خبر ویژه

منطقه آزاد اروند باید راوی باشد

معاون فرهنگی، اجتماعی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در حاشیه بازدید از موزه جنگ خرمشهر، گفت: منطقه آزاد اروند می بایست برای هشت سال ایثار، فداکاری، دفاع مقدس و همه آن مفاهیم و ارزش هایی که به مرور در حال فراموشی است؛ راوی باشد.

افزایش تعاملات خارجی مناطق آزاد / حضور روز افزون در صحنه های بین المللی صادرات و تجارت

با هدف گسترش و توسعه تجارت خارجی‌، بازاریابی‌، تبلیغ و گسترش بازارهای جهانی کالا و خدمات صادراتی، تفاهم نامه همکاری بین دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی و سازمان توسعه تجارت ایران امضاء شد.

نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی سازمان های مناطق آزاد کشور برگزار شد

نخستین نشست هم اندیشی مدیران روابط عمومی سازمان های مناطق آزاد کشور با حضور «سعید محمد» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی در محل دبیرخانه شورایعالی برگزار شد.

مجوز فعال‌سازی صنایع شیمیایی در منطقه ویژه اقتصادی لامرد صادر شد

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان فارس گفت: منطقه ویژه اقتصادی لامرد مزیتی برای شتاب‌بخشی به توسعه استان است که هم‌اکنون چندین مجوز برای فعال‌سازی بخش‌های مربوط به صنایع شیمیایی و پتروشیمی در این منطقه صادر شده است.

ارس ظرفیت تبدیل به انبار مواد غذایی کشور را دارد

عضو ناظر هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در نشست با جانشین مدیرعامل، معاونین و مدیران منطقه آزاد ارس گفت: حجم تلاش های انجام گرفته در منطقه آزاد ارس باعث شده که ارس در چند بعد بتواند بصورت متوازن رشد چشمگیری داشته باشد و این قابل تقدیر است.

ایجاد زمینه اشتغال 800 نفر در منطقه ویژه اقتصادی شیراز

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی شیراز، از صدور 14 پروانه بهره برداری طی یکسال گذشته در این منطقه خبر داد و گفت: در همین مدت 64 سرمایه گذار جذب شده و حدود 14 واحد به بهره برداری رسیده و امکان اشتغالزایی بیش از 800 نفر را فراهم شده است.

پیوست فرهنگی در مناطق آزاد امری لازم الاجراست

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی گفت: مناطق آزاد کشور از ظرفیت بالای فرهنگی برخوردارند و معاونان فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان های این مناطق باید بهره کافی از این فرصت ها را ببرند.

مشارکت افراد ذی نفع در امور اداری مرتبط با خود یک امر بدیهی است

با حضور علی اوسط اکبری مقدم، مدیرعامل سازمان، وحید طالب پور معاون اقتصادی و سرمایه گذاری سازمان منطقه آزاد انزلی،محمدصادق مبرهن نیاکان دبیر شورای هماهنگی و همکاری فعالین اقتصادی مناطق آزاد و تعدادی از فعالان اقتصادی مجتمع های تجاری و سرمایه گذاری این منطقه؛ دفتر جامعه بازاریان و بازرگانان منطقه آزاد انزلی در ضلع شمالی مجتمع تجاری ـ اداری کاسپین واقع در فاز تجارت و گردشگری منطقه به صورت رسمی افتتاح شد.

نشست بهره برداری از کریدور شمال ـ جنوب با تکیه بر مزیت های منطقه آزاد انزلی برگزار شد

نشست بهره برداری از کریدور شمال ـ جنوب با تکیه بر مزیت های منطقه آزاد انزلی برگزار شد

پیوست نیروی انسانی، الزام قرارداد پروژه‌های سرمایه‌گذاری در چابهار

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار با بیان اینکه انتظار می‌رود نقشه و اطلس آموزش‌های مهارتی و تخصصی استان سیستان و بلوچستان تا پایان سال تهیه شود گفت: پیوست جذب نیروی انسانی در قراردادهای سرمایه گذاری منطقه آزاد چابهار الزامی شده است.
61 - 70 of 239

آخرین اخبار آرشیو