خبر ویژه

تاثیر گمرک نوردوز در موفقیت منطقه آزاد ارس

منطقه آزاد ارس با داشتن زیرساخت های مختلف ازجمله دسترسی به نوردوز تنها دروازه زمینی ایران به کشورهای اوراسیا موقعیت چشمگیری هم برای منطقه و هم در ارز آوری برای کشور آن هم در شرایط تحریم فراهم کرده است.

منطقه ویژه اقتصادی پیام؛ شریان اصلی صادرات و واردات استان البرز

منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با داشتن ظرفیت هایی از جمله گمرک و پروازهای کارگو(باری) امروز به عنوان شریان اصلی صادرات و واردات استان البرز و منطقه به شمار می آید.

منطقه ویژه اقتصادی پیام؛ شریان اصلی صادرات و واردات استان البرز

منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با داشتن ظرفیت هایی از جمله گمرک و پروازهای کارگو(باری) امروز به عنوان شریان اصلی صادرات و واردات استان البرز و منطقه به شمار می آید.

توسعه چابهار در چند سال اخیر تحسین برانگیز بوده‌است

مدیرعامل خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) گفت: اقدامات توسعه ای تحسین برانگیز و کم نظیری در سال های گذشته در چابهار و سواحل مکران، آن هم در شرایط دشوار تحریم ها و فشارهای خارجی اتفاق افتاده که تبیین و بازنمایی آنها برای آحاد ملت امیدآفرین است. 

تغییر رویکرد تجارت به تولید، میانبری برای توسعه اقتصاد جزیره قشم در سال جهش تولید

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از تغییر رویکرد فعالیت های تجاری به فعالیت های تولیدی و گردشگری به عنوان راهکاری پایه ای برای حل مشکلات اقتصادی بازرگانان جزیره یاد کرد.

قرارداد 25 ساله ایران و چین، هند را از چابهار خارج می‌کند؟ / تاثیر قرارداد تهران و پکن در توسعه چابهار

معاون اقتصادی و سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: از آنجایی که هند به همه تفاهمات در قبال توسعه بندر چابهار عمل نکرد و از آنجایی که دنیای امروز هم به صورتی است که فرصت‌ها به سرعت از دست می‌رود و ایران هم به دنبال توسعه چابهار است، به فکر جایگزین کردن گزینه‌ای دیگر به جای هند افتادیم.

مشارکت با بخش خصوصی زمینه ساز تحقق جهش تولید

معاون وزیر صمت و سرپرست هیئت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران و هیات همراه با حضور در منطقه ویژه اقتصادی شیراز از زیرساخت های منطقه ویژه و شرکت های تحت نظارت سازمان گسترش بازدید کرد.

چابهار، پلی برای توسعه مبادلات تجاری با جهان

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: با ایجاد زیرساخت‌های لازم، بستری مناسب برای توسعه مبادلات تجاری و اتصال شرق کشور و همسایگان به اقتصاد جهانی از طریق چابهار، فراهم شده است.

از خط آهن ایران و ترکیه چه خبر؟ / دهکده لجستیک منطقه آزاد ماکو فرصتی برای حضور بین‎المللی

معاون لجستیک و حمل و نقل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: مسیر اتصال ریلی جدید بین ایران و ترکیه بین تبریز و کارس برقرار خواهد شد و با تفاهم نامه‌ای که میان دو کشور امضا شده مطالعات آن در دو کشور انجام شده است. سمت ایران به عهده منطقه آزاد ماکو است که با همکاری راه آهن مطالعات لازم را انجام می دهیم.

بازار قدیمی کیش ثبت ملی شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش از ثبت ملی بازار فرانسه، به عنوان یکی از بناهای شاخص دوره معاصر، در فهرست آثار غیر منقول تاریخی فرهنگی کشور خبر داد.
31 - 40 of 234

آخرین اخبار آرشیو