خبر ویژه

زائران مرزهای شلمچه و چزابه را برای تردد انتخاب کنند

رئیس ستاد مرکزی اربعین وزارت کشور، به زائران توصیه کرد که اگر از مختصات جغرافیایی نزدیک‌تری به مرزهای خوزستان برخوردارند، برای بهره‌مند شدن از خدمات بهتر و زیرساخت‌های مناسب، از پایانه‌های مرزی شلمچه و چذابه تردد کنند.

رونمایی از 850 بسته سرمایه گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی

در چهارمین و آخرین روز از نمایشگاه دستاوردهای دولت سیزدهم با شعار «روایت خدمت (وعده،وفا)»، با حضور «محسن منصوری» معاون اجرایی رئیس جمهور و «حجت الله عبدالملکی» مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی، از 850 بسته سرمایه گذاری در مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی رونمایی می شود.

تهیه و انتشار بسته های سرمایه گذاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی اقدامی تاثیرگذار است

سخنگوی دولت در بازدید از غرفه مناطق آزاد در نمایشگاه روایت خدمت،‌ وعده وفا با بیان اینکه تهیه و انتشار بسته ها و فرصت های سرمایه گذاری مناطق آزاد، اقدامی تاثیرگذار است گفت: فرصت های سرمایه گذاری این مناطق برای سرمایه گذاران داخلی و خارجی ارائه شود.

ضرورت بهره گیری از ظرفیت رسانه ها در اطلاع رسانی اقدامات دولت

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گفت: بهره گیری از ظرفیت رسانه ها و خبرگزاری ها برای اطلاع رسانی اقدامات و فعالیت های انجام یافته در دولت مردمی و جهاد تبیین مدنظر مقام معظم رهبری ضروری است.

تقویت مناطق آزاد و‌ ویژه اقتصادی در دستور کار دولت و‌ مجلس قرار دارد

در سومين روز از برگزاری نمايشگاه دستاوردهای دولت مردمی سيزدهم با شعار «روایت خدمت (وعده، وفا)» معاون پارلمانی رئیس جمهور از غرفه دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی بازدید کرد. 

اجرای 13 پروژه عمرانی منطقه آزاد ماکو در دولت سیزدهم

معاون عمرانی و زیربنایی سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: از ابتدای دولت سیزدهم تا کنون 13 پروژه عمرانی با هزینه کرد 3700 میلیارد ریال از محل درآمد های سازمان منطقه آزاد ماکو اجرا شده است.

افزایش 2 برابری سرعت اجرای طرح های عمرانی و سرمایه گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در دولت مردمی سیزدهم

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در بازدید از نخستین نمایشگاه روایت خدمت (وعده، وفا) که به مناسبت هفته دولت در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران دایر شده است، گفت: در 2 سال گذشته سرعت اجرای طرح های عمرانی و سرمایه گذاری داخلی و خارجی در دولت مردمی 2 برابر شده است.

با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور؛ اولین نمایشگاه دستاوردهای دولت مردمی سیزدهم گشایش یافت

امروز شنبه (4 شهریورماه) اولین نمایشگاه دستاوردهای دولت مردمی سیزدهم «روایت خدمت (وعده، وفا)» با حضور رئیس دفتر رئیس جمهور و مسئولین کشوری محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللی تهران گشایش یافت.  

حضور منطقه آزاد قشم با 91 بسته سرمایه گذاری در نمایشگاه ایروان اکسپو

معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد قشم از حضور فعال این منطقه با ارائه 91 بسته از فرصت های سرمایه گذاری جزیره قشم در نمایشگاه عرضه بسته های سرمایه گذاری و توانمندی های صادراتی در کشور ارمنستان خبر داد.

کمک و مساعدت جمهوری اسلامی ایران در زمینه ایجاد مناطق آزاد و ویژه اقتصادی برای ارمنستان مهم و ضروری است

حجت الله عبدالمکی، مشاور رییس حمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی که به همراه مناطق آزاد هفتگانه و بیش از 60 واحد تولیدی مستقر در این مناطق برای برگزاری نمایشگاه معرفی بسته های سرمایه گذاری و توانمندی های صادراتی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی ایران از سوم لغایت پنجم شهریور ماه در پایتخت ارمنستان حضور دارند، عصر دیروز به دعوت وزیر اقتصاد این کشور با یکدیگر دیدار و گفتگو کردند.
61 - 70 of 269

آخرین اخبار آرشیو