خبر ویژه

افتتاح شرکت آبگون سفیر قشم با یک هزار میلیارد ریال سرمایه / 8

شرکت آبگون سفیر قشم با سرمایه‌ای بالغ‌بر یک هزار میلیارد ریال با حضور مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان قشم، به همراه جمعی از معاونین و مدیران سازمان، هم‌زمان با جشن‌های پیروزی انقلاب اسلامی ایران، افتتاح شد.

افزایش 85 درصدی صادرات از آزاد ارس پس از اجرای توافق ارواسیا

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس گفت: در چند ماهه گذشته که توافقنامه ای ارواسیا اجرایی شده است میزان صادرات از منطقه ای نوردوز ارس حدود 85 دصد افزایش یافته که در ادامه این روند مثبت می تواند ادامه یابد تا سهم ایران از صادرات به کشورهای منطقه اوراسیا افزیش یابد.

خط تولید شرکت هورشید نگین قشم آغاز به کار کرد / 7

شرکت تولیدی ـ غذایی هورشید نگین قشم با سرمایه‌ای بالغ‌بر 1 میلیون دلار(معادل 136 میلیارد ریال) در دهه فجر و با حضور مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان قشم و هیات همراه آغاز به کار کرد.

افتتاح زمین چمن مصنوعی در روستای هلر جزیره قشم / 6

زمین چمن مصنوعی روستای هلر جزیره قشم هم‌زمان با نهمین روز از ایام‌الله دهه مبارک فجر با حضور مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان قشم و هیات همراه افتتاح شد.

اجرای حمل و نقل ترکیبی با هدف کاهش قیمت تمام‌شده کالا

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه به دلیل اهمیت قیمت تمام شده کالا، به دنبال حمل‌ونقل ترکیبی هستیم، گفت: فقط در صورتی از موافقت‌نامه‌ها بهره درست می‌بریم که بتوانیم زیرساخت حمل‌ونقلی خوبی را فراهم کرده و در کاهش قیمت‌تمام شده کالا سهم داشته باشیم.

افتتاح خط تولید آب آشامیدنی بسته بندی شده شرکت «تولید آب و برق قشم مپنا» / 5

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، فاز نخست خط تولید شرکت "تولید آب و برق قشم مپنا" را در نهمین روز از فجر پیروزی افتتاح کرد.

تبیین کسب و کارهای محوری منطقه آزاد ماکو در همایش همکاری های اقتصادی اوراسیا

لجستیک، کشاورزی، معدن، صنعت و گردشگری منطقه آزاد ماکو بعنوان کسب و کارهای محوری در همایش مناطق آزاد و توسعه همکاری های اقتصادی با کشورهای اوراسیا معرفی شدند.

دستور قضایی، «فعلاً» پروژه پرورش میگو را متوقف کرد / خطر از بیخ گوش تنها ژئوپارک جهانی کشور گذشت

در حالی فعلاً با دستور قضایی، بخشی از یک طرح پرورش میگو که گفته می‌شد در حریم غار نمکدان قشم قرار دارد، متوقف شده که مشخص نیست نتیجه نهایی بررسی‌های کارشناسی چه باشد. حرف و حدیث‌ها باقی است و برخی نگران تمدید نشدن مجوز ژئوپارک جهانی قشم هستند؛ زیرا چند ماه دیگر بازرسان شبکه جهانی ژئوپارک‌ها به قشم می‌آیند و تجاوز به حریم غار نمکدان می‌تواند باعث خروج ژئوپارک قشم از لیست یونسکو شود.

افتتاح 100 کیلومتر آسفالت راه‌های اصلی غرب جزیره قشم / 3

بهسازی و روکش آسفالت 100 کیلومتر از راه‌های غرب جزیره با اعتبار 450 میلیارد ریال، با حضور مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان و هیات همراه، در نهمین روز از فجر پیروزی افتتاح شد.
31 - 40 of 294

آخرین اخبار آرشیو