خبر ویژه

چرا صنعت بیمه برای راه اندازی SURETY BOND تعلل می کند؟

معاون توسعه مدیریت دبیرخانه شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اشاره به تعلل صنعت بیمه و بیمه مرکزی در پیگیری و اجرایی کردن SURETY BOND گفت: رایج ترین روش تضمین کیفیت، دقت و قیمت پروژه های عمرانی در دنیا همین روش است، اما متاسفانه پیگیری های ما برای پیاده سازی آن بی نتیجه مانده است.

پاکستان و افغانستان بازار هدف تولیدات صادرات محور منطقه آزاد چابهار

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با اشاره به این‌که یکی از اهداف ما رسیدن به بازارهای هدف منطقه‌ای در حوزه تولیدات صادرات محور است، گفت: این منطقه آزاد از استقرار واحدهای دانش‌بنیان در منطقه حمایت و پشتیبانی می‌کند.

با حکم مرتضی بانک | مدیرکل حوزه دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور منصوب شد

با حکم «مرتضی بانک» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، «هانی صباغان» به عنوان «مدیرکل حوزه دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی» منصوب شد.

اشتغالزایی 270 نیروی بومی در منطقه آزاد قشم / 19

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از افتتاح 17 پروژه دهه مبارک فجر با اعتبار ارزی یک میلیون و 700 هزار یورو و اعتبار ریالی 2 هزار و 420 میلیارد ریال و اشتغالزایی برای 270 نیروی بومی در منطقه آزاد قشم خبر داد.

روند توسعه در قشم ادامه دارد / 16

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: توسعه جزیره قشم در بخش های مختلف از چند سال گذشته آغاز شده و این روند ادامه خواهد داشت. 

مدول دوم تصفیه‌خانه فاضلاب ایران زمین با اعتبار 145 میلیارد ریال / 13

مدول دوم تصفیه‌خانه فاضلاب ایران زمین با اعتبار 145 میلیارد ریال به مناسبت دهه مبارک فجر، با حضور مرتضی بانک و حمیدرضا مومنی افتتاح شد.

افتتاح مجهزترین کلوپ غواصی و تفریحات دریایی قشم / 12

مجهزترین کلوپ غواصی و تفریحات دریایی قشم (دلفین مرجان قشم) هم‌زمان با ایام‌الله دهه مبارک فجر با حضور مرتضی بانک، مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد کشور به همراه حمیدرضا مومنی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم افتتاح شد.

افتتاح فاز نخست پروژه 200 واحدی تعاونی مسکن نیک آشیان / 11

مرحله نخست پروژه 200 واحدی تعاونی مسکن نیک آشیان با حضور مرتضی بانک مشاور رئیس‌جمهوری و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و حمیدرضا مومنی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم افتتاح شد.

شرکت شهاب نقره‌ای قشم با حضور بانک افتتاح شد / 10

شرکت شهاب نقره‌ای قشم با حضور مشاور رئیس‌جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم، امام جمعه شهرستان قشم و جمعی از معاونین و مدیران سازمان و شهرستان افتتاح شد.
21 - 30 of 288

آخرین اخبار آرشیو