خبر ویژه

عضو جدید هیات مدیره سازمان منطقه آزاد چابهار منصوب شد + تصویر حکم

«سعید محمد» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی و ویژه اقتصادی در حکمی عضو جدید هیات مدیره «سازمان منطقه آزاد چابهار» را منصوب کرد.

اعضای جدید هیات مدیره سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب شدند + تصویر حکم

«سعید محمد» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی و ویژه اقتصادی در احکامی جداگانه اعضای جدید هیات مدیره «سازمان منطقه آزاد انزلی» را منصوب کرد.

بهره‌برداری از فولاد مکران در سال آینده / قانون مالیات بر ارزش افزوده برای مناطق آزاد اصلاح شود

مسئول اداره سازمان منطقه آزاد چابهار با اعلام اینکه در سال آینده پروژه فولاد مکران با ظرفیت تولید 1.6  میلیون تن آهن اسفنجی به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: پیشنهاد اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده در مناطق آزاد در مسیر ارائه به مجلس شورای اسلامی است.

معاون وزیر خارجه در بیرجند: تجارت خارجی ایران مثبت شد / پیش‌بینی افزایش صادرات به 55 میلیارد دلار در سال

معاون دیپلماسی اقتصادی وزیر امور خارجه با بیان اینکه تراز تجارت خارجی ایران در دو ماه ابتدای سال جاری مثبت بوده است، گفت: پیش‌بینی می‌شود میزان صادرات امسال به 45 تا 55 میلیارد دلار برسد.

حذف اخذ مالیات مضاعف در مناطق آزاد / نبود مدیریت واحد و عدم هماهنگی ها ریشه مشکلات منطقه آزاد اروند

وزیر امور اقتصادی و دارایی از حل مشکل احتساب مالیات مضاعف در مناطق آزاد تا پایان تیرماه خبر داد و نبود مدیریت واحد و عدم هماهنگی ها را ریشه مشکلات منطقه آزاد اروند دانست.

معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه از مرز ماهیرود بازدید کرد

معاون دیپلماسی اقتصادی وزارت امور خارجه به همراه هیئت همراه از مرز ماهیرود بازدید کرد و در شورای مبادلات مرزی حضور یافت.

تکمیل زنجیره ارزش و افزایش بهره وری، راهبرد توسعه کشاورزی مدرن در منطقه آزاد ارس

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس، راهبرد توسعه کشاورزی مدرن ارس را تکمیل زنجیره ارزش و افزایش بهره وری عنوان کرد.

استقرار گمرک در مبادی منطقه آزاد اروند عمده مشکلات را حل می‌کند

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند در نشست جمعی از نمایندگان فعالان اقتصادی منطقه با وزیر اقتصاد، گفت: استقرار گمرک جمهوری اسلامی ایران در مبادی منطقه آزاد اروند عمده مشکلات فعالان اقتصادی حل خواهد شد.

مطالبه تعیین تکلیف استقرار گمرک در مبادی خروجی منطقه آزاد اروند در دستور کار وزیر اقتصاد

وزیر امور اقتصادی و دارایی در جمع خبرنگاران از برگزاری نشست بررسی و جمع‌بندی نهایی درباره موضوع استقرار گمرک در مبادی خروجی منطقه آزاد اروند طی روز جاری خبر داد.

بازدید وزیر امور اقتصادی و دارایی از گمرکات اروندکنار و چوئبده

وزیر امور اقتصادی و دارایی در جریان سفر به منطقه آزاد اروند از گمرکات شهرهای مرزی اروندکنار و چوئبده بازدید کرد و از نزدیک در جریان روند فعالیت‌ در این گمرکات قرار گرفت.
81 - 90 of 3924

آخرین اخبار آرشیو