بازدید رئیس کل دادگستری استان کرمان از منطقه ویژه اقتصادی سیرجان

یدالله موحد رئیس کل دادگستری استان کرمان به همراه دادستان و رئیس دادگستری شهرستان سیرجان از منطقه ویژه بازدید کردند.

به گزارش فرینا، در این بازدید محمود سلطانی زاده مدیرعامل منطقه ویژه سیرجان توضیحاتی در مورد فعالیت ها و اقدامات انجام شده در این منطقه ویژه اقتصادی ارایه کرد.

آنها سپس از سه کارخانه کاویان گهر، فریکو و گلدیران بازدید کردند و در جریان مشکلات حقوقی آنها قرار گرفتند.
مسئولان قضایی استان کرمان در ابتدا به کارخانه کاویان گهر رفته و از نزدیک با روند تولید آهن اسفنجی آشنا شدند. فاز اول این کارخانه در سال 1397 با سرمایه گذاری بیش از 120 میلیارد تومان افتتاح شده است. کاویان گهر که تولید کننده آهن اسفنجی بصورت بریکت و لوله ای است برای 150 نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده است. 
سپس کارخانه فریکو تولید کننده انواع روغن خوراکی مورد بازدید قرار گرفت. این کارخانه که در سال 1379 افتتاح شده انواع روغن را با برند نینا تولید می کند. فریکو برای 400 نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده و سالانه بیش از  40 هزار تن تولید دارد. 
مسئولان ارشد قضایی استان کرمان از کارخانه گلدیران تولید کننده یخچال و تلویزیون ال ای دی با برند ال جی و جی پلاس نیز بازدید کردند. این کارخانه نیز در سال 1385 به بهره برداری رسیده و برای 420 نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده است. این کارخانه در سال گذشته بیش از  130 هزار دستگاه تلویزیون و یخچال تولید کرده است. 
رئیس کل دادگستری استان کرمان در حاشیه این بازدید گفت: بازدید مسئولان از واحد‌های تولیدی و گفت‌وگوی چهره به چهره با صاحبان صنعت در تصمیم گیری‌ها و اتخاذ تدابیر از سوی مدیران بسیار موثر و ارزشمند خواهد بود.
یدالله موحد افزود: سیستم قضایی استان کرمان در راستای منویات رهبر معظم انقلاب و در جهت رونق تولید، از فعالان بخش اقتصادی و تولیدکنندگان حمایت حقوقی و قضایی خواهد کرد و اجازه نخواهیم داد به علت مسائل حقوقی و قضایی چرخ تولید متوقف شود.

آمنه شهیدی امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.

آخرین اخبار آرشیو