خبر ویژه

رسیدگی تخصصی به پرونده‌‏های مربوط به مناطق آزاد در دستور کار قرار می‌‏گیرد

نشست ستاد مرکزی پیگیری اجرای سیاست‌های اقتصاد مقاومتی صبح امروز با حضور مقامات عالی قوه قضاییه و مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در ساختمان قوه قضاییه برگزار شد.

شخصا پیگیر روند پروژه‌های بزرگ در منطقه آزاد ارس هستم

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در بازدید از 2 پروژه‌ احداث مجتمع گلخانه‌ای اظهار داشت: شخصا پیگیر پروژه‌های بزرگ خواهم بود و روند پیشرفت آن‌ها را رصد می‌کنم. از سرمایه‌گذاران نیز انتظار دارم مطالبات‌شان منطبق بر قانون و مقررات باشد و مشکلات‌ اساسی‌شان را منعکس کنند تا با تمام توان نسبت به مانع‌زدایی اقدام شود.‌

حرکت عدالت محور در مناطق آزاد با توسعه تعاونی ها

 اولین نشست تعاونی‌ها و مناطق آزاد با حضور جمعی از مدیران مناطق آزاد و اندیشمندان حوزه تعاون و اقتصاد محلی در دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برگزار شد.

عزم جدی منطقه آزاد در ایجاد تحول بنیادین در عرصه های فرهنگی

معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی از برگزاری «رویداد ملی گوهرشاد» با هدف ارتقای فرهنگ عفاف و حجاب در مناطق آزاد کشور خبر داد.

بررسی نحوه همکاری تعاونی ها و مناطق آزاد با رویکرد عدالت محوری در دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد

دبیر نشست تخصصی تعاونی ها و مناطق آزاد از برگزاری «اولین نشست تخصصی تعاونی ها و مناطق آزاد» با رویکرد عدالت محوری و در راستای گفتمان دولت سیزدهم خبرداد.

نشست هماهنگی بازی‌های جام جهانی قطر 2022 برگزار شد

نشست هماهنگی بازی‌های جام جهانی قطر 2022 با حضور وزیران امور خارجه، ورزش و جوانان، رییس کمیته ملی المپیک و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی برگزار شد.

تاسیس دفتر تجاری فعالان اقتصادی هند در چابهار

مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار با اعلام اینکه در حال حاضر بندر چابهار ظرفیت انتقال و ترانزیت 10 میلیون تن کالا به کشورهای همسایه را دارد، گفت: شرایط برای حضور بخش خصوصی هند در این منطقه جهت تاسیس دفتر تجاری فراهم و مذاکرات لازم در این زمینه انجام شده است.

صراحت قانون در ایجاد زیرساخت توسط دولت و لزوم همراهی مجلس + فیلم

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: 8 منطقه آزاد در کشور فعال است و 7 منطقه آزاد جدید هم در سال گذشته مصوب شد و به لحاظ قانونی مسئولیت راه‌اندازی این مناطق برعهده دبیرخانه مناطق آزاد قرار گرفت اما در محل تأمین اعتبار آن مشکل داریم.

2 هزار و 400 میلیارد ریال به منطقه آزاد بانه _ مریوان اختصاص می یابد

مشاور رييس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاري _ صنعتي و ويژه اقتصادي گفت: برای تامین زیرساخت های منطقه آزاد بانه _ مریوان 2هزار و 400 میلیارد ریال اعتبار در سه سال اختصاص می یابد.

سفر سعید محمد نماینده ویژه ریيس جمهور به شهرستان بانه

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی صبح امروز 17 تیرماه با استقبال مسئولین اداری و انتظامی وارد شهرستان بانه شد.
61 - 70 of 3924

آخرین اخبار آرشیو