فراخوان

تجهیز و بهره برداری از فودکورت و کافی شاپ ترمینال سلام در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره)

شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) در نظر دارد با عنایت به مفاد اساسنامه شرکت، نسبت به واگذاری تجهیز و بهره برداری از فودکورت و کافی شاپ ترمینال مسافری سلام در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) به متراژ حدود 3300 متر مربع، با رعايت لايحه قانوني واگذاري و تخليه اماكن و محل ها در فرودگاه­هاي كشور و آئين نامه اجرايي آن (مصوب ۱۳۵۸) اقدام نماید. لذا از کلیه شرکت­ها / اشخاص حقوقی و حقیقی ایرانی دعوت به عمل می­آورد تا در فراخوان شرکت نمایند.

نوع قرارداد تجهیز و واگذاری حق‌بهره برداری و مدت قرارداد  5 سال بر اساس شرایط مندرج در اسناد فراخوان است.

اسناد فراخوان از تاریخ  97/5/6 لغایت 20/ 05/ 97 از طریق دبیرخانه مشاورکارفرما با ارائه اصل رسید واریز به مبلغ 1،500،000 ریال به حساب شماره IR240100004001069404017739 نزد بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به نام تمرکز وجوه شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) و معرفی نامه با ذکر نام شرکت، نام فرد دریافت کننده، فکس و آدرس ایمیل برای مکاتبات بعدی با متقاضی قابل دریافت است.

متقاضیان می بایست مدارک خود را در پاکات دربسته و مهر و موم شده تنظیم و حداکثر تا ساعت  15 روز 03/06/97 به دبیرخانه شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) به آدرس تهران، کیلومتر 30 بزرگراه خلیج فارس، شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) ، ساختمان مرکزی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) طبقه همکف تحویل و رسید دریافت کنند.

خواهشمند است برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص این فراخوان به بخش فراخوان سایت هایwww.ikac.ir  وwww.naco3t.com  مراجعه نمایید.

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو