارجی پرداخت.
1 - 12 of 5395