خبر ویژه

ارس؛ دورازه ورود به اتحادیه اقتصادی اوراسیا

منطقه آزاد ارس در آستانۀ برگزاری همایش «مناطق آزاد و اوراسیا»، قابلیت های این منطقه آزاد را در مراوده با اتحادیه اوراسیا بررسی می کند:

خودروهای دپو شده در مناطق آزاد کشور تعیین تکلیف شدند

مدیر توسعه صادرات، گمرک و ارزش افزوده دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از تعیین تکلیف خودروهای دپو شده در مناطق آزاد کشور خبر داد.

راه اندازی خط تولید خودروی فیات در منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان گفت: در آینده ای نزدیک خط تولید خودروهای دیزلی و سواری شرکت خودروسازی معتبر فیات ایتالیا دراین منطقه راه اندازی خواهد شد.

با حکم مرتضی بانک | معاون توسعه مدیریت دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد کشور منصوب شد

با حکم مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، «مجید صفدری» به عنوان «معاون توسعه مدیریت» این دبیرخانه منصوب شد.

راه اوراسیا از ارس می‌گذرد

محسن نریمان مدیرعامل منطقه آزاد ارس می‌گوید: منطقه ارس به‌صورت طبیعی دروازه اوراسیا شناخته شده‌ است. به‌علت نزدیکی که با ارمنستان داریم، می‌توانیم از همین دروازه، به کشورهای اوراسیا دسترسی داشته باشیم که شامل بازاری ۳۰۰ میلیون نفری است.

هنرمندان با فرمان قلبشان عشق را به تصویر می کشند / 14

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: هنرمندان با فرمانی که از قلبشان می گیرند عشق را به تصویر می کشند.

رونمایی از 35 بسته سرمایه‌گذاری منطقه آزاد اروند / 8

خوزستان در سومین روز از ایام الله دهه فجر و با حضور مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از 35 بسته سرمایه‌گذاری سازمان منطقه آزاد اروند رونمایی شد. 

پیگیری استانداری خوزستان برای واگذاری مرز شلمچه به منطقه آزاد اروند / 7

استاندار خوزستان گفت: به منظور ایجاد وحدت رویه در بحث مدیریت مرز شلمچه در تلاش هستیم تا مدیریت این مرز را به منطقه آزاد اروند واگذار کنیم.

بهره برداری از طرح‌های برق‌رسانی در منطقه ویژه اقتصادی لامرد

همزمان با ایام الله دهه فجر ظهر امروز طی آئینی، پست ها و خطوط برق (شرکت غدیر انرژی لامرد) با مجموع اعتباری بالغ بر 5750 میلیارد ریال در منطقه ویژه اقتصادی لامرد به بهره برداری رسید.

تسهیلات لازم برای صادرات و واردات در مرز شلمچه فراهم شد / 5

مشاور رییس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: شلمچه یکی از مناطق حساس کشور و مرز مهم ایرن با عراق است که خوشبختانه امکانات و تسهیلات فراوانی در این جا فراهم شده است.
51 - 60 of 288

آخرین اخبار آرشیو