خبر ویژه

مراسم رونمایی از «لوح ثبت جهانی عود» در قشم / قشم خاستگاه عناصر هویتی، میراثی و فرهنگی جنوب خلیج‌فارس

مراسم رونمایی از «لوح ثبت جهانی عود» با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، مدیرکل امور موزه‌ها و اموال منقول وزارت میراث فرهنگی کشور و مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان هرمزگان به همراه جمعی از فعالان و هنرمندان میراث و فرهنگ کشور، استان و جزیره به میزبانی منطقه آزاد قشم برگزار شد.

بازدید هیئت اقتصادی روس و پاکستان از منطقه آزاد انزلی

هیاتی از فعالین اقتصادی روسیه و پاکستان از ظرفیتهای منطقه آزاد انزلی دیدار کرده و با اکبر نیازی عضو هیئت مدیره و سرپرست سازمان در خصوص سازوکارها و راهکارهای گسترش همکاری های تجاری دو کشور مزبور با محوریت این منطقه به تبادل نظر پرداختند.

هدایت سرمایه گذاران حوزه کشاورزی منطقه آزاد ماکو به سمت تولید محصولات ارگانیک صادرات محور

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو، این منطقه را مستعد تبدیل شدن به هاب امنیت غذایی و تولید محصولات ارگانیک کشاورزی دانست و از هدایت سرمایه گذاران حوزه کشاورزی منطقه آزاد ماکو به سمت تولید محصولات ارگانیک صادرات محور و زراعت و کشت های استراتژیک خبرداد.

کلنگ کارخانه ساخت سلول‌های خورشیدی در منطقه آزاد چابهار بر زمین خورد/ چابهار دروازه ای برای ورود ایران به عرصه فتوولتائيک جهان

کلنگ ساخت کارخانه ساخت سلول‌های خورشیدی با حضور دبیر ستاد توسعه مکران و سرپرست وزارت صمت در منطقه آزاد چابهار بر زمین خورد.

انعقاد تفاهم نامه همکاری میان شرکت مهندسی و توسعه نفت و منطقه آزاد اروند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند از انعقاد تفاهم نامه همکاری این سازمان با شرکت مهندسی و توسعه نفت با محوریت تسهیل و تسریع فرایندهای واردات،ترخیص و تشریفات گمرکی؛ خبر داد.

تزریق 50 میلیارد ریال برای کمک به تسریع ساخت مجتمع آموزشی علیمرادی چابهار

50 میلیارد ریال اعتبار درراستای محقق سازی تفاهم‌نامه همکاری راهبردی منعقدشده بین منطقه آزاد چابهار و فرمانداری، برای کمک به تسریع ساخت مجتمع آموزشی شبانه‌روزی شهید حسین علیمرادی به این پروژه تخصیص یافت.

روز پرکار مشاور رئیس جمهور و دبیرشورایعالی مناطق آزاد در چابهار

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با حضور در جمع مردم و فعالان اجتماعی و فرهنگی چابهار و دشتیاری از نزدیک پروژه های مسئولیت اجتماعی منطقه آزاد چابهار را بازدید و دستوراتی در راستای سرعت بخشی آنها صادر کرد.

مکران ظرفیت بالایی برای سرمایه‌گذاری در حوزه‌های دریا، گردشگری، نفت، گاز و پتروشیمی دارد

رئیس جمهور مکران را دارای ظرفیت‌های بسیار بالا دانست و اظهار داشت: این منطقه همواره مورد توجه کارآفرینان، سرمایه‌گذاران و دغدغه‌مندان نسبت به آینده درخشان ایران بوده و کمتر مقام و رئیس دولتی بوده که در دیدارهای خارجی دو سال اخیر با بنده اشاره‌ای به ظرفیت‌های منطقه مکران نکرده باشد.

بازدید مشاور رئیس جمهور از مجتمع شبانه روزی شهید حسین علیمرادی

حجت اله عبدالملکی مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به همراه امیر مقدم مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار و‌ معین‌الدین سعیدی نماینده مردم حوزه چابهار، محمد سرگزی نماینده زابل در مجلس شورای اسلامی، از بزرگترین مجتمع شبانه روزی در حال احداث چابهار در دهستان پیرسهراب بازدید به عمل آورد.

با حضور رئيس جمهور | عملیات اجرایی خط انتقال آب از دریای عمان آغاز شد

عملیات اجرایی طرح ملی نمک‌زدایی و انتقال آب از دریای عمان به مرکز و شمال سیستان و بلوچستان با حضور رئیس‌جمهور آغاز شد.
51 - 60 of 292

آخرین اخبار آرشیو