خبر ویژه

معرفی بسته‌های سرمایه گذاری مناطق آزاد به سرمایه گذاران اقلیم کردستان عراق

محمد محمودیان، سرکنسول جمهوری اسلامی ایران در سلیمانیه عراق، پیش از ظهر امروز میزبان حجت الله عبدالملکی، مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق ازاد و ویژه اقتصادی، و هیأت همراه از مناطق آزاد هفتگانه ایران بود.

خواستار افزایش مبادلات تجاری با ایران هستیم

رئیس اتحادیه واردکنندگان و صادرکنندگان اقليم کردستان عراق خواستار توسعه همکاری‌های اقتصادی و افزایش مبادلات تجاری با جمهوری اسلامی ایران شد.

مراودات اقتصادی و گردشگری مناطق آزاد ایران با اقلیم کردستان عراق گسترش می یابد

مشاور رئیس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، از گسترش مراودات اقتصادی و گردشگری مناطق آزاد ایران با اقلیم کردستان عراق خبر داد.

اولین نشست مدیران منابع انسانی و مالی سازمان‌های مناطق آزاد کشور برگزار شد

اولین نشست مدیران منابع انسانی و مالی سازمان‌های مناطق آزاد کشور با هدف سیاست‌گذاری و برنامه ریزی بلندمدت و یکپارچه‌سازی در حوزه منابع انسانی و امور اداری مناطق برگزار شد.

معرفي ظرفيت‌هاي سرمايه‌گذاري در حوزه گردشگري مناطق آزاد ايران در نمايشگاه بين المللي سليمانيه عراق

جاذبه هاي تاريخي و گردشگري مناطق آزاد ايران و ظرفيت‌هاي سرمايه گذاري در حوزه گردشگري اين مناطق در نمايشگاه بين‌المللي گردشگري و صنايع دستي سليمانيه عراق معرفي مي شوند.

ترانزیت خارجی 3 میلیارد دلاری از ارس/ 300 هکتار گلخانه دیگر درحال احداث است

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ارس در نشست با اصحاب رسانه ضمن تبریک روز خبرنگار و اشاره به اهمیت فعالیت‌های رسانه‌ای در چارچوب جهاد تبیین و ارائه گزارش عملکرد مسئولین به مردم، اظهار داشت: تا به‌امروز تاکید بر انجام امورات براساس برنامه‌ها بوده و به‌منظور ساماندهی و اولویت‌بندی اقدامات، طرح میان مدت 3 ساله بر اساس سیاست‌ها، راهبردها و پروژه‌ها تعریف شده که 116 پروژه را در برمی‌گیرد.

آمادگی منطقه آزاد انزلی برای گسترش همکاری های منطقه ای اوراسیا و حاشیه دریای خزر

نشست وبیناری معرفی ظرفیت‌های صادراتی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری استان‌های شمالی کشور (گیلان، مازندران، گلستان) در سالن ملل منطقه آزاد انزلی با حضور مدیران استانی دولتی و بخش خصوصی گیلان برگزار شد.

بیست و دومین نشست معاونین و مدیران فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان های مناطق آزاد برگزار شد

بیست و دومین نشست معاونین و مدیران فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان های مناطق آزاد کشور به صورت حضوری و برخط در محل دبیرخانه شورایعالی برگزار شد.

تشریح اقدامات فرهنگی و عمرانی اربعین حسینی در مرز شلمچه

مسئولان ستاد اربعین حسینی منطقه آزاد اروند، اقدامات فرهنگی و عمرانی صورت گرفته در پایانه مرزی شلمچه را تشریح کردند.

آغاز بکار مرز هوایی فرودگاه بین المللی منطقه آزاد ماکو برای سفرهای خارجی

با حضور مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو،‌ مرز هوایی فرودگاه بین المللی منطقه آزاد ماکو برای سفرهای خارجی آغاز به کار کرد.
101 - 110 of 269

آخرین اخبار آرشیو