خبر ویژه

واگذاری زمین رایگان به شرکت های دانش بنیان 

معاون توسعه اقتصادی منطقه ویژه اقتصادی سلفچگان قم از واگذاری زمین رایگان به شرکت های دانش بنیان در راستای تحقق شعار سال خبر داد. 

نخستين سراي نوآوري و خلاقيت مناطق آزاد در ماكو

در روز نخست بزرگترين رويداد نوآوري و فناوري كشور(اينوتكس 2023) نخستين سراي نوآوري و خلاقيت مناطق آزاد در منطقه آزاد ماكو به صورت رسمي آغاز بكار كرد.

عبدالملكي: تا آخر سال 8 نمايشگاه ديگر برگزار مي كنيم

مشاور رييس جمهور و دبير شورايعالي مناطق آزاد تجاري _ صنعتي و ويژه اقتصادي گفت: تا آخر سال 8 نمايشگاه معرفي ظرفيت ها و فرصت هاي سرمايه گذاري در مناطق آزاد را در داخل و خارج از كشور برگزار خواهيم كرد.

ابراز علاقه تجار قرقیزستانی برای ایجاد روابط تجاری با منطقه ویژه اقتصادی پیام

معاون اول استانداری اوش قرقیزستان گفت: قزاقستان علاقمند برای حضور در منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام و سرمایه گذاری در این منطقه است.

احیاء راه‌آهن جلفا و اتصال آن به کشورهای همجوار باید اولویت اول وزارتخانه‌های راه و امور خارجه باشد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در دیدار با مدیرعامل شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران در نمایشگاه ایران‌اکسپو 2023، اظهار داشت: احیاء راه‌آهن جلفا و اتصال آن به کشورهای همجوار باید اولویت اول وزارتخانه‌های راه و امور خارجه باشد و تحقق این راهبرد مستلزم پیگیری موضوع در سطح ملی و بین‌المللی و همراهی سایر متولیان است.‌

انعقاد تفاهم‌نامه یکی از شرکت‌های تولیدی قشم برای صادرات محصولات به کشورهای شرق قاره آفریقا / فصل جدید همکاری‌های اقتصادی قشم با قاره آفریقا

مدیر جذب سرمایه‌گذاری و بازاریابی سازمان منطقه آزاد قشم از انعقاد تفاهم‌نامه تجاری میان یکی از شرکت‌های تولیدی فعال در منطقه آزاد قشم با یک شرکت از قاره آفریقا خبر داد.

تأکید بر تسریع راه‌اندازی خط ریلی شلمچه ـ بصره

مدیران عامل سازمان منطقه آزاد اروند و راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، بر تسریع در راه‌اندازی خط ریلی شلمچه بصره، تأکید کردند.

بازدید مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از ایران اکسپو 2023

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از پنجمین نمایشگاه توانمندی‌های صادراتی ایران با عنوان ایران اکسپو 2023، بازدید کرد.

پيشنهاد ايجاد شهرك سرمايه گذاري در مرز پاكستان و افغانستان

معاون اقتصادي دبيرخانه شورايعالي مناطق آزاد و ويژه اقتصادي پیشنهاد کرد شهرک سرمایه گذاری ویژه تجار و سرمایه گذاران دو کشور پاکستان و افغانستان در مرزهای شرقی کشور ایجاد شود.

خبر خوش عبدالملكي براي سرمايه گذاران در مناطق آزاد

مشاور رييس جمهور و دببر شودايعالي مناطق آزاد تجاري - صنعتي و ويژه اقتصادي با اشاره به تهيه 370 بسته سرمايه گذاري در مناطق آزاد گفت : تمامي مجوزهاي مختلف براي زيرساخت هاي اين طرح ها در نظر گرفته شده و فقط در صورت تمايل سرمايه گذار مي توان مجوز سرمايه گذار را به نام وي صادر كرد تا بتواند فعاليت خود را بدون گيرو گرفت اداري آغاز كند.
81 - 90 of 292

آخرین اخبار آرشیو