عبدالملکی: پل «شهدای خدمت» پایان سال 1403 به بهره‌برداری می‌رسد
دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در بازدید از روند احداث پل شهدای خدمت خرمشهر، گفت: این پل یکی از طرح‌های مهم عمرانی در مناطق آزاد کشور است.
دو واحد تولیدی در منطقه آزاد اروند افتتاح شد
نماینده ویژه رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفر یک روزه به منطقه آزاد اروند دو واحد تولیدی و صنعتی را افتتاح کرد.
یک واحد تولیدی به ارزش 520 میلیارد ریال در ارس افتتاح شد
رونمایی از یادمان شهید جمهور در منطقه آزاد انزلی
با حضور حجت ا... عبدالملکی، نماینده ویژه رییس جمهور، عباسی، استاندار گیلان و سیاهکارزاده، رییس هیأت مدیره و مدیرعامل سازمان، یادمان شهید آیت الله سید ابراهیم رییسی در بلوار اصلی مجتمع بندری کاسپین رونمایی شد.
80 درصد تولیدات گلخانه‌ای ارس صادر می‌شود
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در برنامه تلویزیونی تراز با بیان اینکه 80 درصد تولیدات گلخانه‌ای ارس صادر می‌شود، گفت: از روسیه و انگلیس تا عمان و امارات، مشتریان محصولات ارس هستند.
طراحی برنامه اقتصادی 20 ساله برای سرمایه‌گذاری ژاپنی‌ها در «قشم»
رئیس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم گفت: سازمان منطقه آزاد قشم از سرمایه گذاری شرکت های داخلی و خارجی جهت تامین مالی طرح شبکه جامع ارتباطی خلیج فارس با محوریت پُل استقبال می کند.
مراسم سوگواری شهادت آیت‌الله رئیسی و همراهان شهیدشان
شهادت، اجر ده‌ها سال تلاش خالصانه و غیرتمندانه آیت الله رئیسی بود
جغرافیای مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، میراث دار فرهنگ ثروت آفرینی است
حجت الله عبدالملکی، نماینده ویژه رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به مناسبت هفته جهانی میراث فرهنگی در پیامی این مناسبت را به تمامی ذی نفعان این عرصه تبریک گفت.
1 - 12 of 5387