خبر ویژه

ضرورت همگرایی و همکاری همه دستگاه ها و نهادهای جزیره قشم برای ارائه خدمات بهینه به گردشگران

دومین نشست اعضای ستاد خدمات سفر قشم به ریاست افشار فتح الهی سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم و حضور همه اعضای این ستاد در مرکز بین المللی رشد قشم برگزارشد.

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی خلیج فارس به‌عنوان مدیر برتر سال انتخاب شد

حسن خلج طهرانی مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی صنایع معدنی و فلزی خلیج فارس در ششمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال به‌عنوان مدیر برتر کشور به سبب جذب سرمایه‌گذار انتخاب شد.

سامانه دانش بنیان نانو حباب در منطقه آزاد ارس رونمایی شد

همزمان با هفته پژوهش و فناوری از سامانه دانش بنیان نانوحباب در منطقه آزاد ارس رونمایی شد.

ده هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری بخش خصوصی در ماکو کلنگ زنی شد

همزمان با سومین روز از سفر مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تحاري-صنعتي و ويژه اقتصادی به منطقه آزاد ماکو، دو پروژه سرمایه گذاری بخش خصوصی به ارزش 10 هزار میلیارد ریال در منطقه آزاد ماکو کلنگ زنی شد.

بهره برداری از مدرسه 8 کلاسه احداثی سازمان منطقه آزاد ماکو در روستای قیرکندی پلدشت

همزمان با سومین روز از سفر «سعید محمد» مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی به منطقه آزاد ماکو،‌ مدرسه 8 کلاسه احداثی سازمان منطقه آزاد ماکو در روستای قیرکندی شهرستان پلدشت به بهره برداری رسید.

عملیات اجرایی نخستین طرح تولید محصولات گلخانه ای منطقه آزاد ماکو آغاز شد

با حضور مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ویژه اقتصادی، عملیات اجرایی نخستین طرح تولید محصولات گلخانه ای منطقه آزاد ماکو (کشت انواع صیفی جات)  آغاز شد.

نقش موثر منطقه ویژه اقتصادی پیام در خودکفایی تولید تجهیزات پزشکی

مدیرعامل منطقه ویژه اقتصادی و فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به وجود چندین شرکت تولید کننده تجهیزات پزشکی، دارویی، آرایشی و بهداشتی در این منطقه عنوان کرد: اقدامات و فعالیت های صورت گرفته توسط این مجموعه ها موجب شده تا امروز این منطقه به عنوان یکی از هاب های تولید تجهیزات پزشکی در حال حرکت به سمت خودکفایی در این بخش باشد.

برای رفع مشکل مالیات بر ارزش افزوده نیازمند همراهی مجلس هستیم / ایجاد منطقه آزاد مشترک با کشورهای همسایه در دستور کار است

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاري ـ صنعتي و ويژه اقتصادي در نشست با فعالان اقتصادی منطقه آزاد ماكو، ضمن استماع مسائل و مشکلات سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی منطقه گفت: با پیگیری های دبیرخانه و تیم ویژه در دبیرخانه شورايعالي، تلاش می کنیم مشکلات مالیاتی به حداقل برسد ولی برای رفع مشکل مالیات بر ارزش افزوده در مناطق آزاد، نیازمند همراهی مجلس هستیم.

منطقه آزاد ماکو بايد محور توسعه اقتصاد ملی باشد / مدیران مناطق آزاد نگاه فرا منطقه ای داشته باشند

مشاور رييس جمهور و دبير شورايعالي مناطق آزاد تجاري-صنعتي و ويژه اقتصادي، در دومین روز از سفر به منطقه آزاد ماکو، در شورای اداری این منطقه گفت: مسئولین و مدیران مناطق آزاد نگاه فرا منطقه ای داشته باشند و تمام اقدامات و فعالیت ها علاوه بر رفع مشکلات اقتصادی منطقه در راستای توسعه اقتصاد ملی باشد.

2 طرح عمرانی و زیرساختی در منطقه آزاد ماکو به بهره برداری رسید

همزمان با سفر «سعید محمد» مشاور رييس جمهور و دبير شورايعالي مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و ويژه اقتصادي به منطقه آزاد ماکو، 2 پروژه زیرساختی و 2 پروژه راهسازی در این منطقه کلنگ زنی شد.
71 - 80 of 239

آخرین اخبار آرشیو