خبر ویژه

مناطق آزاد به حیاط خلوت مردم تبدیل خواهند شد

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: بسیاری از دولت مردان به چشم حیاط خلوت به مناطق آزاد نگاه می‌کنند و همین موضوع سبب ناتوانی در دستیابی به اهداف تاسیس این مناطق شده است اما از امروز مناطق آزاد کشور حیاط خلوت مردم خواهند بود.

مدیرعامل جدید سازمان منطقه آزاد قشم منصوب شد

با حکم مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، «افشار فتح اللهی» به عنوان «سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم» منصوب شد.

پیشرفت‌های ورزشی نمادی از پیشرفت خود کشور هستند

وزیر ورزش و جوانان کشور پیشرفت‌های ورزشی را نمادی از پیشرفت خود کشور عنوان کرد و اظهار داشت: نیل به هدف میزبانی شایسته دور از دسترس نیست و تنها لازمه‌اش رسيدن به برداشت و تفاهم مشترک است.

بازگشت متعهدانه به طرح جامع تضمین کننده حل مشکلات است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش بازگشت متعهدانه، اخلاقی و همچنین بازبینی در طرح جامع تضمین کننده حل مشکلات موجود است.

اركان توسعه و فرهنگ كيش زمينه ساز ارتباط با جهان است

معاون فرهنگي و اجتماعي سازمان منطقه آزاد كيش اتكاي ايران كوچك «جزيره كيش» به فرهنگ، تمدن و فهم درست از اركان توسعه و عدالت را زمينه ساز توسعه همه جانبه و امكان ارتباط وسيع تري با جهان برشمرد.

جزیره کیش به پایگاه ملی فوتبال در سطح کشور تبدیل می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، زیرساخت های ورزشی، جاذبه های گردشگری و امکانات رفاهی جزیره را زمینه ساز تبدیل شدن این منطقه به پایگاه ملی فوتبال در سطح کشور خبر داد.

«سرپرست معاونت توسعه مدیریت دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی» منصوب شد

با حکم مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، «نصراله ابراهیمی» به عنوان «سرپرست معاونت توسعه مدیریت» این دبیرخانه منصوب شد.

کارگاه آموزشی «آشنایی با قوانین و مقررات حاکم بر مناطق آزاد» ویژه قضات دادگستری استان گیلان برگزار شد

کارگاه آموزشی «آشنایی با قوانین و مقررات حاکم بر مناطق آزاد» ویژه قضات دادگستری استان گیلان برگزار شد.

ارتقای زیرساخت‌های فرودگاه امام خمینی (ره) در دوران کرونا

معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) دیدار و گفت‌وگو کرد.

تفاهم نامه همکاری تبدیل منطقه آزاد انزلی به کانون صادراتی کشور به اوراسیا و چین منعقد می شود

در ادامه پیگیری های کشوری افزایش نقل و انتقال کالا از مسیر نخستین منطقه آزاد شمال کشور،با همکاری و حضور رییس اتاق بازرگانی مشترک ایران و روسیه و ناظر گمرکات استان گیلان؛ مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با رییس کنفدراسیون صادرات ایران در خصوص سازوکار هم افزایی دو و چند جانبه به منظور افزایش صادرات از مسیر کریدورهای صادراتی منطقه آزاد انزلی به بحث و تبادل نظر پرداخت.
51 - 60 of 250

آخرین اخبار آرشیو