خبر ویژه

نشست مجمع نمایندگان استان گیلان، استاندار و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی با سعید محمد

در نشست مجمع نمایندگان استان که با ریاست سعید محمد، مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و حضور عیسی فرهادی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی و اسدالله عباسی استاندار گیلان برگزار گردید، تأکید شد، افزایش محدوده منطقه آزاد انزلی و الحاق اراضی صنعتی به آن، زمینه ساز توسعه کسب و کارها و جذب سرمایه گذاران تولیدی ـ صنعتی می شود.

ثمردهی فعالیت‌های 10 ماهه‌ی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در هفته دولت

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی از افتتاح و کلنگ زنی 71 پروژه سرمایه گذاری و عمرانی در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، همزمان با هفته دولت خبر داد.

منطقه آزاد ماکو مستعد سرمایه گذاری در حوزه معدن است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: این منطقه به دلیل در اختیار داشتن منابع غنی معدنی، مستعد سرمایه گذاری و اجراء طرح‌های مرتبط با معادن است.

خبرنگاران به عنوان چشمان بینا و زبان گویای جامعه برای بهبود مستمر امور می کوشند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو در آئین تجلیل از خبرنگاران منطقه آزاد ماکو گفت: خبرنگاران به عنوان چشمان بینا و زبان گویای جامعه برای بهبود مستمر جامعه در ابعاد مختلف فرهنگی اجتماعی و اقتصادی می کوشند.

امضای تفاهم نامه همکاری بین دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد با کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌المللی ICC

با هدف تسهیل تجارت خارجی، واردات و صادرات و ترانزیت کالا و همچنین جذب سرمایه و فناوری‌های خارجی در امر تولید و توسعه منطقه‌ای، تفاهم نامه همکاری بین دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی و کمیته ایرانی اتاق بازرگانی بین‌المللی (ICC Iran) امضاء شد.

رویداد نوآوری و فناوری هوانوردی کشور در منطقه آزاد انزلی برگزار می شود

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد انزلی، با حضور در مجموعه سازمان صنایع هوایی کشور با امیر سرتیپ افشین خواجه فرد معاون وزیر دفاع و مدیرعامل آن سازمان دیدار کرد.

ضرورت اجرای ماده 65 احكام دائمی برنامه توسعه كشور در مناطق آزاد

رئیس کل دادگستری آذربایجان‌ شرقی گفت: ماده 65 قانون احکام دائمی برنامه‌های توسعه باید در مناطق آزاد اجرایی شود.

راهبرد منطقه آزاد انزلی در شهرک‌های صنعتی الحاق شده، توسعه صنعتی با اولویت صنایع های تک است

با حضور معاونین سازمان منطقه آزاد انزلی و شرکت مشاور، نشست بررسی طرح جامع و پایش واحدهای تولیدی ـ صنعتی شهرک‌ صنعتی جدید منطقه، برگزار شد.

از فعالان رسانه‌ای منطقه آزاد اروند تجلیل شد

در مراسمی به مناسبت پاسداشت مقام خبرنگار، مدیرعامل و معاونین سازمان منطقه آزاد اروند ضمن هم‌اندیشی با اصحاب رسانه شهرهای آبادان و خرمشهر، از ایشان تجلیل کردند.

استفاده از ظرفیت‌های قانونی مجلس برای پیشرفت منطقه آزاد ارس

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در دیدار با نماینده مردم مرند و جلفا در مجلس شورای اسلامی، بر استفاده از ظرفیت‌های قانونی مجلس برای پیشرفت ارس تاکید کرد.
1 - 10 of 3924

آخرین اخبار آرشیو