خبر ویژه

آغاز عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح جاده لجستیک و تبدیل کمربندی ماکو به بزرگراه

همزمان با سفر مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ويژه عملیات اجرایی تقاطع غیرهمسطح جاده لجستیک و تبدیل کمربندی ماکو به بزرگراه آغاز شد.

منطقه آزاد ماکو؛ مقصد جدید مشاور رییس جمهور

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی به منظور بازدید از طرح های زیربنایی و سرمایه گذاری منطقه آزاد ماکو و منطقه ویژه اقتصادی سلماس و همچنین دیدار با مسئولان استانی به استان آذربایجان غربی سفر کرد.

منابع درآمدی منطقه آزاد ماکو پاسخگوی محرومیت زدایی از وسیع ترین منطقه آزاد کشور نیست

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی با اشاره به اینکه اهداف مناطق آزاد فقط محرومیت زدایی از منطقه نیست گفت: منابع درآمدی منطقه آزاد ماکو پاسخگوی محرومیت زدایی از وسیع ترین منطقه آزاد کشور نیست و باید از منابع دولتی نیز در این خصوص بهره جست.

جهش اقتصادی منطقه آزاد ماکو در گرو حکمرانی یکپارچه است

مشاور رئیس جمهور و دبير شورايعالي مناطق آزاد تجاري-صنعتي و ويژه اقتصادي در دیدار با نماینده ولی فقیه و امام جمعه ارومیه با اشاره به مشکلات و مسائل مناطق آزاد کشور گفت: عدم اجرای حکمرانی واحد و بی ثباتی قوانین موجب فرار سرمایه گذاران به کشورهای همسایه شده است.

عمده مشکلات مناطق آزاد، عدم اجرای کامل ماده 65 احکام توسعه‌ای است

مشاور رييس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری - صنعتی و ویژه اقتصادی امروز شنبه (27 آذرماه) در دیدار با استاندار آذربایجان غربی، عمده مشکلات مناطق آزاد را عدم اجرای کامل ماده 65 احکام دائمي برنامه هاي توسعه‌ كشور برشمرد.

آینده‌ صنعت حمل و نقل منطقه آزاد ماکو با احداث دهکده لجستیک درخشان است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو گفت: ایجاد دهکده لجستیک در منطقه می‌تواند آینده ای درخشان در صنعت حمل و نقل این منطقه رقم بزند و ارزش افزوده زیادی در حوزه ترانزیت و لجستیک عاید منطقه و کشور کند.

منطقه آزاد چابهار برای احداث بیمارستان 540 تختخوابی آمادگی دارد

مشاور رييس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاري-صنعتي و ویژه اقتصادی کشور با اشاره به مشکلات متعدد چابهار درخصوص کمبود امکانات بهداشتی و درمانی، گفت: در صورت همکاری وزارت بهداشت، منطقه آزاد چابهار بیمارستان 540 تختخوابی این شهرستان را احداث می‌کند.

صادرات، خط مقدم تولید و اشتغال کشور است

معاون اقتصادی رییس جمهور با تاکید بر اینکه صادرات، خط مقدم تولید و اشتغال کشور است گفت: هرچقدر بیشتر صادرات داشته باشیم، ثروت ملی و میزان اشتغال افزایش خواهد یافت.

نرخ ارز در سال‌های آینده بهتر مدیریت خواهد شد/ شورای همکاری اقیانوس هند را فعال‌تر می‌کنیم

معاون اقتصادی رییس جمهور با تاکید بر اینکه اقیانوس هند در این دوران می‌تواند یکی از کانون‌های تمدنی بزرگ جهان شود گفت: شورای همکاری اقیانوس هند را فعال‌تر می‌کنیم.

جهش اقتصادی منطقه آزاد چابهار مدنظر است

مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاري-صنعتي و ويژه اقتصادي با تاکید بر اینکه جهش اقتصادی منطقه آزاد چابهار مدنظر است گفت: باید از ظرفیت‌های سواحل مکُران بیشترین بهره‌مندی اقتصادی را داشته باشیم.
81 - 90 of 239

آخرین اخبار آرشیو