خبر ویژه

امضای تفاهم نامه همکاری بین منطقه ویژه اقتصادی لامرد و شرکت تامین سرمایه خلیج فارس

تفاهم نامه همکاری بین منطقه ویژه اقتصادی لامرد و شرکت تامین سرمایه خلیج فارس با هدف همکاری مشترک جهت تامین مالی منطقه ویژه اقتصادی به امضاء رسید.

راهپیمایی روز قدس، حمایت از حقوق مردم فلسطین است

مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه راهپیمایی روز قدس، حمایت از حقوق قانونی مردم فلسطین است گفت: سرزمین بیت‌المقدس از جهات مختلف برای ادیان بزرگ دارای اهمیت است.

روز قدس نماد مقاومت در برابر زورگویان جهانی است

مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه روز قدس نماد مقاومت در برابر زورگویان جهانی است از همه فعالان اقتصادی، تجار و مدیران منطقه آزاد و خانواده‌های آن‌ها خواست با لبیک به ولی امر مسلمین جهان، در راهپیمایی روز قدس حضور پرشوری داشته باشند.

برگزای نمایشگاه مشترک، توسعه گردشگری دریایی و تسهیل صدور کالاهای کشاورزی گیلان

خیام داش دمیروف رایزن سفارت جمهوری آذربایجان در تهران بهمراه دبیر دوم و سوم سفارت این کشور با علی اوسط اکبری مقدم، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی دیدار کرده و در خصوص سازوکارهای توسعه و تسهیل همکاری های دو کشور با محوریت منطقه آزاد انزلی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

چابهار می‌تواند به قطب سرمایه گذاری کشور تبدیل شود

ترنم امواج دریا و پیوند آن با سواحل صخره ای، آرامش تنها بندر اقیانوسی آرمیده در پهنه آبی دریای عمان و اقیانوس هند را بر هم می‌زند و افکار هر گردشگری را سوار بر مرکب خیال به گذشته‌های دور تاریخ و فرهنگ این دیار می‌برد.

اعضای جدید هیات مدیره سازمان منطقه آزاد قشم منصوب شدند + تصویر حکم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی و ویژه اقتصادی در احکامی جداگانه اعضای جدید هیات مدیره «سازمان منطقه آزاد قشم» را منصوب کرد.

«افشار فتح الهی» به عنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم منصوب شد

طی حکمی از سوی مشاور رئیس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد تجاری _ صنعتی و ویژه اقتصادی، «افشار فتح الهی» به عنوان رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم منصوب شد.

آماده‌سازی بیش از سه پروژه در کیش پیش از موعد مقرر

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش در بازدید مجدد از زمین‌های هاردکورت‌ تنیس، ساختمان جدید دادگستری و تصفیه‌خانه مرکزی کیش، از پیشرفت این پروژه‌ها اعلام رضایت کرد و گفت: ثابت شد که عدم وجود امکانات کافی نمی‌تواند مانع پیش‌روی شود.

تولید و اشتغال، عامل اصلی پیشگیری از وقوع جرم است

مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه تولید و اشتغال، زمینه اصلی پیشگیری از وقوع جرم است، گفت: با فراهم کردن شرایط اشتغال، جوانان مستعد به سمت کار و تلاش هدایت می‌شوند.

سعید محمد در پیامی درگذشت همسر مکرمه «حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی» را تسلیت گفت

مشاور رییس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در پیامی درگذشت همسر مکرمه «حضرت آیت الله العظمی جوادی آملی» را تسلیت گفت.
51 - 60 of 3769

آخرین اخبار آرشیو